Gwiazda M jak miłość pokazała zdjęcia z wesela. Dominika Kachlik i jej partner na romantycznych ujęciach po ślubie - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram Gwiazda M jak miłość pokazała zdjęcia z wesela. Dominika Kachlik i jej partner na romantycznych ujęciach po ślubie - ZDJĘCIA

Gwiazda M jak miłość pokazała zdjęcia z wesela. Dominika Kachlik i jej partner po ślubie na romantycznych ujęciach - ZDJĘCIA

2022-06-28 20:35

Dominika Kachlik, grająca Frankę w "M jak miłość", rzadko ujawnia kulisy prywatnego życia, ale tym razem zrobiła wyjątek! 30-letnia gwiazda "M jak miłość" pochwaliła się zdjęciami z wesela, a do tego pierwszy raz u jej boku pojawił się też tajemniczy partner. Co prawda Kachlik nigdy nie potwierdziła czy ma chłopaka i jest zakochana, ale na jej profilu na Instagramie dość często pojawia się pewien aktor. Zdjęcia z wesela, które wrzuciła Kachlik to romantyczne kadry, na których widać jak ekranowa Franka z "M jak miłość" świetnie się bawi z partnerem. Musisz to zobaczyć w naszej GALERII!

Czy znana z "M jak miłość" Dominika Kachlik ma chłopaka?

Dominika Kachlik w "M jak miłość" wzięła ślub z Rafałem Mroczkiem, ale prywatnie serialowa Franka nie ma męża. 30-letnia aktorka dość często na swoim profilu na Instagramie publikuje zdjęcia z innym aktorem, z którym gra w teatrze. Ale młodszy od niej o dwa lata Kamil Studnicki to tylko przyjaciel, z którym Kachlik spędza mnóstwo czasu, wyjeżdża na wakacje i świetnie się bawi. W minioną sobotę Kachlik była jedna gościem na weselu znajomych, gdzie towarzyszył jej inny mężczyzna. Co prawda gwiazda "M jak miłość" wrzuciła ich zdjęcia razem, ale zrobiła to tylko na Instastory i w taki sposób, żeby nie pokazywać za bardzo twarzy partnera, który był z nią na weselu.

Nie przegap: M jak miłość. Paweł i Franka usłyszą kolejną diagnozę u ginekologa! Najpierw poznają syna Adama, a później Zduńska będzie w ciąży?

Romantyczna sesja znanej z "M jak miłość" Dominiki Kachlik po ślubie, podczas trwającego przyjęcia weselnego w objęciach partnera, to jednak najlepszy dowód na to, że tych razem z nim spędziła niezapomniane chwile. Pozowała do zdjęć w marynarskiej czapce i okularach przeciwsłonecznych. Do tego zalotnie otoczyła długimi nogami partnera w pasie. On także czule ją obejmował, położył nawet dłoń na udzie, które kusząco wyłoniło się spod seksownej, czarnej sukienki Kachlik. A później była szalona zabawa do białego rana, toasty wznoszone kieliszkami napełnionymi złotym trunkiem. Gwiazda "M jak miłość" nie oznaczyła partnera z wesela na żadnym zdjęciu, żeby nie zdradzać jak się nazywa bliski jej mężczyzna.

Sprawdź też: Dominika Kachlik pożegnała M jak miłość. Franka wyjedzie, bo aktorka przeszła do nowego serialu - ZDJĘCIA

Przed Dominiką Kachlik bardzo pracujący czas w "M jak miłość"! Co prawda na początku nowego sezonu serialu Franka wyjedzie do USA, żeby odnaleźć syna, ale wróci do Pawła. Wszystko dlatego, że Kachlik przyjęła rolę w innym serialu, produkcji Polsatu "Bracia", gdzie zagra u boku Piotra Stramowskiego. A ponieważ "M jak miłość" kręci głównie w Warszawie i okolicach, a serial "Bracia" w Gdańsku, to ostatnio ciągle jest w rozjazdach.

M jak miłość. Franka wyrzuci wszystkie rzeczy Pawła! Żona Zduńskiego nie będzie miała litości
Najnowsze