M jak miłość po wakacjach 2022. Ślub u Mostowiaków. Staszek ożeni się z Krystyną, bo dostanie specjalne błogosławieństwo od Marysi!

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość po wakacjach 2022. Ślub u Mostowiaków. Staszek ożeni się z Krystyną, bo dostanie specjalne błogosławieństwo od Marysi!

M jak miłość po wakacjach 2022. Ślub u Mostowiaków. Staszek ożeni się z Krystyną, bo dostanie specjalne błogosławieństwo od Marysi!

2022-07-12 16:28

W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach 2022 Krystyna Banach (Dorota Chotecka-Pazura) i Staszek Popławski (Sławomir Holland) wreszcie się pobiorą! Zakochany sąsiad Mostowiaków w końcu zbierze się na odwagę i po raz drugi poprosi o rękę matkę Lilki (Monika Milenicka), ale tym razem już nikt ani nic nie stanie mu na drodze! W nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej 2022 Lilka da swoje błogosławieństwo matce, ale to Marysia (Małgorzata Pieńkowska) będzie główną sprawczynią małżeństwa Krystyny i Staszka! Poznajcie szczegóły!

Ślub Krystyny Banach i Staszka Popławskiego w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach 2022! To Marysia doprowadzi do ponownych oświadczyn!

To już pewne, że w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach 2022, tak jak informowaliśmy jako pierwsi, Krystyna i Staszek w końcu staną na ślubnym kobiercu! Co prawda, w finale obecnego sezonu nie doszło do oświadczyn emerytowanego komendanta policji w Lipicy i sprzątaczki z przychodni Artura (Robert Moskwa), gdyż przerwało je nagłe pojawienie się Lilki, zapłakanej córki Banachowej, która uciekła z piekła, jakie zgotował jej starszy i bogatszy kochanek Ethan (Paweł Roman) w Australii! Jednak w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej 2022 sprawa nie zostanie zamknięta, a Staszek postanowi spróbować swoich sił ponownie, dzięki specjalnemu błogosławieństwu Marysi!

Patrz też: M jak miłość po wakacjach 2022. Jagoda zacznie pracę u Tadeusza! Tak uratuje ją przed mafijnymi porachunkami

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ ślub Krystyny i Staszka w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej 2022 >>>

W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach 2022 jak podaje swiatseriali.interia.pl Marysia zainteresuje się jak idą postępy Staszka w relacji z Krystyną, ale były komendant nie będzie miał dla niej dobrych wieści…

- A jak tam... no wie pan...? Sprawa jakoś... posuwa się naprzód? – spyta dyskretnie Marysia, ale Staszek przecząco pokręci głową.

- Po ostatnim podejściu, już niczego nie planuję... – przyzna zasmucony Staszek.

Jednak w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej 2022 były komendant wyraźnie zaznaczy, że mimo koszmarnego pierwszego podejścia nie ma zamiaru odpuszczać sobie Krysi, tylko cierpliwie czekać na właściwy moment!

- Ale pierścionek zaręczynowy cały czas mam przy sobie, w kieszeni... – doda po chwili.

- I dobrze, okazja trafi się prędzej czy później, ale proszę pamiętać, żeby było chociaż trochę romantycznie... – podtrzyma go na duchu Marysia.

- Tylko teraz, kiedy Krysia ma takie zmartwienia z Lilką, chyba będę musiał trochę z tym poczekać... – uzna Staszek.

Zobacz także: Dramat Patrycji na planie M jak miłość. Alżbeta Lenska narzeka na warunki pracy

Wtedy w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach 2022 Marysia da Staszkowi jasno do zrozumienia, że Lilka nie jest żadną przeszkodą na drodze ich szczęścia z Krysią! Rogowska podpowie przyjacielowi, aby nie czekał z ponownymi oświadczynami zbyt długo, dzięki czemu zmotywowany Popławski nie straci wiary i postanowi pójść za jej radą!

- Panie Staszku, wie pan jak to jest... Życie czasem nas zaskakuje i przynosi różne niespodzianki... Czasem fajne, czasem mniej fajne... I ja na pana miejscu bym z tym za długo nie czekała... – poradzi mu Marysia.

- Kto wie, może ma pani rację... Zobaczymy... – stwierdzi podbudowany Staszek.

Relacja Doroty Choteckiej-Pazury na Instagramie nie pozostawia żadnych wątpliwości, że w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej 2022 Krystyna i Staszek wreszcie się pobiorą, a u Mostowiaków będzie ślub, na który wszyscy czekali! Na nagraniu aktorki widzimy, że Banachowa pozuje w białej sukni i właśnie trwają ostatnie poprawki przed jej wielkim ślubem ze Staszkiem, który zmotywowany błogosławieństwem Marysi, jak i samej Lilki, po raz drugi oświadczy się Krysi i tym razem zostanie przyjęty i już nikt ani nic mu tego nie zabierze!

Spójrz również: M jak miłość po wakacjach. Karnowski wkupi się w łaski Anety i Kasi! Zostanie nowym ordynatorem kliniki Argasińskiego?

M jak miłość odcinek 1664 ZWIASTUN. Powrót Lilki sprowadzi kłopoty na Mostowiaków! Ula nie znajdzie testamentu ojca
Najnowsze