M jak miłość po wakacjach. Karnowski wkupi się w łaski Anety i Kasi! Zostanie nowym ordynatorem kliniki Argasińskiego?

i

Autor: Instagram M jak miłość po wakacjach. Karnowski wkupi się w łaski Anety i Kasi! Zostanie nowym ordynatorem kliniki Argasińskiego?

M jak miłość po wakacjach. Karnowski wkupi się w łaski Anety i Kasi! Zostanie nowym ordynatorem kliniki Argasińskiego?

2022-07-11 8:57

W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach 2022 w klinice Argasińskiego (Karol Strasburger) zajdą poważne zmiany! Karnowski (Mikołaj Bartosiewicz), ohydny drań, który molestował Kasię (Paulina Lasota), a także ostro zaszedł za skórę Anecie (Ilona Janyst) wkupi się w łaski obu lekarek! Mikołaj Bartosiewicz z dumą prezentuje na swojej relacji na Instagramie, jak w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej 2022 zapunktuje u Kasi i Anety! Czyżby przeszedł przemianę i został nowym ordynatorem klinki?

Karnowski nowym ordynatorem kliniki w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach 2022? Przeciągnie Anetę i Kasię na swoją stronę!

W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach 2022 w klinice Argasińskiego już nic nie będzie takie samo! Jerzy ciągle będzie się jeszcze łudził, że małżeństwo z Patrycją (Alżbeta Lenska) uda się uratować, dlatego bardziej niż na pracy skupi się na życiu prywatnym. Rozwód Argasińskich będzie nieunikniony i będzie kosztował ordynatora wiele sił. Co prawda, Olek (Maurycy Popiel) ciągle będzie wywiązywał się ze słowa, danego Jerzemu i będzie kursował między Warszawą a Wiedniem, aby pomagać w najpilniejszych operacjach, ale to będzie za mało! Wiele wskazuje na to, że w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej 2022 do pracy wróci także Aneta, jednak świeżo upieczona mama Boryska nie zapełni luk kadrowych, dlatego najprawdopodobniej Argasiński postawi na Karnowskiego!

Patrz też: M jak miłość. Lilka wróci do bistro Kingi w nowym sezonie! Zduńska zlituje się żoną Mateusza, po tym co przeżyje

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ skandale z udziałem Karnowskiego w "M jak miłość" >>>

W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach 2022 to Arek zostanie nowym ordynatorem klinki Argasińskiego? Mikołaj Bartosiewicz opublikował na swojej relacji na Instagramie zdjęcie, na którym wspólnie pozuje z Kasią i Anetą, choć do tej pory ich relacje nie były najlepsze! Przypomnijmy, że Arek robił wszystko, aby pozbyć się Olka z kliniki, ale Chodakowska skutecznie go unieszkodliwiła! Co prawda, sporo ja to kosztowało ją to sporo, gdyż Karnowski zaczął się chamsko zachowywać w stosunku i do niej. Jednak nic nie przebije jego obrzydliwego zachowania względem Kasi, którą próbował molestować i zastraszać! Niestety, Karnowski nie poniósł za to żadnej odpowiedzialności, gdyż zgodził się być specjalistą od brudnej roboty Argasińskiego i tylko w takiej kategorii patrzył na niego sam ordynator! Czyżby w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej 2022 Arek zrozumiał swoje błędy i postanowił je zmienić?

Zobacz także: Lilka z M jak miłość błaga wszystkich o wybaczenie! Tak żona Mateusza spróbuje odkupić swoje winy

Bardzo możliwe, że nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach 2022 Arek przejdzie metamorfozę, dzięki czemu na nowo wkupi się w łaski Kasi i Anety, z którymi dumnie pozuje do zdjęcia w szpitalnej windzie! W przeciwnym razie trudno byłoby mu uzyskać ich przychylność, po świństwach, jakie im zgotował! Czy w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej 2022 Arek naprawdę się zmieni, a Argasiński uczyni go ordynatorem klinki? A może to będzie tylko jego kolejna gra, aby właśnie w ten sposób awansować? Tego przekonamy się już niebawem!

Spójrz również: M jak miłość. Poważny kryzys w bistro Kingi! Franka zostanie sama, a Paweł tylko pogorszy sprawę – WIDEO

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu. Paweł dowie się o dziecku Franki. Rozwód Patrycji i Argasińskiego i duże zmiany u Chodakowskich
Najnowsze