M jak miłość. Bolesne rozstanie Magdy i Andrzeja w nowym sezonie. Nawet tej obietnicy Budzyński nie dotrzyma! - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Bolesne rozstanie Magdy i Andrzeja w nowym sezonie. Nawet tej obietnicy Budzyński nie dotrzyma! - WIDEO

M jak miłość. Bolesne rozstanie Magdy i Andrzeja w nowym sezonie. Nawet tej obietnicy Budzyński nie dotrzyma! - WIDEO

2022-06-04 12:02

W nowym sezonie "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) i Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek) rozstaną się z powodu zdrady i ciąży Julii (Marta Chodorowska), bo wszystko już się wyda. Tak skończy się miłość najpiękniejszej pary serialu? Nic jeszcze nie jest przesądzone oprócz tego, że po rozstaniu Budzyńskich cierpiąca Magda będzie szukała ukojenie bólu w Grabinie. Tam znajdzie ją niewierny Andrzej, który złoży pewną obietnicę. Co Magda usłyszy od Budzyńskiego po zdradzie? Co jej obieca? Anna Mucha na planie "M jak miłość" ujawniła, że nawet tej obietnicy mąż jej bohaterki najpewniej nie dotrzyma! Mamy to nagranie WIDEO. Zobacz i przekonaj się.

Co dalej z Magdą i Andrzejem w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2022? Czy będzie rozwód Budzyńskich?

Rozstanie Magdy i Andrzeja w "M jak miłość" po wakacjach będzie nieuniknione! Świadczą o tym nie tylko ZWIASTUNY nowego sezonu "M jak miłość", które możemy już zobaczyć w "Kulisach serialu", ale także relacje z planu udostępnianie przez Annę Muchę, Krystiana Wieczorka i Martę Chodorowską na ich profilach na Instagramie. Żadne z nich już nie kryje, że idealne małżeństwo Budzyńskich skończy się kiedy Magda dowie się o zdradzie Andrzeja, ciąży Julii, kłamstwach przyjaciół, którzy bardzo długo będą jeszcze kryli jej męża.

Nie przegap: M jak miłość. Julia pozna wyniki testów DNA dziecka Andrzeja w nowym sezonie! Przyjaciółka Sylwia podpuści ją, żeby odebrała Magdzie męża - ZDJĘCIA, WIDEO

Do tego Budzyński w nowym sezonie "M jak miłość" da się złapać Julii na dziecko, bo już nie będzie żadnych wątpliwości, że zostanie ojcem, że kochanka z nim, a nie ze swoim mężem zaszła w ciążę. Potwierdzą to wyniki badań DNA. Jakby tego było mało Andrzej zacznie się litować nad Julią gdy ciąża będzie zagrożona, pojawi się ryzyko, że straci to dziecko.

Co wtedy w "M jak miłość" po wakacjach będzie z Magdą? Zdradzona, oszukana przez męża ucieknie do siedliska w Grabinie. Nie będzie sama, bo zostanie z nią syn Maciek (Franciszek Przanowski) i będzie ją pocieszała także Kinga (Katarzyna Cichopek). Po rozstaniu z ukochanym Magda będzie liczyła się z tym, że ich małżeństwo skończy się rozwodem, że skoro Andrzej ją zdradził i będzie miał dziecko z Julią, to już nic nie ocali ich miłości.

Sprawdź też: M jak miłość. Tak Magda w nowym sezonie dowie się o zdradzie Andrzeja. Cios spadnie na nią kiedy zobaczy prezent Julii dla Budzyńskiego - ZDJĘCIA

Co Andrzej w "M jak miłość" po wakacjach obieca Magdzie?

Oczywiście Budzyński w nowych odcinkach "M jak miłość" po przerwie będzie się łudził, że Magda wybaczy mu zdradę. Widzowie przez blisko trzy miesiące, czyli aż do listopada nie dowiedzą się czy jakimś cudem uda się uratować małżeństwo Magdy i Andrzeja. Dopiero co Anna Mucha nakręciła Instastory, z którego wynika, że nic nie jest jeszcze przesądzone, że między tą dwójką bohaterów dojdzie do bolesnych rozmów, które mogą zdecydować o tym, co będzie z nimi dalej.

- Koszmarny dzień w pracy. 12 godzin, każda scena moja w każdej scenie ja już wiem. Dzieje się! Po prostu... Ale już powiedziałam Budzyńskiemu co ja na ten temat myślę. Powiedziałam jak ta sytuacja ma teraz wyglądać. Złożył pewne obietnice. Nie wiem czy dotrzyma czy nie - zapowiedziała Anna Mucha na planie "M jak miłość" na swoim profilu na Instagramie. Obietnice Andrzeja w nowym sezonie "M jak miłość" poznamy dopiero późną jesienią.

M jak miłość. Magda ucieknie przed Andrzejem! To będzie koszmar kiedy postawi Budzyńskiemu ostatnie warunki
M jak miłość. Tak Magda dowie się o zdradzie Andrzeja! Julia straci dziecko Budzyńskiego w nowym sezonie?
Najnowsze