M jak miłość. Mateusz i Lilka znów razem! Nie będzie rozwodu Mostowiaków w nowym sezonie? - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram M jak miłość. Mateusz i Lilka znów razem! Nie będzie rozwodu Mostowiaków w nowym sezonie? - ZDJĘCIA

M jak miłość. Mateusz i Lilka znów razem! Nie będzie rozwodu Mostowiaków w nowym sezonie? - ZDJĘCIA

2022-06-19 9:31

Mateusz wróci do "M jak miłość" i do Lilki w nowym sezonie po wakacjach 2022? Są już zdjęcia Krystiana Domagały na planie "M jak miłość", który rok po odejściu z serialu znów dołączył do obsady. Ale to nie wszystko! Bo pojawiły się też pierwsze wspólne fotki ekranowego Mateusza i Lilki, czyli Moniki Mielnickiej. Na razie młode gwiazdy bawiły się razem na wspólnej imprezie, lecz wszystko wskazuje na to, że w nowych odcinkach "M jak miłość" jesienią rozwód Mostowiaków nie dojdzie do skutku. Nie jest żadną tajemnicą, że Mateusz wciąż kocha Lilkę. Mimo tego, że żona go zdradziła i porzuciła. Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA co czeka parę!

Czy Mateusz i Lilka w "M jak miłość" po wakacjach 2022 wezmą rozwód i zaczną wszystko od nowa osobno?

Powrót Mateusza do "M jak miłość" nastąpi długo po tym jak do Grabiny wróciła Lilka! Niewierna żona Mateusza po rozstaniu ze starszym, bogatym kochankiem w finale poprzedniego sezonu "M jak miłość" przyjechała do rodzinnej wsi i znów zamieszkała w domu matki, Krystyny Banach (Dorota Chotecka-Pazura). Przy okazji wyjawiła, że bardzo żałuje zdrady i porzucenia męża dla Australijczyka, który zostawił ją dla innej kobiety! Wydawało się, że Lilka zrozumiała swój błąd, że teraz będzie chciała wszystko naprawić i odzyskać Mateusza. Ale niewykluczone, że z jej strony była to tylko gra i perfidne kłamstwo. Bo kochanek Lilki zapowiedział, że po nią przyjedzie i to jeszcze nie koniec.

Nie przegap: M jak miłość. Mateusz wróci z Afryki do Mostowiaków w nowym sezonie! Tak go zmieni długi rejs i rozłąka z rodziną - ZDJĘCIA

W dniu, w którym jako pierwsi pokazaliśmy zdjęcia z planu nowego sezonu "M jak miłość", na których jest już Mateusz w otoczeniu rodziny Mostowiaków w domu Grabinie, przy ukochanej babci Barbarze (Teresa Lipowska), odbyła się impreza gwiazd serialu. W hotelu w centrum Warszawy bawiło się wielu aktorów z "M jak miłość", a Krystian Domagała i Monika Mielnicka pozowali razem do zdjęć. Jakby chcieli ogłosić tym samym światu, że Mateusz i Lilka wrócą do siebie już po wakacjach.

Zobacz w naszej GALERII pierwsze ZDJĘCIA Mateusza i Lilki z "M jak miłość" razem >>>

Sprawdź też: M jak miłość. Tragedia nadciągnie na Deszczową w nowym sezonie. Kinga i Piotrek pokazali o jeden kadr za dużo - ZDJĘCIA, WIDEO

To więcej niż pewne, że rozwód Mateusza i Lilki w "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej stanie pod znakiem zapytania. Lilka będzie powoli układała sobie życie od nowa w Grabinie, w domu matki, kiedy niespodziewanie wróci z Afryki także Mateusz, który nigdy nie przestał jej kochać. Lilka przekona Mateusza, żeby dał jej drugą szansę, żeby się nie rozwodzili i spróbowali znów być razem? Monika Mielnicka w "Kulisach serialu M jak miłość" wspominała, że Lilka zechce odzyskać męża i zrobi wszystko, żeby nie doszło do rozwodu. Nie bez powodu Krystian Domagała i Monika Mielnicka byli tak blisko na imprezie gwiazd "M jak miłość".

M jak miłość. Lilka wróci do Grabiny, żeby odzyskać Mateusza! Sprowadzi kłopoty na Mostowiaków
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze

Tekst sponsorowany