M jak miłość. Ula zniknie w nowym sezonie? Iga Krefft ma poważne problemy i nie pokazuje się na planie

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość. Ula zniknie w nowym sezonie? Iga Krefft ma poważne problemy i nie pokazuje się na planie

M jak miłość. Ula zniknie w nowym sezonie? Iga Krefft ma poważne problemy i nie pokazuje się na planie

2022-06-29 21:12

Bardzo smutna wiadomość dla fanów wątku Uli (Iga Krefft) z "M jak miłość". Lisiecka nie miała ostatnio łatwo, a strata bliskich tak ją dobiła, że razem z Bartkiem (Arkadiusz Smoleński) wyjechali z Grabiny. Wrócili pod koniec minionego sezonu "M jak miłość", ale coraz bardziej niepokojące są doniesienia o życiu prywatnym aktorki, co może odbić się na grze w serialu. Iga Krefft nie pojawia się na planie, a kiedy większość aktorów relacjonuje kulisy dalszych losów swoich bohaterów, Krefft milczy. Aktorka postanowiła podzielić się z fanami apelem, który dobitnie świadczy o tym, że obecnie mierzy się ze sporymi problemami. Co dalej z jej rolą w "M jak miłość"?

Iga Krefft nie zagra w nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej? Aktorka wydała oświadczenie 

Iga Krefft od dziecka wciela się w rolę Uli w "M jak miłość", a miniony sezon był dla bohaterki naprawdę trudny. Razem z Bartkiem stracili bliskich, teraz podły Horbaczewski (Zbigniew Jaremko) robi im problemy ze spadkiem po Jakubczyku (Michał Breitenwald). Dopiero w nowym sezonie "M jak miłość" miało się okazać, czy Ula wywalczy majątek po ojcu i jak potoczą się jej dalsze losy. Niestety doniesienia z planu niepokoją, bo o ile Arkadiusz Smoleński pracuje nad wątkiem Bartka, tak Igi Krefft nigdzie nie widać. Smoleński wygłupiał się ostatnio z serialową Basią, o czym pisaliśmy TUTAJ.

Niestety Igi Krefft nie widać na planie "M jak miłość", nie dodaje żadnych relacji zza kulis, a obecnie nie przebywa nawet na terenie Warszawy, ponieważ wyjechała ze znajomymi na urlop. Mogłoby się wydawać, że odpoczywa, ale to nie jest do końca prawda, gdyż aktorka podzieliła się emocjonalnym wpisem na Instagramie, z którego jasno wynika, że boryka się z problemami. 

Sprawdź: Gwiazda M jak miłość pokazała zdjęcia z wesela. Dominika Kachlik i jej partner po ślubie na romantycznych ujęciach - ZDJĘCIA

- Dużo różnych rzeczy się dzieje obecnie w moim życiu prywatnym i trochę nie mam miejsca, żeby tak normalnie nawijać tu do Was i pokazywać co tam się dzieje, ale liczę na to, że niebawem wszystko sobie poukładam. Tymczasem mam nadzieję, że takie zdjęciowe podróże wam odpowiadają (...) - pisze Iga Krefft, która przyznaje się do tego, że nie jest w stanie mówić do fanów, więc skupia się na dodawaniu zdjęć z podróży, które spędza w gronie znajomych. Aktorka nie zdecydowała się doprecyzować na czym konkretnie polegają jej problemy prywatne, więc nie wiadomo czy chodzi o zdrowie, uczucia czy może jeszcze coś innego. 

Niestety nie da się ukryć, że Iga Krefft spędza dużo czasu poza Warszawą, gdzie odbywają się nagrania do następnego sezonu "M jak miłość". Aktorki nie ma na planie, więc czy to oznacza, że widzowie nie zobaczą jej w kolejnych odcinkach "M jak miłość"? Póki co, nie ma oficjalnej informacji na ten temat, więc Iga Krefft powinna pojawić się w nadchodzącym sezonie. 

Przeczytaj: M jak miłość. Porzucony Andrzej w nowej kancelarii zrzuci wszystko na przyjaciół! To Kamil, Anita i Werner po odejściu Magdy zaczną działać - ZDJĘCIA

Wyrzucona z M jak miłość Barbara Kurdej-Szatan na planie nowego serialu
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze