Dominika Kachlik pożegnała M jak miłość. Franka wyjedzie, bo aktorka przeszła do nowego serialu - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram Dominika Kachlik pożegnała M jak miłość. Franka wyjedzie, bo aktorka przeszła do nowego serialu - ZDJĘCIA

Dominika Kachlik pożegnała M jak miłość. Franka wyjedzie, bo aktorka przeszła do nowego serialu - ZDJĘCIA

2022-06-06 21:11

Dominika Kachlik, znana jako Franka z "M jak miłość", podziękowała już za pracę na planie serialu, a jej pożegnanie z rolą żony Pawła Zduńskiego (Rafał Mroczek) w zakończonym sezonie miało ukryte znaczenie. Bo 30-letnia aktorka przeszła właśnie do nowego serialu, dołączyła do obsady produkcji, którą wkrótce trafi na antenę telewizji Polsat. Wiadomo już, że w "M jak miłość" po wakacjach 2022 Franka wyjedzie na jakiś czas do USA, że małżeństwo z Pawłem czeka poważny kryzys. To dlatego, żeby Dominika Kachlik mogła grać nową rolę w serialu "Bracia"? Czy Franka odejdzie z "M jak miłość" na dłużej? Sprawdź, co już wiadomo i co zdradza sama Kachlik!

Czy Dominika Kachlik odejdzie z "M jak miłość" do nowego serialu, a Franka zniknie na zawsze?

Franka z "M jak miłość" stała się jedną z głównych bohaterek w obsadzie serialu, ślub z Pawłem uczynił z niej ważną osobę w rodzinie Zduńskich. Fakt, że Dominika Kachlik dołączyła do czołówki "M jak miłość" dał gwarancję, że zostanie na dłużej, że Paweł wreszcie znajdzie szczęście u boku kolejnej, czwartej żony. Jednak koniec sezonu "M jak miłość" przed przerwą wakacyjną pokazał, że Franka i Paweł nie są niezniszczalni, że Zduński ma wyjątkowego pecha do kobiet, skoro znowu trafiła się żona, która go oszukuje w najważniejszych życiowych kwestiach. Zwiastun "M jak miłość" w nowym sezonie sugeruje nawet, że Zduńskich może czekać szybkie rozstanie.

Nie przegap: Gwiazda M jak miłość poważnie chora! Dominika Kachlik przez chorobę nie może już grać Franki - ZDJĘCIA

Wyjazd Franki do USA w "M jak miłość" po wakacjach 2022, poszukiwania syna, którego oddał do adopcji, to tylko wierzchołek góry problemów jakie czekają na tych bohaterów w nowych odcinkach. - Dużo się działo w tym sezonie. Franka przeżyła i te dobre, ale też ostatnio coraz bardziej smutne i trudne momenty. Co do zasady nie boi się zmian i lubi, jak w jej życiu dużo się dzieje, ale problemy, które pojawiły się na horyzoncie są dużym wyzwaniem dla niej i dla Pawła - ujawniła Dominika Kachlik w "Kulisach serialu M jak miłość".

Wraz z finałem sezonu "M jak miłość" Dominika Kachlik pokazała na swoim profilu na Insgramie nieopublikowane wcześniej zdjęcia z planu i podziękowała za to, że mogła być Franką Zduńską, którą widzowie tak polubili. Zabrzmiało jak pożegnanie Kachlik z "M jak miłość"? Nie do końca, bo choć aktorka faktycznie przeszła do obsady innego serialu, niebawem wystąpi w zupełnie nowej roli, to nadal pozostanie Franką.

Zobaczcie w naszej GALERII ZDJECIA znanej z "M jak miłość" Dominiki Kachlik w nowym serialu >>>

Sprawdź też: M jak miłość. Franka nie odnajdzie syna, którego oddała do adopcji! Nie poradzi sobie bez dziecka w nowym sezonie - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

Kogo Dominika Kachlik zagra w nowym serialu "Bracia"?

Dopiero miesiąc temu Dominika Kachlik pochwaliła się rolę w serialu "Bracia", nowej produkcji telewizji Polsat, której premiera zapowiadana jest na jesień 2022 roku. Zagra tam postać Zosi, kochanki Piotra, architekta, w którego wcieli się Piotr Stramowski. "Bracia" to historia o rodzinie, miłości, zdradzie i namiętności. Zdjęcia do serialu ruszyły w Gdańsku już na początku listopada. Wiadomo, że w rolach głównych wystąpią: Jan Frycz jako surowy ojciec oraz Piotr Stramowski, Mateusz Kościukiewicz, Antoni Królikowski i Nikodem Rozbicki w rolach czterech braci.

Kim są bohaterowie serialu "Bracia"? Najstarszy Piotr (Piotr Stramowski) to architekt i biznesmen, Alek (Mateusz Kościukiewicz) - psycholog-terapeuta, Wojtek (Antoni Królikowski) - kucharz-marzyciel i Adam (Nikodem Rozbicki) - szalony muzyk, który rozkochuje w sobie i porzuca wszystkie kobiety. W rolach żon, przyjaciółek, kochanek w serialu "Bracia" oprócz Dominiki Kachlik pojawią się: Katarzyna Gniewkowska, Dorota Landowska, Natalia Rybicka, Anna Smołowik i Aleksandra Grabowska.

Dominika Kachlik na profilu na Instagramie zapowiedziała, że nie odchodzi z "M jak miłość". Ale czeka ją trudny czas. Bo oprócz zdjęć do nowego sezonu "M jak miłość" jednocześnie kręci serial "Bracia" w Gdańsku, a do tego występuje w teatrze.

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu. Paweł dowie się o dziecku Franki. Rozwód Patrycji i Argasińskiego i duże zmiany u Chodakowskich
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze