M jak miłość. Oto syn Franki! Zagra go Liam Culbreth. 10-letni Adam przyjedzie do Polski z nowymi rodzicami - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram M jak miłość. Oto syn Franki! Zagra go Liam Culbreth. 10-letni Adam przyjedzie do Polski z nowymi rodzicami - ZDJĘCIA

M jak miłość. Oto syn Franki! Zagra go Liam Culbreth. 10-letni Adam przyjedzie do Polski z nowymi rodzicami - ZDJĘCIA

2022-06-11 20:13

Franka (Dominika Kachlik) z "M jak miłość" pokazała syna! 10-letni Adam Lewicki, którego Franka urodziła jako 19-latka w Nowym Jorku i oddała go do adopcji, w kolejnym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2022 przyjedzie do Polski z nowymi rodzicami, Martą i Karolem Lewickimi. Jest już pierwsze zdjęcie Franki z biologicznym synem, a zagra go Liam Culbreth, polsko-amerykański aktor i model, starszy brat Noah Culbretha, znanego z roli Grzesia w serialu "Barwy szczęścia". Zobacz ZDJĘCIA jak wyglądają prawdziwi rodzice Liama Culbretha i gdzie jeszcze zagrał chłopiec, który wcieli się w postać dziecka Franki.

Kim jest Liam Culbreth, który w "M jak miłość" zagra Adama, biologicznego syna Franki Zduńskiej?

Adam Lewicki w "M jak miłość" to nowy bohater, który pojawi się w kolejnym sezonie po przerwie wakacyjnej jako biologiczny syn Franki. Jako pierwsi pisaliśmy, że żona Pawła Zduńskiego (Rafał Mroczek) wyjedzie do USA, gdzie w Nowym Jorku spotka się z Martą i Karolem Lewickimi i pozna Adama. Takie imię od przybranych rodziców dostał syn Franki, którego oddała do adopcji zaraz po urodzeniu, gdy jako 19-latka zaszła w ciążę i w Ameryce urodziła dziecko w tajemnicy przed góralską rodziną z Bukowiny.

Nie przegap: M jak miłość. Franka pozna swojego 10-letniego syna Adama w nowym sezonie! Wyda się kto jest ojcem dziecka Franki?

Dominika Kachlik na swoim profilu na Instagramie pochwaliła się już synem Franki, pokazała pierwsze zdjęcie Adama Lewickiego i zapowiedziała, że w "M jak miłość" po wakacjach 2022 chłopiec przyjedzie do Polski. Oczywiście razem z nowymi rodzicami. Na razie tajemnicą pozostaje kto zagra Martę i Karola Lewickich! Liam Culbreth, który właśnie dołączył do obsady "M jak miłość" to zdolny młody aktor, którego kariera rozpoczęła się już pięć lat temu od roli w serialu "Na sygnale". Później grał kolejne role m.in. w głośnym filmie "Wesele" Wojtka Smarzowskiego (jako Pawełek). Przed "M jak miłość" Liama Culbretha mogliśmy zobaczyć w serialu "Mecenas Porada" w Polsacie w roli Kamila Kolbusa.

Sprawdź też: Dominika Kachlik pożegnała M jak miłość. Franka wyjedzie, bo aktorka przeszła do nowego serialu - ZDJĘCIA

Rodzice Liama Culbretha dbają nie tylko o jego karierę, ale także o rozwój zawodowy młodszego brata. 6-letni Noah znany jest widzom jako Grześ z "Barw szczęścia", Tadzio z "Na sygnale" i Maks z serialu "Tatuśkowie". Matka Liama Culbretha, Aleksandra, z pochodzenia jest Polką, ojciec z kolei to Amerykanin, stąd oryginale imiona i nazwiska małych aktorów. Liam Culbreth dzięki roli Adama w "M jak miłość" ma szansę stać się jedną z popularniejszych dziecięcych gwiazd w Polsce.

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu. Paweł dowie się o dziecku Franki. Rozwód Patrycji i Argasińskiego i duże zmiany u Chodakowskich
Najnowsze