M jak miłość po wakacjach. Skatowana matka Amelki kelnerką w bistro Kingi! Tak skończy po terapii

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość po wakacjach. Skatowana matka Amelki kelnerką w bistro Kingi! Tak skończy po terapii

M jak miłość po wakacjach. Skatowana matka Amelki kelnerką w bistro KIngi! Tak skończy po terapii

2022-07-12 21:12

W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach 2022 Franka (Dominika Kachlik) zniknie z Naszego Zielonego Sadu?! To Marcin (Mikołaj Roznerski) jako pierwszy dowie się, że Kinga (Katarzyna Cichopek) szuka nowego pracownika i postanowi załatwić jej zaufaną osobę na to miejsce. Tym bardziej, że szybko wkupi się ona w jego łaski przepyszną kolacją, jaką przygotuje dla rodziny Chodakowskich, przez co będzie miała mocną kartę przetargową! Czy matka (Joanna Niemirska) Amelki zastąpi Zduńską w bistro w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej 2022. Franka będzie zajęta poszukiwaniem w USA syna Adama (Liam Culbreth)... Sprawdźcie, co już wiemy!

Nowa osoba w Naszym Zielonym Sadzie w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach 2022! To ona zastąpi Frankę?

W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach 2022 zajdą zmiany w Naszym Zielonym Sadzie, bistro Kingi, zrewolucjonizowanym przez nową menadżerkę Frankę! Żona Pawła (Rafał Mroczek) bardziej niż na pracy skupi się na własnych problemach i tak naprawdę nie ma się co jej dziwić. Wiadomość o chorobie Adama, jej 10-letniego syna, którego oddała do adopcji Marcie i Karolowi Lewickim spadnie na nią jak grom z jasnego nieba i pozwoli zrozumieć, jak bardzo tęskni za synem! Mimo iż, nowi rodzice chłopca utną z nią kontakt, gdy jego stan się polepszy, to Zduńska wyruszą do USA na poszukiwania syna. Niestety, nie uda jej się go znaleźć, a niedługo po powrocie do Polski Franka trafi do szpitala, gdzie będzie walczyła o życie! W tym samym czasie Nasz Zielony Sad nie będzie próżnował, a klientów w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej 2022 zacznie tylko przybywać! Czy pod nieobecność Franki jej miejsce zajmie nowa osoba?

Patrz też: M jak miłość. Marcin załatwi ojca Amelki! Bandyta Rudnicki w nowym sezonie zgnije w więzieniu za napad na Chodakowskich

W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach 2022 Monika (Joanna Niemirska), matka Amelki (Nina Kos) i Hani (Marta Stefaniak) wróci do zdrowia po pobycie w szpitalu psychiatrycznym, do którego trafiła po kolejnym ataku męża (Mateusz Łasowski)! Rudnicka będzie już w dobrej formie, dzięki czemu będzie mogła opuścić psychiatryk i znów sprawować opiekę nad dziećmi, które odbierze od Izy (Adriana Kalska) i Marcina, którzy pod jej nieobecność byli dla dziewczynek rodzina zastępczą. Jak podaje swiatseriali.interia.pl w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej 2022 Rudnicka postanowi odwdzięczyć się Chodakowskim za ich pomoc i z tej okazji przygotuje dla nich wyjątkową kolację w prawdziwie greckim stylu! Monika zaserwuje im musakę, która szczególnie zasmakuje Szymkowi (Staś Szczypiński), ale również skradnie serce Marcina!

- Pychota – pochwali Szymek, po czym pogłaska się po brzuszku.

- Cieszę się, że wam smakuje. Po szpitalnym wikcie miałam ochotę na coś spoza kuchni polskiej... – uśmiechnie się Monika.

Zobacz także: Kolejna zmiana Franki w M jak miłość. Paweł już nie nadąży za żoną - ZDJĘCIA

W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach 2022 Marcin uzna, że talent Moniki nie może się zmarnować i postanowi jej pomóc! Chodakowski jako jeden z pierwszych dowie się, że Nasz Zielony Sad pęka w szwach i Kindze przydałby się nowy pracownik! Rzecz jasna nie w miejsce Franki, której pozycja w bistro Zduńskiej jest niezagrożona, nawet w przypadku dłużej nieobecności, gdyż w końcu to ona postawiła knajpę na nogi, ale jako dodatkowa para rąk na kuchnię! Oczywiście, mąż Izy w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej 2022 od razu pomyśli o Monice i zaproponuje jej, że wstawi się u Kingi, gdyby była zainteresowana. Matka Amelki i Hani będzie wniebowzięta jego propozycją, dlatego Chodakowski natychmiast zacznie działać!

- Słuchajcie, a ja mam pomysł. Rozmawiałem ostatnio z Kingą, podobno sprzedają coraz więcej dań na wynos, potrzebują kogoś do pracy w kuchni. Skoro tak świetnie gotujesz, może byłabyś zainteresowana? – zagai Marcin.

- Czy ja byłabym...? Oczywiście! O ile się nadam, ale zrobię wszystko, żeby zdobyć tę pracę. To jest chyba mój najszczęśliwszy dzień w życiu – ucieszy się Monika.

Spójrz również: M jak miłość po wakacjach. Aleksandra znajdzie sobie młodszego kochanka! Szybko pocieszy się po Janku, który wciągnie ją w sektę i zostawi z niczym – ZDJĘCIA

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu. Paweł dowie się o dziecku Franki. Rozwód Patrycji i Argasińskiego i duże zmiany u Chodakowskich
Najnowsze

Materiał sponsorowany