M jak miłość. Przeprowadzka Magdy i Andrzeja do innej kancelarii w cieniu kłamstw Budzyńskiego w nowym sezonie - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Przeprowadzka Magdy i Andrzeja do innej kancelarii w cieniu kłamstw Budzyńskiego w nowym sezonie - WIDEO

M jak miłość. Przeprowadzka Magdy i Andrzeja do innej kancelarii w cieniu kłamstw Budzyńskiego w nowym sezonie - WIDEO

2022-05-31 15:05

W nowym sezonie "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) i Andrzej (Krystian Wieczorek) przeprowadzą się do innej kancelarii! Nie będzie już odwrotu i Budzyński razem ze wspólnikiem Adamem Wernerem (Jacek Kopczyński), Kamilem Grycem (Marcin Bosak), Piotrkiem Zduńskim (Marcin Mroczek) i sekretarką Anitą (Melania Grzesiewicz) będzie musiał się wynieść do nowego biura. Wszystko przez głupi błąd Wernera. Podczas przeprowadzki w "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej Budzyński jeszcze bardziej wciągnie przyjaciół w swoje kłamstwa. Zwłaszcza Kamila, który będzie dwoił się i troił, żeby Magda nie dowiedziała się o zdradzie męża. Zobaczcie WIDEO z kolejnych odcinków "M jak miłość".

Tak w "M jak miłość" będzie wyglądała nowa kancelaria Andrzeja Budzyńskiego i Adama Wernera

Przeprowadzka Magdy i Andrzeja w nowym sezonie "M jak miłość" do kancelarii w zupełnie innym miejscu, w innym biurowcu w Warszawie zbiegnie się w czasie z wydarzeniami, które rzucą zaskakujące światło na relacje Budzyńskiego z Julią Malicką (Marta Chodorowska). W tej jednej chwili, gdy Magda z Anitą i Kamilem będzie przenosiła pudła dokumentów do nowej kancelarii, Andrzej gdzieś przepadnie. Tylko Kamil będzie wiedział co się z nim stało, bo akurat wtedy Budzyński poleci na wezwanie Julii w sprawie ciąży i ich dziecka. 

- A gdzie jest Andrzej? - zapyta Magda w jednym z kolejnych odcinków "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej. Kamil i Anita będą udawali, że nic nie wiedzą. Sytuacja zrobi się na tyle trudna i nerwowa, że Anita będzie bliska powiedzenia Magdzie prawdy. Gryc jej na to nie pozwoli. Wyśle do Budzyńskiego wiadomość, żeby uważał, bo Magda nabrała jakiś podejrzeń. "Magda jest w kancelarii. Powiedziałem, że musiałeś..." - taki fragment wiadomości Kamila do Andrzeja z nowego sezonu "M jak miłość" już pojawił się w "Kulisach serialu".

Nie przegap: M jak miłość. Tak Magda w nowym sezonie dowie się o zdradzie Andrzeja. Cios spadnie na nią w siedlisku kiedy zobaczy prezent Julii dla Budzyńskiego - ZDJĘCIA, WIDEO

Sprawdź też: M jak miłość. Nowe życie Uli i Bartka. Odzyskają testament Jakubczyka, zyskają fortunę dzięki cennym monetom

Kłamstwa Andrzeja w "M jak miłość" po wakacjach 2022 powoli wymkną się spod kontroli, staną się nie do zniesienia dla Kamila, Wernera i Anity oraz Piotrka, bo przecież już wszyscy przyjaciele zostali w nie zamieszani. Niczego nieświadoma Magda będzie przekonana, że Andrzej jest idealnym, wręcz krystalicznym mężem. Okaże mu jeszcze większe wsparcie podczas przeprowadzki, która będzie kosztowała prawników sporo nerwów i stresu. A wszystko przez Wernera, który dał się nabić w butelkę i teraz zostaną z niczym, bo właściciel biura gdzie dotąd mieli kancelarię zwyczajnie ich wypędzi.

Wiele wskazuje na to, że w "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej w dniu przeprowadzki Magda dowie się, że Andrzej ją zdradził!

M jak miłość. Tak Magda dowie się o zdradzie Andrzeja! Julia straci dziecko Budzyńskiego w nowym sezonie?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze