M jak miłość. Nowa rola Katarzyny Cichopek. Kinga opuści Zduńskich, bo dostała niesamowitą propozycję?

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość. Nowa rola Katarzyny Cichopek. Kinga opuści Zduńskich, bo dostała niesamowitą propozycję?

M jak miłość. Nowa rola Katarzyny Cichopek. Kinga opuści Zduńskich, bo dostała niesamowitą propozycję?

2022-07-04 8:42

Katarzyna Cichopek jest uwielbiana za rolę Kingi z "M jak miłość", widzowie nie wyobrażają sobie serialu bez Zduńskiej, Jak się okazuje, aktorka i prezenterka ma swoje plany, które póki co owiane są tajemnicą. Cichopek ma być zaangażowana w projekt, który kompletnie odbiega od roli w "M jak miłość" i nie ma nic wspólnego z graniem żony Piotrka (Marcin Mroczek). Aktorka zrezygnuje z roli w hicie TVP2 na rzecz odkrywania kolejnych wyzwań zawodowych? Sprawdź, co już wiadomo o nowym projekcie Cichopek.

Kinga zniknie z "M jak miłość"? Katarzyna Cichopek dostała nową rolę

Trudno wyobrazić sobie "M jak miłość" bez Kingi Zduńskiej, ale Katarzyna Cichopek to rozchwytywana gwiazda, która realizuje wiele projektów. Mówi się o kolejnej produkcji, w którą będzie zaangażowana gwiazda "M jak miłość". Do TVP wraca show, które kiedyś emitowane było w TVN-ie, a chodzi o program taneczny "You can dance". Telewizja publiczna postanowiła nieco przerobić formę programu i zamiast dorosłych uczestników, zdecydowano się zaangażować w projekt dzieci i to najmłodszym dać szansę na rozwój pasji. Dotąd program prowadziła Ida Nowakowska, ale jak podaje portal wirtualnemedia.pl, teraz mają nastąpić zmiany,

To właśnie Katarzyna Cichopek, wraz z Edytą Herbuś mają poprowadzić taneczne show. Obie panie od lat związane są z tańcem, a także mają duże doświadczenie telewizyjne. Portal wirtualnemedia.pl podaje, że Ida Nowakowska miałaby zająć miejsce w jury programu, a Cichopek i Herbuś zajmowałyby się poprowadzeniem show. 

- Telewizja Polska aktualnie dopina skład jury programu. Z naszych informacji wynika, że w tym składzie na pewno znajdzie się Ida Nowakowska, która współprowadziła pierwszą edycję show. Bez zmian przewodniczącym jury będzie Agustin Egurrola. Na chwilę obecną nie jest znany trzeci juror, nie wykluczone że ponownie będzie nim Michał Kostrzewski - czytamy.

Sprawdź też: M jak miłość. Franka na skraju życia i śmierci! Żona Pawła wyląduje w szpitalu i przejdzie operację. Wyciekły ZDJĘCIA

Jak to odbije się na roli Cichopek w "M jak miłość"? Na szczęście aktorka od lat łączy wiele obowiązków i realizuje kilka projektów jednocześnie, więc nie jest nowością, że angażuje się w show TVP. Kinga nie zniknie z "M jak miłość", a Katarzyna Cichopek regularnie pojawia się na planie serialu, gdzie wraz z Marcinem Mroczkiem realizują dalsze wątki Zduńskich. Zajdą u nich pewne zmiany, rodzina się powiększy, a Kinga z Piotrkiem będą musieli pocieszać zdradzoną Magdę (Anna Mucha) i wybrać się z tego powodu do siedliska. Na widzów czeka wiele zwrotów akcji w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2022.

Przeczytaj: M jak miłość. Andrzej po rozstaniu z Magdą będzie miał nowy dom? Krystian Wieczorek pokazał ZDJĘCIA z planu

Wyrzucona z M jak miłość Barbara Kurdej-Szatan na planie nowego serialu
Najnowsze