M jak miłość po wakacjach 2022. Nowe życie matki Amelki i Hani! Marcin pomoże Monice po wyjściu z psychiatryka

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość po wakacjach 2022. Nowe życie matki Amelki i Hani! Marcin pomoże Monice po wyjściu z psychiatryka

M jak miłość po wakacjach 2022. Nowe życie matki Amelki i Hani! Marcin pomoże Monice po wyjściu z psychiatryka

2022-07-13 11:07

W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach 2022 Monika Rudnicka (Joanna Niemirska) zacznie nowe życie! Matka Amelki (Nina Kos) i Hani (Marta Stefaniak), nie tylko w końcu uwolni się od agresywnego męża (Mateusz Łasowski), ale i wyjdzie ze szpitala psychiatrycznego i znów stanie na nogi. W nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej 2022 Monika odzyska swoje córki i święty spokój, jednak będzie pełna obaw, czy ze wszystkim sobie poradzi! Jednak z pomocą Marcina (Mikołaj Roznerski) zyska nową pracę i wyremontowane mieszkanie, dzięki czemu wszelkie wątpliwości szybko pójdą w niepamięć!

Monika Rudnicka wyjdzie z psychiatryka w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach 2022!

W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach 2022 Monika, matka Amelki i Hani, w końcu wyjdzie ze szpitala psychiatrycznego, do którego trafiła po kolejnym ataku męża, gdy ten okradł ją i pobił. Stan Rudnickiej był na tyle poważny, że nie była ona w stanie sprawować opieki nad dziećmi, a lekarze postanowili zostawić ją na leczenie w ośrodku zamkniętym. Pod jej nieobecność decyzją sądu rodzicami Amelki i Hani zostali Iza (Adriana Kalska) i Marcin Chodakowscy, jednak w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej 2022 Monika odzyska córki, a wraz z nimi święty spokój i nowe życie! Wszystko dlatego, że Rudnicki wróci za kratki i wiele wskazuje na to, że za szybko już nie wyjdzie z więzienia!

Patrz też: M jak miłość po wakacjach 2022. Ślub u Mostowiaków. Staszek ożeni się z Krystyną, bo dostanie specjalne błogosławieństwo od Marysi!

Nowe życie matki Amelki i Hani w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej 2022!

W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach 2022 jak podaje swiatserili.interia.pl Monika tuż po wyjściu z psychiatryka zjawi się w mieszkaniu Izy i Marcina, aby odebrać swoje córki. Ich spotkanie dostarczy wielu wzruszeń. Stęsknione Amelka i Hania rzucą się mamie na szyję, a Rudnicka będzie ogromnie wdzięczna Chodakowskim za opiekę nad córkami.

- Gdyby nie wy, nie wiem, co by się stało z dziewczynkami – przyzna wzruszona.

W nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej 2022 Monika zrozumie, że jej pobyt w szpitalu psychiatrycznym był dla niej szansą na uwolnienie się od męża tyrana i rozpoczęcie nowego życia. Oczywiście, Rudnicka będzie miała w głowie wiele wątpliwości, czy sama poradzi sobie ze wszystkim, ale jak zawsze będzie mogła liczyć na Chodakowskich!

- Miałam w szpitalu dużo czasu na myślenie... I zrozumiałam, po prostu to wiem, że dostałam szansę, żeby zacząć wszystko od nowa – zdradzi im Monika.

- To dobre podejście, najlepsze... Brawo! – pogratuluje jej Iza.

- Oczywiście dopadają mnie wątpliwości, czy sobie poradzę, czy znajdę pracę... Skąd wezmę pieniądze na remont mieszkania... Chciałabym, żeby dziewczynki mieszkały w lepszych warunkach... Ale wtedy powtarzam sobie: najważniejsze, że będziemy miały spokój. Nie będę się musiała bać mojego byłego męża...Poradzę sobie, na pewno sobie poradzę, powtarzałam to na terapii setki razy. Mam dla kogo żyć, walczyć o siebie, o rodzinę... – wyliczy im Rudnicka.

- Zawsze możesz na nas liczyć. Wiesz o tym? – zaoferuje Chodakowska.

- Wy już i tak ogromnie mi pomogliście. A macie przecież swoje życie, pracę i własne problemy – uzna, ale jeszcze nie będzie świadoma, że za słowami Chodakowskich pójdą kolejne czyny! 

Zobacz także: Dramat Patrycji na planie M jak miłość. Alżbeta Lenska narzeka na warunki pracy

Marcin pomoże Monice stanąć na nogi w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach 2022!

W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach 2022 Monika postanowi odwdzięczyć się Izie i Marcinowi za ich pomoc i wsparcie i z tej okazji przygotuje Chodakowskim kolację w greckim stylu! Kuchnia Moniki od razu przypadnie do gustu Szymkowi, ale równie zachwycony nią będzie Marcin, który uzna, że matka Amelki idealnie odnalazłaby się w bistro Kingi (Katarzyna Cichopek), która akurat szuka dodatkowych rąk do pracy! Chodakowski wstawi się za Rudnicką u Zduńskiej, dzięki czemu rozwiąże jedną z obaw Moniki!

Ale to wszystko, gdyż w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej 2022 dobroć Marcina nie będzie znała granic! Chodakowski z pomocą Olewicza (Tomasz Dedek) nie tylko przekażą Rudnickiego w ręce policji, ale także sami wyremontują mieszkanie Moniki, aby wspólnie z córkami mogła zacząć w nim nowe życie! Marcin rozwieje wszelkie wątpliwości Moniki, dzięki czemu już nic nie stanie jej na drodze do szczęścia!

Spójrz również: M jak miłość po wakacjach 2022. Jagoda zacznie pracę u Tadeusza! Tak uratuje ją przed mafijnymi porachunkami

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu. Paweł dowie się o dziecku Franki. Rozwód Patrycji i Argasińskiego i duże zmiany u Chodakowskich
Najnowsze