M jak miłość. Porzucony Andrzej w nowej kancelarii zrzuci wszystko na przyjaciół! To Kamil, Anita i Werner po odejściu Magdy zaczną działać - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram M jak miłość. Porzucony Andrzej w nowej kancelarii zrzuci wszystko na przyjaciół! To Kamil, Anita i Werner po odejściu Magdy zaczną działać - ZDJĘCIA

M jak miłość. Porzucony Andrzej w nowej kancelarii zrzuci wszystko na przyjaciół! To Kamil, Anita i Werner po odejściu Magdy zaczną działać - ZDJĘCIA

2022-06-27 21:31

To pewne, że w "M jak miłość" po wakacjach Magda (Anna Mucha) odejdzie od Andrzeja (Krystian Wieczorek), a porzucony Budzyński w jednej chwili straci nie tylko żonę, ale także sekretarkę w kancelarii. Odejście Magdy zbiegnie się w czasie z przeprowadzką do nowego biura. Kancelaria Andrzeja i Adama Wernera (Jacek Kopczyński) w następnym sezonie "M jak miłość" przeniesie się do innego lokum. Tam porzucony Andrzej będzie pracował z przyjaciółmi i zrzuci na nich wszystko. Werner, Kamil Gryc (Marcin Bosak) i Anita (Melania Grzesiewicz) będą musieli przejąć władzę, bo z Andrzeja nie będzie żadnego pożytku. Sprawdź szczegóły i zobacz ZDJĘCIA z "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej.

Nowa kancelaria Andrzeja Budzyńskiego bez Magdy w "M jak miłość" po wakacjach 2022. Kto ją zastąpi?

Przeprowadzka Andrzeja w nowych odcinkach "M jak miłość" do innego biura, otwarcie nowej kancelarii będzie jednocześnie rozpoczęciem kolejnego rozdziału w zawodowym życiu prawnika. Choć w momencie przeprowadzki Magda będzie nadzorowała wszystko, jako niezastąpiona, niezawodna sekretarka, która nie raz ratowała męża z opresji, to zaraz potem dowie się o zdradzie i odejdzie od Andrzeja.

Kłamstwa Budzyńskiego w "M jak miłość" po wakacjach 2022, który zdradził i nie odważy się do tego sam przyznać, osiągną taki poziom, że zamieszani we wszystko przyjaciele powoli zaczną mieć tego szczerze dosyć. Zwłaszcza Kamil, który w chwili przeprowadzki będzie z Magdą, bo Andrzej poleci do ciężarnej Julii (Marta Chodorowska), bo pojawi się ryzyko, że poroni! To wydarzenia z początku nowego sezonu "M jak miłość", z odcinków, które będą we wrześniu. Niestety później będzie jeszcze gorzej.

Nie przegap: M jak miłość. Bolesne rozstanie Magdy i Andrzeja w nowym sezonie. Nawet tej obietnicy Budzyński nie dotrzyma! - WIDEO

Właśnie na planie "M jak miłość" powstały ujęcia, w których Krystian Wieczorek jako porzucony Andrzej Budzyński w nowej kancelarii jest już bez Magdy, ale w otoczeniu przyjaciół, którzy zbyt długo będą kryli jego zdradę. Na zdjęciu udostępnionym przez Wieczorka na Instagramie widać tylko mały fragment nowego biura, ścianę z łacińskimi sentencjami prawniczymi. Aktor nie mógł pokazać więcej, bo produkcja "M jak miłość" nie chce jeszcze ujawniać jak będą wyglądały wnętrza kancelarii Budzyńskiego i Wernera. Z opisu Wieczorka też nic nie wynika, nic co mogłoby dotyczyć Magdy i dalszy losów jego bohatera.

"Naprawdę nie mam pojęcia gdzie prawnicy mieszczą te wszystkie paragrafy? Łacina to już całkowicie czarna magia. A logika prawnicza to kolejny poziom trudności?Pozdrawiam Was w ten sobotni upał z samego środka prawniczej fikcji @mjakmilosc.official " - napisał Wieczorek.

Sprawdź też: M jak miłość. Paweł i Franka usłyszą kolejną diagnozę u ginekologa! Najpierw poznają syna Adama, a później Zduńska będzie w ciąży?

Tego dnia na planie "M jak miłość" w nowej kancelarii porzuconemu Andrzejowi towarzyszył wspólnik Werner, który w nowym sezonie przegra kancelarię w głupim zakładzie, a także Kamil i Anita. To właśnie z opisu zdjęcia ukochanej Kamila wynika, że ta trójka będzie miała sporo pracy po przeprowadzce do innego biura, że po odejściu Magdy już nic w kancelarii nie będzie tak jak dawniej, Andrzej zrzuci większość obowiązków na przyjaciół. Sam nie będzie w stanie normalnie pracować kiedy jego małżeństwo z Magdą zacznie się walić w gruzy.

"Tęsknicie za nami ? Bo my tak! Zobaczycie nas po wakacjach ale my przerwy w pracy nie mamy. Nagrywamy dla was nowe odcinki, a w nich nasza trójka w zintensyfikowanym wydaniu ?" - napisała Melania Grzesiewicz i zapowiedziała, że Anita, Kamil i Werner w "M jak miłość" po wakacjach 2022 będą grali główne skrzypce w kancelarii.

M jak miłość. Będzie rozwód Magdy i Andrzeja w nowym sezonie? Zaczną się ostre negocjacje
Najnowsze