M jak miłość. Rodzina Zduńskich powiększy się w nowym sezonie! Lenka wróciła, a teraz taka niespodzianka - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość. Rodzina Zduńskich powiększy się w nowym sezonie! Lenka wróciła, a teraz taka niespodzianka - ZDJĘCIA

M jak miłość. Rodzina Zduńskich powiększy się w nowym sezonie! Lenka wróciła, a teraz taka niespodzianka - ZDJĘCIA

2022-07-01 21:22

Co za niespodzianka w "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej! Rodzina Zduńskich się powiększy, a Kinga (Katarzyna Cichopek) i Piotrek (Marcin Mroczek) nie kryją zachwytu! Po chorobie Zduńskiej i zawirowaniach z Lenką (Olga Cybińska), wreszcie pojawią się bardzo dobre informacje! Cała rodzina będzie świętować w nadchodzących odcinkach "M jak miłość". Zduńscy odzyskali córkę, która była tak długo nieobecna na deszczowej, a teraz szykuje się wielka niespodzianka! Zobacz ZDJĘCIA z planu "M jak miłość".

Rodzina Zduńskich powiększy się! Lenka wróciła do "M jak miłość", a teraz to

Rodzina Kingi i Piotrka powiększy się w nowym sezonie "M jak miłość"! To nie był łatwy czas dla Zduńskich. Zaczęło się od przeprowadzki Krysi (Hanna Mikuć) i Marszałka (Emilian Kamiński) na Deszczową, gdzie Wojtek stara się być pomocny, ale nie zawsze to wychodzi i często ściąga na rodzinę problemy. Bliskimi wstrząsnęła sytuacja zdrowotna Kingi i jej problemy z oczami. Piotrek stanął na wysokości zadania i pomógł ukochanej, ale za to nigdzie nie było widać Lenki. Dziewczynka dłuższy czas nie uczestniczyła w życiu rodzinnym i ominęła ją choroba matki. Odmieniona Lenka wreszcie wróciła z sanatorium i rodzina była w komplecie. 

Chociaż można spostrzec, że nie do końca, bo Zduńscy stracili przyjaciela. Chodzi o sąsiada Wieśka (Marcin Zarzeczny), który zaprzyjaźnił się z Marszałkiem i został przyjęty do rodziny. Spędzał ze Zduńskimi każdą wolną chwilę, aż nagle Wiesiek zniknął. Wojtek nie pogodził się ze stratą kolegi, co wyciągnęła od niego Magda (Anna Mucha).

Przeczytaj: M jak miłość. Ula zniknie w nowym sezonie? Iga Krefft ma poważne problemy i nie pokazuje się na planie

Dokładnie w 1665 odcinku "M jak miłość" Budzyńska dowiedziała się, że ojciec stracił przyjaciela. Domyślała się, że coś jest nie tak, ale Wojtek nie bardzo chciał przyznać się, że zwyczajnie tęskni za kolegą. 

- Trudno mi o tym mówić córcia. Wiesz, czasami człowiek nie zdaje sobie sprawy, że ktoś staje się dla niego bliski. W ogóle przyjaźń czasem pojawia się niespodziewanie. Ja wiem, że wy wszyscy uważacie mnie za wariata, ale ja mam po prostu taką energię życiową, którą nie każdy z was pojmuje. I jak się spotka kogoś podobnego i ten ktoś znika, to zostaje taka wyrwa, rozumiesz? Luka, którą trudno zapełnić – zwierzył się Wojtek w 1665 odcinku "M jak miłość" przed przerwą wakacyjną. - Nie, nie, poczekaj. Czy ty mi właśnie mówisz tato o jakiejś kobiecie? – zapytała się Magda. - Nie, ja mówię o Wieśku - wyznał Marszałek. 

Sprawdź: Przyjaciółki. Wpadka z rozporkiem Pawła Deląga w garderobie. Teściowa Liszowskiej chwyciła tam, gdzie nie powinna - WIDEO

Jak wskazują zdjęcia i relacje z planu "M jak miłość" Wiesiek wróci do Zduńskich, a ich rodzina znów się powiększy! Przyjaciel Marszałka zniknął, ale pojawi się w "M jak miłość" po wakacjach 2022. Wojtek odżyje i nieco się zmieni, o czym pisaliśmy TUTAJ. Kinga i Piotrek odzyskają więc członka rodziny i ich grono się powiększy. Lenka wróciła z sanatorium, a teraz Wiesiek znów będzie spędzał czas na Deszczowej. To jednak nie oznacza, że u Kingi i Piotrka przez cały czas będzie sielanka.

M jak miłość. Zapłakana Lilka zdradza intymne szczegóły afery z Mateuszem
Najnowsze