M jak miłość. Andrzej po rozstaniu z Magdą będzie miał nowy dom? Krystian Wieczorek pokazał ZDJĘCIA z planu

i

Autor: Instagram M jak miłość. Andrzej po rozstaniu z Magdą będzie miał nowy dom? Krystian Wieczorek pokazał ZDJĘCIA z planu

M jak miłość. Andrzej po rozstaniu z Magdą będzie miał nowy dom? Krystian Wieczorek pokazał ZDJĘCIA z planu

W "M jak miłość" nieuchronnie nadciąga straszliwa zmiana w życiu Andrzeja (Krystian Wieczorek) i Magdy (Anna Mucha). Wszystkie materiały z planu pokazują, że Budzyński po zdradzie będzie musiał się wyprowadzić i jedyną jego szansą na odzyskanie skrzywdzonej żony, będą podróże do siedliska. Ostatnio Krystian Wieczorek zamieścił niepokojące ZDJĘCIA z planu serialu, na których Andrzej z "M jak miłość" nie wygląda już na szanowanego mecenasa. Przerażony Budzyński w podkoszulku - tak będzie wyglądał w nowym sezonie? Zobacz TO koniecznie w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" po wakacjach 2022. Andrzej po zdradzie zamieszka sam. Będzie w strasznym stanie?

Andrzej w "M jak miłość" doprowadził do wielkiego dramatu. Zdradził Magdę z Julią, a efektem szalonej nocy we Wrocławiu jest ciąża kochanki. Budzyńska dowie się w nowym sezonie serialu o wszystkim i zostawi męża, w którego - jak powiedziała w "Kulisach" Anna Mucha - wierzyła bardziej, niż w siebie samą. I co się z nim stanie?

Grający Andrzeja w "M jak miłość" Krystian Wieczorek opublikował na swoim profilu na Instagramie ZDJĘCIA, na których widać go w zupełnie nowym miejscu. To już nie jest, ani mieszkanie Budzyńskich, ani siedlisko. Mecenas nie jest już też zadbany i elegancki, jak do tej pory - zobacz TO koniecznie w GALERII ZDJĘĆ!

Zobacz też: M jak miłość. Ula zniknie w nowym sezonie? Iga Krefft ma poważne problemy i nie pokazuje się na planie

Nowe ZDJĘCIA Wieczorka mogą także pochodzić z innego miejsca, niż plan "M jak miłość". Na profilu gwiazdora brak oznaczeń i hasztagów, które stanowiły podpowiedź. Można powiedzieć, że dla serialowego Andrzeja to jedyna nadzieja - bo samotny w "nowym" domu nie wygląda dobrze!

Gwiazdor "M jak miłość", jak zwykle żartuje sam z siebie i swoich nowych, ekstrawaganckich "strojów", a wierni fani mu wtórują.

- Styl nas uratuje? - napisał Wieczorek pod swoim ZDJĘCIEM w żółtej, jaskrawej koszuli. 

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️super krystjanie zdiencie pozdro❤️❤️❤️❤️❤️❤️

- spojrzenie jak by dopiero Pan się obudził ??

- COŚ KOMBINUJESZ...?.WIDZĘ TO !!!!!❤️❤️

Tyle, że gdyby tak miało teraz wyglądać w "M jak miłość" życie Andrzeja po zdradzie, daleko byłoby mu do śmiechu. Niewykluczone, że to co pokazał Wieczorek to ZDJĘCIA z planu "Komisarz Mama". 

Nie przegap:  M jak miłość. Tylko on może uratować małżeństwo Budzyńskich. Wiemy kto powstrzyma szarżę podłej intrygantki Julii!

M jak miłość. Będzie rozwód Magdy i Andrzeja w nowym sezonie? Zaczną się ostre negocjacje
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze