M jak miłość. Tak Magda dowie się o zdradzie Andrzeja. Cios spadnie na nią w siedlisku kiedy zobaczy prezent Julii dla Budzyńskiego - ZDJĘCIA, WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Tak Magda dowie się o zdradzie Andrzeja. Cios spadnie na nią w siedlisku kiedy zobaczy prezent Julii dla Budzyńskiego - ZDJĘCIA, WIDEO

M jak miłość. Tak Magda w nowym sezonie dowie się o zdradzie Andrzeja. Cios spadnie na nią w siedlisku kiedy zobaczy prezent Julii dla Budzyńskiego - ZDJĘCIA, WIDEO

2022-06-01 7:55

Wydało się jak w "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) dowie się, że Andrzej (Krystian Wieczorek) zdradził ją z Julią (Marta Chodorowska) i będzie miał dziecko z kochanką! Prawda o zdradzie Budzyńskiego wyjdzie na jaw dopiero w nowym sezonie "M jak miłość". Magdzie nie powie tego ani Julia, ani też nikt z przyjaciół, choć wszyscy będą już wplątani w kłamstwa Andrzeja. Cios spadnie na Magdę w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach w siedlisku w Grabinie, gdy zobaczy prezent dla jej męża od Julii. Znajdzie breloczek z serduszkiem i imieniem kochanki. Nagle wszystko dla Magdy stanie się jasne i przejrzy na oczy! Zobaczcie już teraz te sceny w GALERII ZDJĘĆ i WIDEO z "Kulis serialu".

Jak i kiedy w "M jak miłość" Magda dowie się o zdradzie Andrzeja, ciąży Julii i kłamstwach przyjaciół?

Magda w "M jak miłość" została oszukana nie tylko przez niewiernego Andrzeja, ale także wszystkich przyjaciół, bo nie ma już nikogo kto by nie wiedział o zdradzie Budzyńskiego. Nikogo poza nią! Koniec sezonu "M jak miłość" w 1665 odcinku pozostawi Magdę w nieświadomości na długi czas. W ostatniej chwili Julia zrezygnuje z powiedzenia Magdzie, że spała z Andrzejem i jest z nim w ciąży. Ale ciąg dalszy nastąpi w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2022, kiedy kochanka Budzyńskiego obierze wyniki badań DNA i potwierdzi się, że to on jest ojcem dziecka! To już pewne, że Magda dowie się o zdradzie Andrzeja i będzie bardzo cierpiała.

Nie przegap: M jak miłość. Magda już wie o zdradzie Andrzeja i ciąży Julii. Anna Mucha potwierdza, że Budzyńska odkryje prawdę w nowym sezonie - WIDEO

Ale dopiero "Kulisy serialu M jak miłość" odsłoniły sceny, w których wyraźnie widać jak Magda pozna prawdę o tym, że Budzyński spędził noc z Julią, która teraz jest z nim w ciąży. Okazuje się, że Andrzej do końca nie odważy się przyznać żonie do zdrady. W nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie Budzyńskiego będą też wciąż kryli przyjaciele, którzy zostali wplątani w sieć takich kłamstw, że ich relacje staną się nie do zniesienia.

Na ujęciach z kolejnych odcinków widać jak Magda znajdzie w siedlisku w Grabinie wśród rzeczy Andrzeja breloczek z serduszkiem i gwiazdką oraz imieniem "Julia". Nagle wszystko stanie się dla niej jasne! Zrozumie, że Julia Malicka wcale nie spała z Kamilem Grycem (Marcin Bosak), tylko z jej mężem. Zda sobie też sprawę, że Kamil i wszyscy wokół o tym od dawna wiedzą.

- Ta zdrada jest podwójna albo wyjątkowo dotkliwa. Cios spadnie na Magdę z absolutnie niespodziewanej strony - zapowiedziała Anna Mucha w "Kulisach serialu M jak miłość" kiedy wyszło na jaw jak Magda dowie się o zdradzie. 

Sprawdź też: M jak miłość. Paweł dowie się o dziecku Franki i weźmie się za Magdę? Oboje będą zdradzeni i tak się pocieszą - ZDJĘCIA

Ciąża Julii w nowym sezonie "M jak miłość" nie obędzie się bez komplikacji. Kochanka Andrzeja trafi nawet do szpitala, a życie dziecka będzie zagrożone. Nie cofnie się przed niczym, żeby jej dziecko miało ojca, żeby zniszczyć małżeństwo Budzyńskich. A pomoże jej w tym najbliższa przyjaciółka, Sylwia (Hanna Turnau).

- Julia wie o tym, że to było, bo teraz trzeba już powiedzieć, że"było" dobre małżeństwo. Trudno jest jej spotkać się z Magdą i powiedzieć jej o tym, co się stało. Chociaż wie, że uczciwie by było w stosunku do Magdy gdyby była świadoma tego. Budzyński i Magda nie mają dziecka. Julia będzie mieć to dziecko z Andrzejem. Na pewno jest jej żal Magdy, wie, że ta informacja na pewno ją skrzywdzi. Czuje to jako kobieta - zapowiedziała Marta Chodorowska w "Kulisach serialu M jak miłość".

Fragmenty nowych odcinków "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej zapowiadają to, czego można było się spodziewać. Kiedy Magda dowie się o zdradzie Andrzeja, kiedy w siedlisku zobaczy prezent od Julii, jej chore serce rozpadnie się na kawałki. Będzie czekała na powrót Andrzeja do domu, żeby wreszcie odważył się powiedzieć jej w oczy jak ją zdradził z Julią. Wydaje się, że to będzie koniec małżeństwa Magdy i Andrzeja, że nie wybaczy mu tej zdrady.

M jak miłość. Tak Magda dowie się o zdradzie Andrzeja! Julia straci dziecko Budzyńskiego w nowym sezonie?
Najnowsze