Gwiazdy M jak miłość żartują z wieku 13-letniej Basi Rogowskiej! Ile lat ma naprawdę Karina Woźniak? - WIDEO, ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram Gwiazdy M jak miłość żartują z wieku 13-letniej Basi Rogowskiej! Ile lat ma naprawdę Karina Woźniak? - WIDEO, ZDJĘCIA

Gwiazdy M jak miłość żartują z wieku 13-letniej Basi Rogowskiej! Ile lat ma naprawdę Karina Woźniak? - WIDEO, ZDJĘCIA

Gwiazdy "M jak miłość" urządziły sobie na planie niezła zabawę z prawdziwego wieku 13-letniej Basi Rogowskiej. Sprawa ta wywołała wielką burzę wśród fanów, którzy uważali, że Karina Woźniak jest "za stara", aby grać dziewczynkę z podstawówki. Historia Basi, która już spróbowała alkoholu i ucieczek z domu, bo zakochała się bez pamięci w Dawidzie (Iwo Wiciński) również, zdaniem oburzonych widzów nie przystaje do 13-letniej córki Marysi (Małgorzata Pieńkowska) i Artura (Robert Moskwa). Podczas zabawnej pogawędki na planie "M jak miłość" wyszła cała prawda. Ile tak naprawdę lat ma Karina Woźniak? Zobacz koniecznie żarty gwiazd na planie na WIDEO i w GALERII ZDJĘĆ!

Ale zabawa na planie "M jak miłość"! Ile lat ma naprawdę grająca 13-latkę Karina Woźniak?

Z planu "M jak miłość" wyciekł film wideo, na którym widać, jak gwiazdy żartują sobie z wieku serialowej Basi Rogowskiej. Przy okazji żartów wyszło na jaw ile naprawdę lat ma serialowa 13-latka! Kiedy Woźniak dołączyła do obsady serialu dość szybko pojawiły się głosy oburzonych fanów, że aktorka, ani nie wygląda, ani nie zachowuje się jak uczennica szkoły podstawowej - CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ>>> Ale gwiazdom "M jak miłość" na planie dopisuje humor, więc nieźle zabawiły się sprawą wieku Basi.  

Zabawę na planie "M jak miłość" zainicjował grający Barta Arkadiusz Smoleński, który przedstawił fanom swoją młodszą koleżankę. I zaczęło się dociekanie, kto ile naprawdę ma lat. Aktorzy "umierali" przy tym ze śmiechu - zobacz TO na WIDEO i w GALERII ZDJĘĆ!

Zobacz też: Piotrek w M jak miłość cierpi katusze na planie! Marcin Mroczek wygarnął całą prawdę –ZDJĘCIA, WIDEO

- Pozdrawiamy z planu - zaczyna nagranie Karina Woźniak. 

- Karina - przedstawia ją starszy kolega. 

- Ja - macha młoda gwiazda. 

- No i wypadałoby, żebyś powiedziała, że ja..., Ale ok, niech będzie...

- Ale nie wiem, czy na "pan", czy nie? 

- Dobre pytanie...

- Pan Arkadiusz - decyduje Woźniak. 

Ale na tym nie kończy się zabawa na planie "M jak miłość" we wzajemne przedstawianie gwiazd. Smoleński dochodzi do wniosku, że przedstawienie go "per pan" go postarza i wtedy dopiero zaczynają się wielkie żarty z wieku serialowej Basi Rogowskiej.  

- Ja już wiem dlaczego użyłaś słowa "pan". Dlatego, że Karinka ma dopiero 7 lat! Masz  7 lat i dlatego, a nie że ja jestem stary... Karinka, masz dopiero 7 lat, prawda?

- A, no tak, nie wiedziałam - śmieje się Woźniak i dodaje: - Tak, 7 plus 10. 

Nie przegap: QUIZ. Seriale PRL. "Deszcze niespokojne". Kochaliście Czterech pancernych i psa? To odpowiecie na wszystkie pytania nie wstając z łóżka!

Gwiazdy M jak miłość żartują z wieku 13-letniej Basi Rogowskiej! Ile lat ma naprawdę Karina Woźniak?
Sonda
Czy Karina Woźniak wygląda na 13-letnią Basię Rogowską?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze