Lilka z M jak miłość błaga wszystkich o wybaczenie! Tak żona Mateusza spróbuje odkupić swoje winy

i

Autor: VOD TVP Lilka z M jak miłość błaga wszystkich o wybaczenie! Tak żona Mateusza spróbuje odkupić swoje winy

Lilka z M jak miłość błaga wszystkich o wybaczenie! Tak żona Mateusza spróbuje odkupić swoje winy

2022-07-08 11:36

Lilka (Monika Mielnicka) zamieściła na swojej relacji na Instagramie nagranie, w którym zwróciła się do fanów „M jak miłość”! Niewierna żona Mateusza (Krystian Domagała), która zdradziła go, a następnie zostawiła dla starszego i bogatszego kochanka Ethana Andersona (Paweł Roman) wystosowała do widzów ważny apel! Lilka z „M jak miłość” nieraz była wyszydzana za swoje zachowanie, a jej powrót do serialu wywołał prawdziwą burzę! Mostowiakowa już zapłaciła za swoje winy i zrozumiała swoje błędy, dlatego błaga wszystkich o wybaczenie i wymyśliła nawet jak je osiągnie! Koniecznie poznajcie szczegóły!

Ważny apel Moniki Mielnickiej do fanów „M jak miłość”! Lilka ma plan jak wkupić się w łaski widzów, po tym jak potraktowała Mateusza!

Powrót Lilki, niewiernej żony Mateusza w końcówce obecnego sezonu „M jak miłość” wywołał prawdziwy skandal tak samo jak jej wątek romansu ze starszym i bogatszym kochankiem Ethanem Andersonem, którego poznała w Australii. Lilka i Mateusz wyjechali do Ewy (Dominika Kluźniak) i Marka (Kacper Kuszewski), aby zarobić pieniądze na wspólne mieszkanie, żeby nie musieli już kursować między Grabiną-Warszawą, ale Mostowiakowa znalazła lepszy sposób, aby ustawić się w życiu! Lilka zostawiła Mateusza dla bogacza i o mały włos nie doprowadziła do samobójstwa Mostowiaka! Mateusz wyjechał i zaczął powoli podnosić się z kolan, z kolei niewierna Lilka wróciła do „M jak miłość” z podkulonym ogonem, gdyż Ethan wcale nie okazał się być księciem na białym koniu!

Patrz też: M jak miłość. Poważny kryzys w bistro Kingi! Franka zostanie sama, a Paweł tylko pogorszy sprawę – WIDEO

Zobaczcie w GALERII ZDJĘĆ skruchę Lilki z "M jak miłość" >>>

W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach 2022 wyjdzie na jaw, że Ethan znęcał się nad Lilką psychicznie i fizycznie! Kochanek bił ją, a gdy próbowała uciec – zabrał paszport i uwięził w domu! Piekło, jakie jej zgotował było niejako karą za to jak potraktowała Mateusza. Każdy odradzał jej romans z kochankiem, ale Lilka była mądrzejsza i przyszło jej za to zapłacić. Uszczypliwości pod jej adresem nie szczędzili także fani „M jak miłość”, ale Mostowiakowa zrozumiała, że popełniła straszliwy błąd, zostawiając dobrego i pomocnego Mateusza, dlatego teraz na swojej relacji na Instagramie zwróciła się do nich z ważnym apelem, w którym wpadła na pomysł, jak może odkupić swoje winy!

- Dzisiaj mam do zagrania trzy sceny (w takim outficie), w których nie mówię. Dla mojej postaci to i lepiej, niech zamilczy, bo nieźle nabroiła – przyznaje skruszona Lilka.

Zobacz także: M jak miłość. Niesamowita metamorfoza Jagody! Przy Tadeuszu zmieni się w prawdziwą księżniczkę – ZDJĘCIA

Widzimy zatem, że Lilka z „M jak miłość” przyjęła zasadę, że milczenie jest złotem. Co więcej, otwarcie przyznaje się do swoich błędów i bardzo ich żałuje, przez co liczy, że ponownie uda jej się wkupić w łaski widzów, których błaga o wybaczenie i jeszcze jedną szansę!

- Mam nadzieję, że wybaczycie jej wszystkie winy, bo na pewno bardzo tego żałuje. Pozdrowionka – kończy swój apel żona Mateusza.

W 1664 odcinku „M jak miłość” przedostatnim przed wakacjami 2022 zachowanie Lilki wybaczyła jej matka Krystyna (Dorota Chotecka), a swoją pomocą dłoń wyciągnęła do niej Marysia (Małgorzata Pieńkowska)! Co więcej, w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej 2022 do Grabiny wróci również Mateusz, który sam wyczuje obecność Lilki, gdyż Barbara (Teresa Lipowska) doszczętnie to przed nim ukryje! Czy Mostowiak również wybaczy swojej niewiernej żonie? Czy jej skrucha przekonuje także i Was?  

Spójrz również: M jak miłość po wakacjach. Gorzka porażka Julii! Nie pogodzi się z tym, że Andrzej wybrał Magdę

M jak miłość. Zapłakana Lilka zdradza intymne szczegóły afery z Mateuszem
Najnowsze