M jak miłość, odcinek 1664: Wielkie oszustwo Lilki! Będzie łgała własnej matce! Kochanek znów przyjedzie do Grabiny? - ZDJĘCIA, WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1664: Wielkie oszustwo Lilki! Będzie łgała własnej matce! Kochanek znów przyjedzie do Grabiny? - ZDJĘCIA, WIDEO

M jak miłość, odcinek 1664: Wielkie oszustwo Lilki! Będzie łgała własnej matce! Kochanek znów przyjedzie do Grabiny? - ZDJĘCIA, WIDEO

"M jak miłość": ujawniamy wielkie oszustwo Lilki (Monika Mielnicka)i! Niewierna żona Mateusza (Krystian Domagała), która uciekła w świat z kochankiem Ethanem (Paweł Roman) w 1664 odcinku serialu wróci do Grabiny " z podkulonym ogonem". Spotkanej Marysi (Małgorzata Pieńkowska) i własnej matce (Dorota Chotecka-Pazura) opowie historyjkę o tym, jak została przez bogacza porzucona i wygnana. Tyle, że to wierutne kłamstwo! W 1664 odcinku "M jak miłość" zobaczymy scenę, w której Ethan szuka jej po całym świecie i wybiera się nawet do rodzinnego domu kochanki w Grabinie! Sprawdź szczegóły i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1664 - poniedziałek, 30.05.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Takiego numeru w "M jak miłość" nikt się nie spodziewał.  Wszyscy "kupiliśmy": bajeczkę o brutalnie wygnanej przez kochanka Lilce, która cała we łzach wraca do Grabiny odkupić swoje winy. Tyle, że w 1664 odcinku serialu na własne zobaczymy, że Banachówna to wszystko zmyśliła!  

- Lilka jest trochę jak "syn marnotrawny" - mówiła o swojej bohaterce Monika Mielnicka w "Kulisach M jak miłość". - Wstydzi się wrócić do domu rodzinnego, nie wie, co tak naprawdę się wydarzy. 

- Dlaczego cię nie posłuchałam?! - Lilka będzie szlochała matce Krystynie w 1664 odcinku "M jak miłość" . - Byłam taka głupia, naiwna... Ethan potraktował mnie jak rzecz. Pobawił się i znudził Miesiąc temu znalazł sobie nową opiekunkę dla swojej córki. Powiedział, że między nami wszystko skończone i żebym się wyprowadziła.

Tymczasem w 1664 odcinku "M jak miłość" jest scena, w której Ethan dzwoni do Lilki i okazuje się, że on wszędzie jej szuka. Jaką prawdę odkryjemy w rozmowie kochanków? 

Nie przegap: Koniec M jak miłość. Franka i Paweł ofiarami chłopaka Basi. Jasiek sprytnie podejdzie Zduńskich w ostatnim 1665 odcinku - ZDJĘCIA, WIDEO

- Lila, to ja, Ethan. Zablokowałaś mój numer? - zacznie kochanek żony Mateusza. - Myślałaś, że cię nie znajdę? Znajdę cię! Wiem,, gdzie jesteś! Wiem, gdzie mieszkasz! Znam adres twojej rodziny! Przyjadę po ciebie!

- Nie dzwoń do mnie więcej - Lilka rozłączy połączenie. A następnie uda się prosto do matki uraczyć ją obrzydliwym kłamstwem na temat rzekomej krzywdy, jakiej doznała od milionera!

Co Lilka w "M jak miłość" zrobiła Ethanowi? Dlaczego przed nim ucieka i próbuje się ukryć? Jaki jeszcze numer może wykręcić Mateuszowi i Mostowiakom? Odpowiedzi na te pytania dostaniemy w nowych odcinkach serialu zaraz po wakacjach 2022!  

Zobacz też: Koniec M jak miłość. Magda nie przeżyje zdrady Andrzeja. Wstrząsające wyznanie Budzyńskiej w ostatnim 1665 odcinku – ZDJĘCIA

M jak miłość odcinek 1664 ZWIASTUN. Powrót Lilki sprowadzi kłopoty na Mostowiaków! Ula nie znajdzie testamentu ojca
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze