M jak miłość. Tylko on może uratować małżeństwo Budzyńskich. Wiemy kto powstrzyma szarżę podłej intrygantki Julii!

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Tylko on może uratować małżeństwo Budzyńskich. Wiemy kto powstrzyma szarżę podłej intrygantki Julii!

M jak miłość. Tylko on może uratować małżeństwo Budzyńskich. Wiemy kto powstrzyma szarżę podłej intrygantki Julii!

Sensacja w "M jak miłość"! Jest jeszcze szansa na uratowanie związku Magdy (Anna Mucha) i Andrzeja (Krystian Wieczorek)! Wystarczy, że osoba zdolna powstrzymać dramat w małżeństwie Budzyńskich po prostu... zrobi to! Tylko jeden człowiek może wykonać ruch, który przekreśli wszystkie podłe plany Julii (Marta Chodorowska) i nie dopuści do rozwodu małżeństwa idealnego w "M jak miłość". Wiemy, kto nim jest! Czy zrobi to, co trzeba? Sprawdź co już wiemy i zobacz TO koniecznie w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość". Jest jeszcze nadzieja dla Andrzeja i Magdy!

Z "M jak miłość" wspaniała wiadomość dla fanów małżeństwa Budzyńskich! Jest sposób, aby ocalić ich małżeństwo i jedna osoba zdolna tego dokonać. Kto to jest? Czy zrobi to co potrzeba i zatrzyma obłudny plan kochanki Andrzeja?

Przypomnijmy - pod koniec ostatniego sezonu "M jak miłość" do życia Budzyńskich zakradła się Julia i podstępem uwiodła Andrzeja. Szybko oświadczyła, że jest z nim w ciąży i zrobiło się bardzo poważnie. Magda w nowym sezonie serialu dowie się, że Andrzej ma kochankę, a kiedy dowie się o dziecku, zażąda rozwodu. Ale jest jedna osoba, zdolna powstrzymać ten dramat!

Nie przegap: M jak miłość. Ula zniknie w nowym sezonie? Iga Krefft ma poważne problemy i nie pokazuje się na planie

Julia w nowym sezonie "M jak miłość" znajdzie się w szpitalu z powodu zagrożonej ciąży, a Andrzej będzie jej towarzyszył. Kiedy Magda dowie się o zdradzie Andrzeja i skutkach sama także znajdzie się w szpitalu, bo jej chore serce nie zniesie czegoś takiego. Zapowiadało się będzie, że rozwód jest nieunikniony. A jednak, zdarzy się coś, co to wszystko odwróci!

Kiedy Magda w "M jak miłość" zażąda od męża rozstania i zacznie negocjować warunki, Andrzej zrobi coś zupełnie nieoczekiwanego.

Ujawniamy: niewierny Budzyński w jednym z nowych odcinków "M jak miłość" powie temu szaleństwu "Stop!" i nie zgodzi się na rozwód z Magdą. A to oznacza, że ten który wszystko zniszczył, zrobi absolutnie wszystko, aby swój związek z ukochaną Magdą uratować!

Zobacz też: Wymiana Basi z M jak miłość na inną aktorkę rozpala emocje. Córka Marysi i Rogowskiego jeszcze zaskoczy fanów - ZDJĘCIA

M jak miłość. Będzie rozwód Magdy i Andrzeja w nowym sezonie? Zaczną się ostre negocjacje
Najnowsze