M jak miłość. Julia straci dziecko Andrzeja w nowym sezonie? Kochanka Budzyńskiego trafi do szpitala - WIDEO, ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Julia straci dziecko Andrzeja w nowym sezonie? Kochanka Budzyńskiego trafi do szpitala - WIDEO, ZDJĘCIA

M jak miłość. Julia straci dziecko Andrzeja w nowym sezonie? Kochanka Budzyńskiego trafi do szpitala - WIDEO, ZDJĘCIA

W nowych odcinkach "M jak miłość" Julia wyląduje w szpitalu i wszystko wskazuje na to, że straci dziecko Andrzeja (Krystian Wieczorek)! Marta Chodorowska zapowiedziała w "Kulisach M jak miłość", że jej bohaterka i Budzyński będą mieli dziecko, ale pokazywane sceny temu przeczą. Prawdopodobnie potwierdzi się, że Andrzej jest ojcem dziecka Julii, ale migawki ze szpitala, gdzie smutna Julia pakuje nieużyte pieluszki i ubranka dla niemowlaka, a załamany Andrzej jej towarzyszy, są bardzo wymowne. Wygląda na to, że jedna radosna noc we Wrocławiu skończy się wielką tragedią nie tylko dla Magdy (Anna Mucha). Zobacz koniecznie, co mówią na ten temat gwiazdy "M jak miłość" na WIDEO i GALERIĘ ZDJĘĆ z nowego sezonu "M jak miłość"!

"M jak miłość" po wakacjach 2022. Julia straci dziecko, a Magda Andrzeja. Warto było?

W "Kulisach M jak miłość" poświęconych w całości przyszłości Magdy, Andrzeja i Julii pokazano, jak zakończy się wielka afera z ciążą prawniczki. Grająca Julię Marta Chodorowska zdradziła, że jej bohaterka "zagrała" na tęsknocie Budzyńskiego za własnym dzieckiem. Ale wygląda na to, że Julia przegra wszystko! 

- Budzyński i Magda nie mają dziecka, a Julia będzie mieć to dziecko z Budzyńskim - zdradza Chodorowska w "Kulisach M jak miłość". - Na pewno jest jej żal Magdy, wie że ja informacja skrzywdzi Magdę i to czuje jako kobieta...

Tyle, że w tle do słów Chodorowskiej w "Kulisach M jak miłość" widzimy sceny ze szpitala, w których przerażony Andrzej rozmawia w pustej sali z lekarzem. Za moment pojawia się smutna Julia, która pakuje ubranka dla niemowlaka i pieluszki do torby i zbiera się do wyjścia. To wszystko zapowiada, że Julia poroni ciążę! 

Nie przegap: Koniec M jak miłość. Magda nie dowie się o zdradzie Andrzeja w 1665 odcinku. Wszystko stanie się po wakacjach - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

- Ta zdrada jest podwójna, albo wyjątkowo dotkliwa - komentuje przyszłe wydarzenia w trójkącie Anna Mucha w "Kulisach M jak miłość". - Cios spadnie z najmniej spodziewanej strony - zdradza gwiazda. 

Krystian Wieczorek w ostatnich "Kulisach M jak miłość" nie skomentował dramatu, jaki ma się wydarzyć ani jednym słowem. To bardzo kobiecy odcinek, który pokazuje, jak wiele z nich zostało skrzywdzonych. O kłamstwie do jakiego zostały zmuszone mówią grające Kingę Katarzyna Cichopek i Anitę Melani Grzesiewicz, o sytuacji Julii mówi też jej serialowa przyjaciółka, Syliwa (Hanna Turnau). 

Jednak największą tragedię w nowym sezonie "M jak miłość" pokazano bez słowa komentarza. Zapowiada się na to, że wszyscy zapłacą wielką cenę za jeden błąd pijanego Andrzeja we Wrocławiu. 

Zobacz też: Powrót Mateusza do M jak miłość potwierdzony! Po wakacjach młody Mostowiak wróci do Grabiny i niewiernej Lilki - ZDJĘCIA

M jak miłość. Tak Magda dowie się o zdradzie Andrzeja! Julia straci dziecko Budzyńskiego w nowym sezonie?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze