Andrzej w M jak miłość w fatalnym stanie po rozstaniu za Magdą w nowym sezonie. Stanie na głowie, żeby ją odzyskać - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram Andrzej w M jak miłość w fatalnym stanie po rozstaniu za Magdą w nowym sezonie. Stanie na głowie, żeby ją odzyskać - ZDJĘCIA

Czy Magda wybaczy Andrzejowi zdradę w M jak miłość?

Andrzej w M jak miłość w fatalnym stanie po rozstaniu z Magdą w nowym sezonie. Stanie na głowie, żeby ją odzyskać - ZDJĘCIA

W "M jak miłość" sytuacja Andrzeja (Krystian Wieczorek) w nowym sezonie stanie się nie do pozazdroszczenia. Kiedy jego zdrada z Julią (Marta Chodorowska) wyjdzie na jaw, Magda (Anna Mucha) wyjedzie do siedliska z Maćkiem (Franciszek Przanowski) i nie będzie chciała wiarołomnego męża znać. Na nowych ZDJĘCIACH z planu "M jak miłość" widać Andrzeja w strasznym stanie - niedogolony, rozchełstany, z rozpaczą w oczach to cień mecenasa Budzyńskiego. Na szczęście wyciekły także ZDJĘCIA z planu, na których Andrzej nareszcie się uśmiecha. Dlaczego? Bo uda mu się dostać choć na chwilę w pobliże Magdy! Jak tego dokona i czy Budzyńska wybaczy mu zdradę? Sprawdź co już wiemy i zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ!

"M jak miłość" po wakacjach 2022. Andrzej nie da rady żyć Magdy. Postawi świat na głowie, żeby ją odzyskać!

Andrzej w "M jak miłość" popełnił ogromny błąd. Na konferencji we Wrocławiu upił się w towarzystwie Julii i w stanie totalnego zamroczenia znalazł się w jej łóżku. Malicka szybko ogłosiła, że zaszła z nim w ciążę i zamierza dziecko urodzić, choć nie jest pewne, że czy do seksu w ogóle doszło! Andrzej zażądał od domniemanej kochanki badań DNA dziecka i ona w nowych odcinkach mu przedstawi. Czy prawdziwe to wcale nie jest pewne, że Budzyński nie będzie podejrzewał oszustwa i zacznie jej towarzyszyć w szpitalu i w innych sytuacjach, wymagających pomocy. Magda dowie się o wszystkim przez przypadek i zrozpaczona opuści męża, zabierając ze sobą syna Maćka do siedliska. Ale Andrzej sobie z tą sytuacją nie poradzi!

Jak widać na ZDJĘCIACH z planu "M jak miłość", publikowanych przez Krystiana Wieczorka na jego profilu na Instagramie, Andrzej zmieni się nie do poznania. Niedogolony, zaniedbany z wielkim smutkiem w oczach. I w takim stanie Andrzej znajdzie resztki sił, aby odzyskać ukochaną Magdę!

Sprawdź także: QUIZ. Porucznik Borewicz polskim Bondem PRL. Kochały się w nim wszystkie Polki! Jak dobrze pamiętasz 07, zgłoś się?

Fani "M jak miłość" nie wierzą w ciążę Julii, a już na pewno nie w to, że Andrzej jest ojcem jej dziecka. Za to nie tracą nadziei, że Andrzej znajdzie sposób, aby Magda mu wybaczyła! Fani Budzyńskich dali temu wyraz pod zamieszczoną na fejsbukowym profilu superseriale.se.pl informację, że Andrzejowi uda się odzyskać Magdę! Na widok szczęśliwych Budzyńskich fani dosłownie oszaleli - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ

 - Ja od początku wiedziałam że wrócą do siebie może nie od razu wiadomo to trochę potrwa ale dadzą radę pewnie wyda się ze Nic z Julią nie było a dziecko jest jej męża??

- dokładne w punkt. Ja od 2 dni widzę jak cała ekipa czyli Magda, Andrzej, Kamil, Anita, Piotr i Kinga oraz Werner nagrywa ten sam odcinek, bo aktorzy pokazują na Instagram,wiec po morzu łez Magdy jednak się nie rozejdą. Będą razem, Andrzej nie pozwoli jej odejść ?‍♀️?‍♀️???

- Oby tak było bo to najlepsza i najbardziej lubiana para serialu i ja jeszcze chyba pamiętam coś takiego że Tomek zdradził Asię i się bardzo wkurzyła na niego ale tak go kochała że potem i tak wróciła do niego i mam nadzieję że właśnie Andrzej i Magda też wrócą do siebie...

Jak zakończy się seks afera Andrzeja z Julią, jaka prawda o dziecku wyjdzie na jaw przekonamy się na pewno w nowych odcinkach "M jak miłość" zaraz po wakacjach 2022. O przeciekach z planu będzie informowali na bieżąco!

Zobacz też: M jak miłość. Argasiński z Patrycją i synem Łukasza stworzą szczęśliwą rodzinę w nowym sezonie?! Niezły prezent na 75. urodziny Karola Strasburgera?

M jak miłość. Andrzej nie będzie mógł żyć bez Magdy nowym sezonie! Marcin Mroczek zdradził co się będzie działo w siedlisku!
Najnowsze

Materiał sponsorowany