M jak miłość. Brutalny kochanek Lilki pobił ją i uwięził w domu w Australii! Uciekła od Ethana, ale w nowym sezonie sadysta po nią przyjedzie?

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Brutalny kochanek Lilki pobił ją i uwięził w domu w Australii! Uciekła od Ethana, ale w nowym sezonie sadysta po nią przyjedzie?

M jak miłość. Brutalny kochanek Lilki pobił ją i uwięził w domu w Australii! Uciekła od Ethana, ale w nowym sezonie sadysta po nią przyjedzie?

2022-06-26 10:06

W "M jak miłość" po wakacjach wyjdzie na jaw przerażająca historia romansu Lilki (Monika Mielnicka) i Ethana (Paweł Roman), bogatego wdowca z Australii, dla którego porzuciła Mateusza (Krystian Domagała). Po powrocie do Grabiny Lilka nie od razu powie co tak naprawdę zaszło między nią i kochankiem. Wreszcie w nowym sezonie "M jak miłość" ujawni jednak, że przeżyła horror z Ethanem, który ją bił, znęcał się nad nią jak bezwzględny sadysta, a kiedy chciała odejść, zabrał paszport i uwięził w swoim domu. Jakim cudem żona Mateusza zdołała uciec? Poznaj szczegóły co działo się z Lilką zanim wróciła do Mostowiaków!

Horror Lilki z "M jak miłość" w Australii! Była bita i uwięziona przez Ethana. To dlatego uciekła od starszego kochanka

Dopiero nowe odcinki "M jak miłość" odsłonią całą prawdę o życiu Lilki z Ethanem w Australii, o tym co kochanek żony Mateusza jej zrobił, kiedy zakończyli bajeczną podróż po Europie, romantyczny nastrój prysnął i zamieszkali w jego domu razem z jego małą córką Moniką. Choć Lilka stała się matką dla córki Ethana, wdowiec milioner szybko się nią znudził i pokazał prawdziwe oblicze - bezwzględnego sadysty, zdolnego do wszystkiego, żeby podporządkować ją sobie. Jak podaje swiatseriali.interia.pl pod wpływem tragicznym przeżyć Lilka odważy się powiedzieć wreszcie co jej zrobił Ethan!

Nie przegap: M jak miłość. Mateusz i Lilka znów razem! Nie będzie rozwodu Mostowiaków w nowym sezonie? - ZDJĘCIA

Już w dniu powrotu Lilki do Grabiny w minionym sezonie "M jak miłość" kochanek zadzwonił do niej, by uprzedzić, że nie pozwoli jej tak łatwo odejść, że przyjedzie po nią do Polski i znajdzie w każdym miejscu nie tylko w rodzinnej wsi! Jeden telefon Ethana wystarczył, żeby Lilka znów zaczęła się bać, że ją dopadnie i znów skrzywdzi.

Dlatego w "M jak miłość" po wakacjach 2022 ujawni jaki horror przeżyła w Australii, jak wyglądał jej związek z Ethanem. Komu zwierzy się z tej traumy? Najpewniej matce Krystynie (Dorota Chotecka-Pazura), której wmówiła, że wróciła do Grabiny, bo Ethan ją rzucił, znalazł sobie inną kobietę. Prawda okaże się jednak dużo bardziej przerażająca. Lilka była ofiarą przemocy, damskiego boksera, który bił ją, znęcał się nad nią psychicznie i uwięził we własnym domu.

Sprawdź też: Wyrzucona z M jak miłość Barbara Kurdej-Szatan wraca w nowej roli w serialu! Wiemy, kogo teraz zagra

Kochanek Lilki w następnym sezonie "M jak miłość" okaże się sadystą, zdolnym do wszystkiego, żeby żona Mateusza do niego wróciła. Tak jak wtedy, gdy po każdym pobiciu przepraszał, przysięgał, że więcej jej nie uderzy. Zakochana naiwna Lilka wierzyła, że Ethan się zmieni, więc nie zgłosiła się na policję i trwała u boku kochanka, który zamienił jej w życiu piekło. Mogła tylko pomarzyć o bajecznych zagranicznych podróżach, luksusach, wystawnym życiu.

Zanim w finale sezonu "M jak miłość" przed przerwą Lilka wróciła do Grabiny sadysta zabrał jej paszport, uwięził, odciął od pieniędzy i ubezwłasnowolnił! Gdyby nie pomoc dobrych ludzi, sąsiadów z Australii, nigdy nie wyrwałaby się z tego piekła. Teraz w obronie Lilki stanie jej matka Krystyna, która przeżyła podobną traumę, bo były mąż Banach (January Brunov) ją bił.

Straszna historia Lilki poruszy też Mateusza, który w kolejnych odcinkach "M jak miłość" także wróci do Grabiny i zlituje się nad niewierną żoną? To się okaże, ale na pewno do rozwodu Mostowiaków nie dojdzie.

M jak miłość. Lilka wróci do Grabiny, żeby odzyskać Mateusza! Sprowadzi kłopoty na Mostowiaków
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze