M jak miłość. Paweł dowie się o dziecku Franki i weźmie się za Magdę? Oboje będą zdradzeni i tak się pocieszą - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Paweł dowie się o dziecku Franki i weźmie się za Magdę? Oboje będą zdradzeni i tak się pocieszą - ZDJĘCIA

M jak miłość. Paweł dowie się o dziecku Franki i weźmie się za Magdę? Oboje będą zdradzeni i tak się pocieszą - ZDJĘCIA

2022-05-30 20:30

Paweł (Rafał Mroczek) nie da się dalej zwodzić w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2022. Zduński i tak już wiele zniósł, a kiedy dowie się, że poślubił oszustkę, nie wytrzyma. Franka (Dominika Kachlik) cały czas kłamie i nadal nie raczyła wyjaśnić sprawy tajemniczych maili od Lewickich, którzy opiekują się jej synem Adamem w USA. W "M jak miłość" po przerwie Paweł dowie się, kim naprawdę jest żona, ale nie on jeden dozna krzywdy. Szybko znajdzie pocieszenie u Magdy (Anna Mucha), którą zdradził Andrzej (Krystian Wieczorek). Znów odżyją stare uczucia, a wspólny dramat połączy przyjaciół? Zobaczcie ZDJĘCIA z planu "M jak miłość".

Magda i Paweł w nowym sezonie "M jak miłość" będą przeżywać małżeński dramat!

Paweł z "M jak miłość" jest oszukiwany i chociaż oddał serce France, ustatkował się i wziął z nią ślub, ona cały czas karmi go kłamstwami. Oszustw góralki zrobiło się tyle, że trudno w ogóle je zliczyć. Nic nie mówi mężowi o tym, że była w ciąży, urodziła syna Adama, który od 10 lat przebywa pod opieką tajemniczego małżeństwa Lewickich w USA. Franka pod koniec sezonu "M jak miłość" przed przerwą wakacyjną w końcu się doigra, a Zduński straci do niej zaufanie! Wiadomo już, że nadchodzące odcinki tylko pogorszą sprawę, bo Franka będzie chciała odnaleźć syna, ale jak to zrobić w tajemnicy przed mężem? Czyżby kolejne oszustwo?

Jak się okazuje, Paweł nie będzie próżnował i znajdzie pocieszenie w ramionach swojej dawnej miłości! Chodzi o Magdę, która w nowych odcinkach "M jak miłość" będzie cierpiała po zdradzie Andrzeja. Budzyńska dowie się prawdy o okropnym czynie prawnika, a Anna Mucha to potwierdza. Pisaliśmy o tym TUTAJ. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1664: Testament ojca Uli ujawniony. Horbaczewski przejął skarb Jakubczyka - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

Magda i Paweł z "M jak miłość" znajdą się w podobnej sytuacji. On oszukany przez żonę, która ukrywa prawdę o połowie swojego życia, a ona zdradzona przez męża, który upił się we Wrocławiu i wylądował w łóżku z Julią Malicką (Marta Chodorowska). Podobne przeżycia zbliżą ich do siebie, co potwierdzają sami aktorzy. Zarówno Anna Mucha jak i Rafał Mroczek dodali relacje z planu "M jak miłość" podczas nocnych zdjęć nad Wisłą. Aktorzy pracowali nad nowymi odcinkami po zmroku, więc wszystko wskazuje na to, że Magda i Paweł umówią się nad rzeką, by wzajemnie się pocieszać. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1664: Największa tajemnica Mateusza wyjdzie na jaw! Barbara znów zobaczy wnuka z niewierną Lilką - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

- Jest i ona, zmarznięta Muszka nasza - mówi Rafał Mroczek, który nagrał aktorkę podczas wspólnego przygotowywania się do kolejnych scen w "M jak miłość". Nikogo innego tam nie widać, więc niemal pewnym jest, że Magda i Zduński spotkają się nad rzeką sami. Nic dziwnego, że los znów ich zbliży, skoro znajdą się w podobnych sytuacjach. Paweł wykorzysta moment, by zbliżyć się do miłości sprzed lat? Jedno jest pewne, ta dwójka nigdy nie była sobie obojętna, więc niewykluczone, że uczucie może odżyć. 

M jak miłość. Magda już wie o zdradzie Andrzeja i ciąży Julii! Anna Mucha potwierdza
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze