M jak miłość. Nowe życie Uli i Bartka. Zyskają fortunę i zaczną wszystko od nowa?

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość. Nowe życie Uli i Bartka. Zyskają fortunę i zaczną wszystko od nowa?

M jak miłość. Nowe życie Uli i Bartka. Zyskają fortunę i zaczną wszystko od nowa?

2022-05-31 20:47

Ula (Iga Krefft) i Bartek (Arkadiusz Smoleński) z "M jak miłość" wiele ostatnio przeszli, ale ich los się odwróci, tylko jeszcze o tym nie wiedzą. Przed nimi kręta droga do zdobycia fortuny, która może zmienić wszystko. Skromni i dobrzy Lisieccy nie spodziewają się, że niedługo staną się bogaczami, ale tylko pod warunkiem, że odkryją skomplikowany przekręt. W nadchodzącym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2022 Ula i Bartek muszą rozwiązać zagadkę śmierci Jakubczyka (Michał Breitenwald), a to doprowadzi ich do majątku, o którym nawet nie śnili.

Nowe życie Uli i Bartka w "M jak miłość". Dostaną wielki majątek, ale pod jednym warunkiem 

Ula i Bartek nie mieli w "M jak miłość" łatwo. Śmierć bliskich ich dobiła i zbiegła się w czasie, bo przecież niedługo po wypadku Marzenki (Olga Szomańska) i Andrzejka (Tomasz Oświeciński), odszedł Jakubczyk. W nadchodzących odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2022 Lisieccy będą mieli szansę na stanie się bogaczami i rozpoczęcie zupełnie innego życia. Chociaż wybudowali się w Grabinie i żyje im się dobrze, nie posiadają wielkiego majątku. Jak się okazuje, do czasu, ponieważ Jakubczyk zrobił im prezent w postaci sporego spadku. Niestety sprawa nie jest prosta i oczywista, bo Ula i Bartek muszą najpierw wyciągnąć prawdę o testamencie. Ten zostanie ujawniony w 1664 odcinku "M jak miłość", o czym pisaliśmy TUTAJ. 

Na drodze do prawdy stoi podły Horbaczewski (Zbigniew Jaremko), który wywęszył pieniądze, ukradł dokument i trwoni spadek należący się Uli. Jeszcze w tym sezonie "M jak miłość" Lisiecka zorientuje się, że ojciec wcale nie był biedny, a trop podpowie jej Ziętara  (Mariusz Luszowski). Mało tego, dziewczyna przypomni sobie o drogocennej monecie, którą ojciec podarował Kalince (Oliwia Kępka).

Przeczytaj: M jak miłość. Paweł dowie się o dziecku Franki i weźmie się za Magdę? Oboje będą zdradzeni i tak się pocieszą - ZDJĘCIA

- Naprawdę chciałbym pomóc, ale nic nie wiem o żadnym testamencie - uprze się mężczyzna w 1664 odcinku "M jak miłość", kiedy Ula spróbuje wyciągnąć od niego prawdę. - Ojciec przed śmiercią mówił, że pozostawił dla mnie spadek. Mam powody wierzyć, że tak było, bo dał mojej córce przed śmiercią to, powiedział, że ma więcej - doda, ale sąsiad uda głupiego i będzie nadal utrzymywał, że nie wie nic o majątku Bronka. Jak tylko Ula wyjdzie z mieszkania, raz jeszcze spojrzy na ukradziony testament i monety i potwierdzi się, że mężczyzna kłamie w żywe oczy. 

Przeczytaj: Powrót Mateusza do M jak miłość potwierdzony! Po wakacjach młody Mostowiak wróci do Grabiny i niewiernej Lilki - ZDJĘCIA

W nadchodzącym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2022 los Uli i Bartka może zmienić się nie do poznania. Pewnym jest, że Lisieccy nie zostawią sprawy majątku Jakubczyka i na pewno odkryją prawdę o drogocennych monetach. Pytanie tylko, jak wiele jest wart spadek po Bronku. Patrząc na to, jak zachowuje się Horbaczewski, majątek powinien być dość spory, a to wpłynie na resztę życia Uli i Bartka. Jeśli Lisieccy się bardzo wzbogacą, kto wie, czy nie postanowią spróbować innego życia i radykalnie zmienić dotychczasowe. 

M jak miłość, odcinek 1664: Ula i Bartek odkryją prawdę o testamencie Jakubczyka
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze