M jak miłość. Franka pozna swojego 10-letniego syna Adama w nowym sezonie! Wyda się kto jest ojcem dziecka Franki?

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Franka pozna swojego 10-letniego syna Adama w nowym sezonie! Wyda się kto jest ojcem dziecka Franki?

M jak miłość. Franka pozna swojego 10-letniego syna Adama w nowym sezonie! Wyda się kto jest ojcem dziecka Franki?

2022-06-10 8:35

W "M jak miłość" po wakacjach 2022 Franka (Dominika Kachlik) wyjedzie do Nowego Jorku i tam zobaczy swojego syna Adama, którego urodziła 10 lat temu i oddała do adopcji zaraz po porodzie! Żona Pawła (Rafał Mroczek) ruszy na poszukiwania dziecka nie bez powodu. Pożałuje bowiem decyzji podjętej pod wpływem trudnych przeżyć w USA, kiedy miała zaledwie 19 lat, była tuż po maturze i zaszła w nieplanowana ciążę. W nowym sezonie "M jak miłość" Franka pozna wreszcie Adama oraz spotka się z jego nowymi rodzicami, Martą i Karolem Lewickimi! Poza tym wyda się też kto jest biologicznym ojcem dziecka Franki, z kim zaszła w ciążę jako nastolatka! Czy to jej dawny narzeczony, bandyta Krzysiek (Michał Chruściel)? Sprawdź, co się wydarzy!

Kto w "M jak miłość" po wakacjach 2022 okaże się ojcem dziecka Franki, jej 10-letniego syna Adama?

Syn Franki pojawi się w "M jak miłość" po wakacjach 2022 tak jak adopcyjni rodzice Adama, polsko-amerykańskie małżeństwo Marta i Karol Lewiccy! Zwiastun nowego sezonu "M jak miłość" potwierdza, że Franka wyjedzie do USA gdzie odnajdzie dziecko, które oddała do adopcji 10 lat temu, gdy miała zaledwie 19 lat i została matką. Oczywiście żona Pawła nie zostanie w Nowym Jorku na zawsze. Pozna Adama i spotka się z jego rodzicami, których nie wiedziała od 2011 roku, kiedy to adopcja doszła do skutku, a oni zawarli umowę, że Franka nigdy nie będzie kontaktowała się z synem. Teraz jednak Zduńska złamie umowę!

Nie przegap: M jak miłość. Rodzice 10-letniego dziecka Franki wkroczą do życia Zduńskich w nowym sezonie! Marta i Karol Lewiccy wreszcie się ujawnią

Nowi bohaterowie w "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej, syn Franki i jego rodzice, zostaną na dłużej w serialu, bo wątek tajemnic z przeszłości żony Pawła rozkręci się jeszcze bardziej. Zwłaszcza, że na razie nie wiadomo kto jest ojcem Adama, z kim Franka zaszła w niechcianą ciążę, dlaczego uciekła od rodziny z Bukowiny Tatrzańskiej aż do Nowego Jorku, żeby tam urodzić i oddać syna obcym ludziom. To wszystko wyjaśni się w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach, zaraz po tym jak Franka przyzna się Pawłowi, że ma dziecko, którego się pozbyła!

Kto w okaże się ojcem dziecka Franki w nowych odcinkach "M jak miłość"? Czwarta żona Pawła nic nie mówi o swoim dawnym życiu, o rodzicach, którzy nie żyją, o ojczymie, który wyjechał do Chicago, ma firmę budowlaną, dobrze zarabia, jest szczęśliwy i nie przyjechał nawet na ich ślub. W zasadzie jedynymi bliskimi jej osobami są stryj, Jędrzej Gutowski (Piotr Majerczyk) i jacyś krewni górale. Do niedawna był także dawny narzeczony Franki, bandyta Krzysiek. Czy to on jest ojcem Adama, syna Franki? 

Sprawdź też: Dominika Kachlik pożegnała M jak miłość. Franka wyjedzie, bo aktorka przeszła do nowego serialu - ZDJĘCIA

Z kim Franka w "M jak miłość" zaszła w ciążę? Czy to bandyta Krzysiek jest ojcem Adama?

Bandyta Krzysiek w "M jak miłość" po wakacjach 2022 może się okazać ojcem dziecka Franki, bo kiedyś planowała z nim ślub, oświadczył się jej i oficjalnie był jej narzeczonym. Mieszkała jeszcze wtedy z rodziną w Bukowinie Tatrzańskiej. To było na długo przed tym jak poznała Pawła, jak dwa lata temu uciekła przed ślubem ze sporo starszym, podejrzanym biznesmenem Brzeskim (Jarosław Witaszczyk). Właśnie do ślubu z nim zmuszał Frankę jej ojczym. A kiedy od niego uciekła, Brzeski wrobił Frankę w kradzież.

Związek Franki i Krzyśka z młodości pozostaje tajemnicą w "M jak miłość". Dlatego nie można wykluczyć, że to bandyta, który chciał zniszczyć jej ślub z Pawłem może być ojcem jej syna Adama. Wszystko wyjaśni się w nowych odcinkach "M jak miłość" już we wrześniu!

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu. Paweł dowie się o dziecku Franki. Rozwód Patrycji i Argasińskiego i duże zmiany u Chodakowskich
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze