Koniec M jak miłość. Magda nie dowie się o zdradzie Andrzeja w 1665 odcinku. Wszystko stanie się po wakacjach - ZDJĘCIA

i

Autor: tvp/vod Koniec M jak miłość. Magda nie dowie się o zdradzie Andrzeja w 1665 odcinku. Wszystko stanie się po wakacjach - ZDJĘCIA

Koniec M jak miłość. Magda nie dowie się o zdradzie Andrzeja w 1665 odcinku. Wszystko stanie się po wakacjach - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

Zdradzamy: do końca "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) nie dowie się o zdradzie Andrzeja (Krystian Wieczorek)! Oczywiście chodzi o aktualny sezon serialu, którego 1665 odcinek zobaczymy już we wtorek, 31.05.2022, w TVP2. W ostatniej scenie ma dojść do spotkania żony Andrzeja z jego kochanką, ale ostatecznie Julia (Maria Chodorowska) zaleje się łzami i żadnej rozmowy nie będzie! Cała prawda o zdradzie Budzyńskiego wyjdzie na jaw dopiero po wakacjach 2022, być może już w 1666 odcinku "M jak miłość". Sprawdź co już wiemy, zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ i ZWIASTUN finału sezonu "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1665 ostatni przed wakacjami - wtorek, 31.05.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W ostatni, 1665 odcinku "M jak miłość" Magda nie pozna prawdy o zdradzie męża. Andrzej będzie wręcz nachalny i trudno będzie Budzyńskiej opędzić się od jego telefonów i sms-ów. W środku dnia skontaktuje się z nią także Julia, która zdobędzie numer Magdy i namówi na wieczorne spotkanie. Na szczęście jednak do rozmowy żony z kochanką nie dojdzie!

Magda wyzna Kindze w 1665 odcinku "M jak miłość", że kolejnego ciosu od losu nie przeżyłaby. Z tego punktu widzenia idealnym rozwiązaniem jest niedoprowadzenie do jej spotkania z kochanką Andrzeja. Może po wakacjach Budzyńska nabierze sił i będzie gotowa  na złe wiadomości? 

Czytaj także: M jak miłość, odcinek 1664: Największa tajemnica Mateusza wyjdzie na jaw! Barbara znów zobaczy wnuka z niewierną Lilką - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

Jest także spore prawdopodobieństwo, że ciąża Julii w "M jak miłość" nie będzie miała nic wspólnego z Andrzejem. To oznacza, że cokolwiek będzie chciała powiedzieć Magdzie w 1665 odcinku serialu, w 1666 może już być nieprawdą!

Wiedza Magdy w 1665 odcinku "M jak miłość" będzie polegała na jej niezwykłej intuicji i ocenie sytuacji. Zmiana zachowania Andrzeja, który oszaleje na punkcie żony i potajemne spotkania w nocy dadzą jej do myślenia. Ale fakty nie dotrą do Budzyńskiej do końca sezonu. 

W finale sezonu "M jak miłość" w ostatniej scenie Magda będzie czekała na Julię w kawiarni. Twarz Budzyńskiej zastygnie w uśmiechu po kolejnym telefonie od męża, za to twarz Julii zaleje się łzami. To chyba sprawiedliwe zwieńczenie wątku w 1665 odcinku serialu?

Zobacz też: M jak miłość. Andrzej wystawiony przez wszystkich przyjaciół! Magda odejdzie, a Budzyński będzie zdany tylko na siebie - WIDEO

Koniec M jak miłość. Tajemnica Franki o dziecku wyjdzie na jaw w 1665 odcinku? Julia powie Magdzie o zdradzie Andrzeja?
Najnowsze

Materiał sponsorowany