M jak miłość. Paweł i Franka usłyszą kolejną diagnozę u ginekologa! Najpierw poznają syna Adama, a później Zduńska będzie w ciąży?

i

Autor: Instagram M jak miłość. Paweł i Franka usłyszą kolejną diagnozę u ginekologa! Najpierw poznają syna Adama, a później Zduńska będzie w ciąży?

M jak miłość. Paweł i Franka usłyszą kolejną diagnozę u ginekologa! Najpierw poznają syna Adama, a później Zduńska będzie w ciąży?

2022-06-27 8:53

Franka (Dominika Kachlik) w "M jak miłość" po wakacjach będzie w ciąży z Pawłem (Rafał Mroczek)? To pewne, że w życiu Zduńskich pojawi się dziecko. W nowym sezonie "M jak miłość" poznają bowiem syna Franki, 10-letniego Adama (Liam Culbreth), którego urodziła jako 19-latka i oddała do adopcji. Na jednym spotkaniu z synem się nie skończy, bo Adam i jego nowi rodzice, Marta i Karol Lewiccy, przyjadą z Nowego Jorku i zostaną na dłużej. Na tym nie koniec niespodzianek! W kręconych właśnie odcinkach "M jak miłość" powstają sceny, w których Zduńscy pójdą na kolejną wizytę do lekarki w sprawie choroby Franki, która uniemożliwia jej zajście w ciążę. Usłyszą zaskakującą diagnozę!

Czy Franka zajdzie w ciążę z Pawłem w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2022?

Nie ma już wątpliwości, że w "M jak miłość" po wakacyjnej przerwie Franka i Paweł zmierzą się z poważnym małżeńskim kryzysem, do którego doprowadzi do wyjazd żony Zduńskiego do USA i poszukiwania syna! Kiedy Franka wróci powie Pawłowi, że ma dziecko, że 10 lat urodziła syna Adama, którego oddała do adopcji, ale od urodzenia jest w stałym kontakcie z jego nowymi rodzicami. Nie poradzi sobie dłużej z tym sekretem. Dla Pawła stanie się jasne, że skoro żona tak długo go okłamywała, ukrywała przed nim tak ważną tajemnicę, to nie może jej w pełni ufać.

Miłość i wspólna przyszłość tej pary w nowym sezonie "M jak miłość" zawisną na włosku. Rozwód Zduńskich będzie wisiał w powietrzu! Wiadomo już, że kolejna rewolucja czeka Pawła i Franka gdy do Polski przyjedzie jej syn Adam. Na razie nie są jasne okoliczności przyjazdu syna Franki z adopcyjnymi rodzicami, lecz pewne jest, że ich wizyta trochę się przeciągnie. Nie tylko Franka pozna Adama, ale także Paweł, który razem z żoną będzie na spotkaniu z Lewickimi. To wszystko wydarzy się w odcinkach "M jak miłość" pod koniec października. A co będzie później?

Nie przegap: Dominika Kachlik pożegnała M jak miłość. Franka wyjedzie, bo aktorka przeszła do nowego serialu - ZDJĘCIA

Sprawdź też: Wyrzucona z M jak miłość Barbara Kurdej-Szatan wraca w nowej roli w serialu! Wiemy, kogo teraz zagra

Rafał Mroczek na Instagramie zdradził ciąg dalszy i przy okazji pokazał jak w "M jak miłość" po wakacjach Paweł i Franka będą walczyć o to, żeby mieć własne dziecko. Zduńska podejmie się leczenia pod okiem swojej lekarki (Ewa Konstanciak). Przypomnijmy, że doktor ginekolog przeprowadziła badania, które w minionym sezonie "M jak miłość" wykazały, że Franka jest chora na endometriozę i dlatego nie może zajść w ciążę. Ale leczenie Franki może przynieść zaskakujące rezultaty. Na ujęciach zza kulis serialu widać bowiem uśmiechy na twarzach Zduńskich, jakby właśnie usłyszeli, że jednak będą mieli dziecko, że Franka będzie w ciąży. Wszystko wyjaśni się w "M jak miłość" jesienią.

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu. Paweł dowie się o dziecku Franki. Rozwód Patrycji i Argasińskiego i duże zmiany u Chodakowskich
Najnowsze