Dramat Patrycji na planie M jak miłość. Alżbeta Lenska narzeka na warunki pracy

i

Autor: MTL Maxfilm Dramat Patrycji na planie M jak miłość. Alżbeta Lenska narzeka na warunki pracy

Dramat Patrycji na planie M jak miłość. Alżbeta Lenska narzeka na warunki pracy

2022-07-12 12:18

Warunki na planie „M jak miłość” nie należą do najłatwiejszych. Do krytycznych wypowiedzi przyzwyczaili nas już Kinga (Katarzyna Cichopek) i Piotrek (Marcin Mroczek) Zduńscy, a nawet Lilka (Monika Mielnicka), którzy narzekali na wysoką temperaturę na planie i zdradzili, jak muszą oszukiwać, aby prawda nie wyszła na jaw. Teraz do tego grona dołączyła również Patrycja (Alżbeta Lenska), która nie wytrzymała i poskarżyła się, jak wyglądał jej ostatni dzień pracy na planie „M jak miłość”! Takich słów chyba nikt się nie spodziewał!

Trudne warunki pracy aktorów na planie „M jak miłość”! Alżbeta Lenska zdradza szczegóły

Pogoda nie rozpieszcza aktorów „M jak miłość”, którzy aktualnie kręcą sceny do nowych odcinków serialu. Już ostatnio na warunki na planie narzekała Katarzyna Cichopek, która zdradziła fanom, że produkcja oszukuje widzów, a największą cenę za to płacą sami bohaterowie, gdyż muszą grać w niezależnych od nich warunkach. Kinga z „M jak miłość” pokazała, że często dogrywają sceny, które zaczynają kręcić przy brzydszej pogodzie, a potem muszą męczyć się w żarze, lejącym się z nieba, aby prawda nie wyszła na jaw na ekranie! Nie inaczej o warunkach, panujących na planie wypowiadał się Piotrek (Marcin Mroczek), a nawet Lilka (Monika Mielnicka), a teraz nie wytrzymała również Patrycja!

Patrz też: M jak miłość po wakacjach. Karnowski wkupi się w łaski Anety i Kasi! Zostanie nowym ordynatorem kliniki Argasińskiego?

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Patrycja narzeka na warunki na planie "M jak miłość" >>>

Alżebta Lenska na swojej relacji na Instagramie opowiedziała ze szczegółami jak wyglądał jej ostatni dzień na planie „M jak miłość” i nie szczędziła gorzkich słów. Patrycja zdradziła fanom, że nagrywanie ostatnich scen było dla niej prawdziwą katorgą, gdyż pogorszyły się warunki atmosferyczne! Na szczęście, na planie „M jak miłość” czekała na nią kurtka, ale z jej pomocą mogła ogrzać się tylko w trakcie malowania, a potem musiała już sobie radzić bez niej!

- Mając wakacje iść po prostu do pracy. Na szczęście na planie mają kurteczkę, więc Patrycja przeżyje przed graniem tego, że jest gorąco – zdradza Patrycja na swojej relacji na Instagramie.

Argasińska miała do zagrania sceny, w których występuje w cieniutkiej koszuli nocnej, gdy na dworze jest prawdziwy ziąb! Aktorka pochwaliła się na swojej relacji także i zdjęciem, na którym pokazała, jak musi poradzić sobie w trudnych warunkach i wmawiać sobie, że przetrwa!

- Dam radę, dam radę… - czytamy w opisie zdjęcia Patrycji.

Zobacz także: M jak miłość. Lilka wróci do bistro Kingi w nowym sezonie! Zduńska zlituje się żoną Mateusza, po tym co przeżyje

Widzimy, że warunki na planie „M jak miłość” wcale nie są łatwe, a aktorzy muszą wiele poświecić, aby dobrze zagrać sceny, które muszą powstać niezależnie od warunków atmosferycznych! W ostatnim czasie pogoda płata figla bohaterom „M jak miłość” i niestety ich nie rozpieszcza – raz skazując ich na smażenie się w upale, a raz na marznięcie! Co prawda, nikt nie ma na nią wpływu, ale z drugiej strony czego nie robi się dla widzów najpopularniejszego serialu TVP, który wróci na antenę już jesienią 2022 roku!

Spójrz również: Lilka z M jak miłość błaga wszystkich o wybaczenie! Tak żona Mateusza spróbuje odkupić swoje winy

Dramat na planie M jak miłość. Katarzyna Cichopek znów się skarży w jakich warunkach muszą pracować
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze