Pożegnanie Aleksandry z M jak miłość. Małgorzacie Pieczyńskiej trudno rozstać się z serialem

i

Autor: Instagram Pożegnanie Aleksandry z M jak miłość. Małgorzacie Pieczyńskiej trudno rozstać się z serialem

M jak miłość

Pożegnanie Aleksandry z M jak miłość. Małgorzacie Pieczyńskiej trudno rozstać się z serialem

2022-07-17 22:09

Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska) pożegnała „M jak miłość”! Matka Marcina (Mikołaj Roznerski) i Olka (Maurycy Popiel) ma już za sobą ostatni dzień na planie, przez co musiała rozstać się z uwielbianym serialem, ale wcale nie przyszło jej to łatwo. Małgorzata Pieczyńska bardzo zżyła się z ekipą i otwarcie przyznała na swoim Instagramie, że będzie bardzo tęskniła za rolą Aleksandry. Szczególnie za wspólnymi scenami z Iwoną (Hanna Śleszyńska) i Anetą (Ilona Janyst), które dostarczały jej tyle radości. Co stanie się z Aleksandrą w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach 2022?

Aleksandra Chodakowska zniknie z „M jak miłość”?

To już koniec Aleksandry w „M jak miłość”? Małgorzata Pieczyńska zdradziła na swoim Instagramie, że znika z uwielbianego serialu! Tego chyba nikt się nie spodziewał, szczególnie, że Chodakowska była wielkim oparciem dla swoich synów – Olka i Marcina, którzy zawsze mogli liczyć na jej pomoc. Co prawda, w ostatnim czasie wpadła w sidła sekty, w której krąg wprowadził ją Janek (Wojciech Kalarus), dawny kochanek sprzed lat, przez co nieco zaczęła zaniedbywać rodzinę. Chodakowska zapomniała odebrać z przedszkola swojego wnuka Szymka (Staś Szczypiński), a nawet wygoniła Olka z mieszkania, ale chyba nikt nie myślał, że to może być zapowiedzią końca jej wątku w „M jak miłość”!

Patrz też: M jak miłość po wakacjach 2022. Nowe dziecko u Chodakowskich! Marcin oszaleje ze szczęścia – ZDJĘCIA

Zobacz w GALERI ZDJĘĆ pożegnanie Aleksandry z "M jak miłość" >>>

Małgorzata Pieczyńska pożegnała sie z ekipą „M jak miłość”! 

Małgorzata Pieczyńska poinformowała na swojej relacji na Instagramie, że to już jej ostatni dzień na planie zdjęciowym, ale wcale nie czuje się szczęśliwa z tego powodu. Wszystko przez to, że bardzo zżyła się z całą ekipą „M jak miłość” i to nie tylko aktorami, z którymi ma przyjemność grać, ale także z ludźmi, pracującymi za drugą stroną kamery.

- To były już ostatnie zdjęcia przed wakacjami. Będę tęsknić za tą ekipą – zdradziła Małgorzata Pieczyńska na swojej relacji.

Na szczęście, Aleksandra nie znika z „M jak miłość” na zawsze tylko na czas wakacji, gdzie przerwę od planu mają nie tylko aktorzy, ale właśnie i cała ekipa. Jednak dla Chodakowskiej rozstanie nawet na czas wakacji nie jest łatwym przeżyciem. Tym bardziej, że w życiu Aleksandry w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach 2022 wiele się zadzieje!

Zobacz także: M jak miłość po wakacjach 2022. Magda wybaczy Andrzejowi zdradę! Impreza z przyjaciółmi w siedlisku zmieni wszystko – ZDJĘCIA

Co wydarzy się w życiu Aleksandry w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach 2022?

W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach 2022 Aleksandra jeszcze bardziej wpadnie w szpony sekty. Iwona będzie próbowała ją z niej wyciągnąć, ale były kochanek Chodakowskiej tak nią zmanipuluje, że odetnie ją już nie tylko od rodziny, ale i przyjaciół! Co gorsze, wymusi na Aleksandrze bezwzględne zaufanie i dostęp do jej konta, które wyczyści do zera i zacznie jej unikać. Chodakowska zostanie z niczym i dopiero po czasie zda sobie sprawę, jaka była głupia! Na szczęście, w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej 2022 jej rodzina nie zostawi jej samej i zacznie działać. Marcin i Olek odnajdą wstrętnego oszusta, a Aneta i Iwona sprawią, że kompletnie zapomni o Janku! Tym bardziej, że na jej drodze pojawi się nowy o wiele młodszy mężczyzna, dla którego straci głowę!

Spójrz również: M jak miłość po wakacjach 2022. Nowe życie matki Amelki i Hani! Marcin pomoże Monice po wyjściu z psychiatryka

Ostatnie sceny w M jak miłość. Tak skończy się wątek Anety i Aleksandry w nowym sezonie
Najnowsze