M jak miłość. Perfidne kłamstwo Barbary w nowym sezonie. Mateusz nie będzie miał pojęcia co się dzieje w Grabinie!

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość. Perfidne kłamstwo Barbary w nowym sezonie. Mateusz nie będzie miał pojęcia co się dzieje w Grabinie!

Barbara okłamie Mateusza przed powrotem do "M jak miłość"

M jak miłość. Perfidne kłamstwo Barbary w nowym sezonie. Mateusz nie będzie miał pojęcia co się dzieje w Grabinie!

2022-07-05 20:57

Barbara (Teresa Lipowska) ostro przesadzi w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2022. Mostowiakowa uchodzi za dobrą, uczciwą, kochającą, a perfidnie okłamie Mateusza (Krystian Domagała). To nie żart, że seniorka odstawi w Grabinie niezły numer. W nowych odcinkach "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej będzie dobrze wiedziała, że Lilka (Monika Mielnicka) wróciła i próbuje naprawić błędy, których dopuściła się przed wyjazdem. Mateusz wprost zapyta babci o pewne kwestie, ufając jej i jej prawdomówności. Mocno się zawiedzie, kiedy potem okaże się, że Barbara kłamie jak z nut.

Kłamstwo Barbary w "M jak miłość". Oszuka Mateusza na temat Lilki, ale on i tak się dowie prawdy o żonie 

To niewiarygodne, do czego posunie się Barbara w "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej. Seniorka uchodzi za niemal nieskazitelną i cała rodzina na niej polega. Niestety nawet Mostowiakowa czasem nie pomyśli i postąpi karygodnie. Chodzi o kłamstwo, którego Barbara dopuści się w nowym sezonie "Na dobre i na złe". Seniorka oszuka wnuka, którego długo nie widziała, ale trzeba przyznać, że młody Mostowiak niejednokrotnie kontaktował się z babcią. Jeszcze w minionym sezonie "M jak miłość" przysłał wiadomość, a Basia (Karina Woźniak) zauważyła, że trzyma w telefonie zdjęcie byłej żony. Chociaż rozwodu nie było, Lilka zdradziła męża i odeszła z bogatym kochankiem Ethanem (Paweł Roman). W nowych odcinkach "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej Mateusz znów skontaktuje się z babcią i jakby wyczuje, że w Grabinie zaszły zmiany... Nie ma jednak pojęcia, jak wielkie!

- Co tam w Grabinie? Wydarzyło się może... coś nowego? - portal światseriali.pl cytuje słowa młodego Mostowiaka, który zadzwoni do Barbary i zapyta się wprost o nurtujące go kwestie. Na pewno będzie miał na myśli swoją żonę i to, czy babcia ma o niej nowe wieści. 

Sprawdź: Andrzej w M jak miłość w fatalnym stanie po rozstaniu z Magdą w nowym sezonie. Stanie na głowie, żeby ją odzyskać - ZDJĘCIA

Barbara w minionych odcinkach "M jak miłość" nie powiedziała wnukowi o powrocie Lilki i tak stanie się tym razem. Mostowiakowa będzie przecież świadoma, że dziewczyna jest tuż obok, wypłakuje się Banachowej (Krystyna Chotecka-Pazura), że popełniła błędy i niepotrzebnie zdradziła męża, a teraz się wstydzi i żałuje. Kiedy Barbara w nadchodzącym sezonie "M jak miłość" usłyszy pytanie wnuka, spojrzy się szybko na Marysię (Małgorzata Pieńkowska) i perfidnie skłamie.

- Nie, nie, wszystko po staremu, synku... - powie Barbara, a to przecież wielkie kłamstwo! Sama Rogowska spotkała Lilkę na przystanku, rozmawiała z nią i widziała, w jakim jest stanie. Mimo to, ona i Mostowiakowa nie zająkną się słowem do Mateusza, że dziewczyna wróciła.

Mostowiak sam zjawi się w Grabinie w "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej i przekona się na własnej skórze, że babcia kłamała, a jego żona jest na miejscu. Pewnym jest spotkanie Lilki i Mateusza oraz morze łez, które wyleje dziewczyna. Wybaczenie nie przyjdzie tak łatwo, zarówno jeśli chodzi o zdradę Lilki, jak i kłamstwo Barbary. 

Przeczytaj: M jak miłość. Nowa rola Katarzyny Cichopek. Kinga opuści Zduńskich, bo dostała niesamowitą propozycję?

M jak miłość. Zapłakana Lilka zdradza intymne szczegóły afery z Mateuszem
Najnowsze