M jak miłość. Franka na skraju życia i śmierci! Żona Pawła wyląduje w szpitalu i przejdzie operację. Wyciekły ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm/ Instagram M jak miłość. Franka na skraju życia i śmierci! Żona Pawła wyląduje w szpitalu i przejdzie operację. Wyciekły ZDJĘCIA

M jak miłość. Franka na skraju życia i śmierci! Żona Pawła wyląduje w szpitalu i przejdzie operację. Wyciekły ZDJĘCIA

Dramat w "M jak miłość" po wakacjach! Wyciekły ZDJĘCIA z planu nowego sezonu "M jak miłość", na których widać, że Franka (Dominika Kachlik) wyląduje w szpitalu pod kroplówką i trafi na blok operacyjny! A to oznacza tylko jedno: życie Zduńskiej, która przejdzie operację, znajdzie się w poważnym niebezpieczeństwie! Czyli Paweł (Rafał Mroczek) będzie miał powód, aby otworzyć testament Franki w nowym sezonie "M jak miłość' - pisaliśmy o tym jako pierwsi. Czy Franka przeżyje? Co jej się stanie? Sprawdź co już wiemy i zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ z planu!

Franka w "M jak miłość" w szpitalu pod kroplówką! Czy przeżyje? 

Na temat nowego sezonu "M jak miłość" od pewnego czasu chodzą słuchy, że Franka zniknie w nowym sezonie. Niepokój fanów urósł do tego stopnia, że Dominika Kachlik zabrała głos w tej sprawie. A teraz na jej profilu na Instagramie pojawiło się przerażające ZDJĘCIE ze szpitala. Co się stanie ze Zduńską? Dlaczego Franka trafi do szpitala, na blok operacyjny i będzie się poruszać na wózku inwalidzkim? Jako pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ powrót Franki z USA w "M jak miłość" zakończy się tragedią. Sytuacja będzie aż tak poważna, że Paweł uzna, że nadszedł czas, aby otworzył testament swojej żony! Co się stanie France? 

Zobacz też: M jak miłość. Andrzej po rozstaniu z Magdą będzie miał nowy dom? Krystian Wieczorek pokazał ZDJĘCIA z planu

Pewne jest, że Franka nie zginie w katastrofie lotniczej, bo w ostatnich "Kulisach serialu M jak miłość" widać, jak wchodzi do domu z walizką. Cała tragedia rozegra się już po jej powrocie do domu. Czy tak Paweł straci żonę? Franka na pierwszym ZDJĘCIU z planu "M jak miłość" pokazuje swoją dłoń w kroplówce oraz prezentuje piękny manicure. Na drugim pozuje w szpitalnym łóżku, a na trzecim przed salą operacyjną na wózku inwalidzkim.

Przed operacją Franka w nowym sezonie "M jak miłość" będzie wystrojona w seksowną piżamkę i stylowe klapki w futerkiem. Nic nie wiadomo, jak dotąd, jaki wypadek sprawi, że Zduńska będzie w szpitalu walczyła o życie. Będziemy informowali na bieżąco, czy Franka przeżyje i co doprowadzi ją do szpitala w nowym sezonie serialu! 

Nie przegap: M jak miłość. Tylko on może uratować małżeństwo Budzyńskich. Wiemy kto powstrzyma szarżę podłej intrygantki Julii!

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu. Paweł dowie się o dziecku Franki. Rozwód Patrycji i Argasińskiego i duże zmiany u Chodakowskich
Najnowsze