M jak miłość. Lilka wróci do bistro Kingi w nowym sezonie! Zduńska zlituje się żoną Mateusza, po tym co przeżyje

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Lilka wróci do bistro Kingi w nowym sezonie! Zduńska zlituje się żoną Mateusza, po tym co przeżyje

M jak miłość. Lilka wróci do bistro Kingi w nowym sezonie! Zduńska zlituje się żoną Mateusza, po tym co przeżyje

2022-07-08 12:42

W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach 2022 szykuje się spektakularny powrót do bistro Kingi (Katarzyna Cichopek)! Nasz Zielony Sad będzie przeżywał prawdziwe oblężenie, dlatego każdy pracownik będzie dla Zduńskiej na wagę złota, jednak ten ruch zaskoczy wszystkich! W nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej 2022 Kinga zlituje się nad losem Lilki (Monika Mielnicka), która zostawiła swojego męża Mateusza (Krystian Domagała) dla starszego i bogatszego kochanka Ethana Andersona (Paweł Roman), a następnie po koszmarze, jaki przeżyła u boku wdowca, wróciła do Grabiny z podkulonym ogonem! Zduńska da Mostowiakowej jeszcze jedną szansę…

Lilka znów w bistro Kingi w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach 2022! Zduńska zlituje się nad jej losem

W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach 2022 Lilka spróbuje na nowo ułożyć sobie w życie w Grabinie, dokąd wróciła z podkulonym ogonem, gdy okazało się, że Ethan wcale nie jest księciem na białym koniu! Mostowiakowa myślała, że u boku starszego i bogatszego kochanka zostanie wielką damą i nie będzie musiała martwić się o pieniądze, których u boku Mateusza zawsze brakowało, ale mocno się rozczarowała! Sielanka z kochankiem nie trwała długo, gdyż tuż po ich powrocie do Australii, Anderson pokazał swoją prawdziwą twarz! Ethan okazał się być damskim bokserem, który znęcał się na Lilką psychicznie i fizycznie! Bił ją, po czym przepraszał, a za chwilę robił to samo. Mostowiakowa w końcu powiedziała dość i postanowiła uciec, ale wtedy kochanek zabrał jej paszport i uwięził w domu! Tylko dzięki pomocy sąsiadów Lilce udało się wyrwać z piekła i wrócić z podkulonym ogonem do Grabiny w 1664 odcinku „M jak miłość” przedostatnim przed przerwą wakacyjną 2022!

Patrz też: Lilka z M jak miłość błaga wszystkich o wybaczenie! Tak żona Mateusza spróbuje odkupić swoje winy

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ powrót Lilki do bistro Kingi w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej 2022 >>>

W 1664 odcinku „M jak miłość” przedostatnim przed wakacjami 2022 Lilce udało się uzyskać wybaczenie matki, która pozwoliła wrócić jej do domu. Jednak powrót do Grabiny, nawet do rodzinnego domu, wiązał się z utartą bogactwa i luksusu, jakim dysponował Ethan, gdyż w domu Mostowiakowej nigdy się nie przelewało! Lilka już wcześniej musiała pracować w bistro Kingi, aby pomóc matce i choremu bratu Kamilkowi (Miłosz Kwiecień), którego leczenie sporo kosztowało! Oprócz tego, zawsze mogła liczyć na pomoc Mateusza, jednak po jej zdradzie i ucieczce z kochankiem wszystko się zmieniło, dlatego w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej 2022 Lilka będzie zdana tylko na siebie i znów będzie musiała sama na siebie zarabiać, więc postanowi błagać Kingę o jeszcze jedną szansę!

Zobacz także: M jak miłość. Niesamowita metamorfoza Jagody! Przy Tadeuszu zmieni się w prawdziwą księżniczkę – ZDJĘCIA

Monika Mielnicka opublikowała na swojej relacji na Instagramie filmik, na którym widzimy ją w bistro Kingi w „M jak miłość”! Lilka z dumą prezentuje wnętrza Naszego Zielonego Sadu, w którym już wcześniej pracowała jako kelnerka, choć ostro podpadła Zduńskiej, gdy wspólnie z Alą (Alicja Ostolska) i Ewką (Jowita Chwałek) urządziły w jej bistro pijacką burdę, w czasie której musiała interweniować policja! Oczywiście, Kinga zwolniła całą trójkę, jednak, gdy Ala i Ewka wróciły z podkulonymi ogonami, to Zduńska dała im jeszcze jedną szansę, ale finalnie w Naszym Zielonym Sadzie została tylko siostrzenica księdza (Maciej Damięcki)! Wygląda na to, że w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej 2022 litości Kingi zazna również niewierna Lilka, która także zjawi się w bistro, po piekle, jakie przeżyła u boku Ethana! Oczywiście, Zduńska nie będzie miała sumienia jej odmówić, szczególnie, że Nasz Zielony Sad będzie przeżywał prawdziwe oblężenie, a jej będą potrzebne ręce do pracy!

Spójrz również: M jak miłość po wakacjach. Gorzka porażka Julii! Nie pogodzi się z tym, że Andrzej wybrał Magdę

M jak miłość. Poważny kryzys w bistro Kingi! Franka zostanie sama, a Paweł tylko pogorszy sprawę
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze