M jak miłość po wakacjach. Ciężarna Julia omota kolejnego mężczyznę?! Nie tylko Andrzej stanie się jej celem - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram M jak miłość po wakacjach. Ciężarna Julia omota kolejnego mężczyznę?! Nie tylko Andrzej stanie się jej celem - ZDJĘCIA

M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Ciężarna Julia omota kolejnego mężczyznę?! Nie tylko Andrzej stanie się jej celem - ZDJĘCIA

2022-07-19 10:09

W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach przebiegła Julia (Marta Chodorowska) weźmie się za kolejnych mężczyzn i nie zatrzyma się tylko na Andrzeju! Seks z prawnikiem, zakończony nieplanowaną ciążą, a finalnie kryzys w małżeństwie Budzyńskich to będzie dla niej zbyt mało, dlatego postanowi znaleźć sobie następny cel. W nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej Julia upatrzy sobie kolejnych kandydatów i przystąpi do działania z uśmiechem na ustach! Malicka będzie z siebie bardzo dumna i nie będzie widziała w tym nic złego! Zobaczcie to w naszej GALERII ZDJEĆ!

Julia doprowadzi do kryzysu w małżeństwie Budzyńskich w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach!

W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach Magda w końcu dowie się o zdradzie Andrzeja, którą skrupulatnie ukrywał przed nią sam winowajca, jak i najbliżsi przyjaciele! Budzyńska sama odkryje, że to Andrzej, a nie Kamil (Marcin Bosak) jak dowiedziała się od Adama (Jacek Kopczyński), przespał się z Julią na służbowej delegacji we Wrocławiu, gdy znajdzie w rzeczach męża zawieszkę z serduszkiem, w którym będzie wpisane imię Julia! Zdradzona i oszukana Magda zaszyje się w siedlisku, gdzie wyleje prawdziwe morze łez i nie będzie chciała znać Andrzeja. Jednak Budzyński w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej tak łatwo się nie podda i zawalczy o żonę, gdyż ogromnie będzie żałował, że dopuścił się zdrady. Wszystko wskazuje na to, że starania jego i przyjaciół przyniosą skutek, a Magda wybaczy Andrzejowi, ale Julia się na tym nie zatrzyma!

Patrz też: M jak miłość po wakacjach 2022. Nowe życie Lilki! Biologiczny ojciec uchyli jej nieba w Kanadzie

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ kolejne cele Juli w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej >>>

Kim zainteresuje się Julia w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej?

W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach Julia nie zatrzyma się tylko na Andrzeju! Oczywiście, Malicka za namową przyjaciółki Sylwii (Hanna Turnau) będzie robiła wszystko, aby ostatecznie zniszczyć małżeństwo Budzyńskich i mieć Andrzeja tylko dla siebie, ale jej się to nie uda! Budzyński nie zostawi żony, a ona będzie musiała pogodzić się z porażką! Jednak Julia wcale nie będzie długo rozpaczała i już znajdzie sobie kolejny cel! Jak pokazała Marta Chodorowska na swojej relacji na Instagramie Malicka będzie miała przy sobie cały tabun mężczyzn z ekipy, realizującej „M jak miłość”, więc będzie mogła wybierać następną ofiarę!

- W takich pięknych okolicznościach parkowych siedzę sobie w towarzystwie tabunu mężczyzn – cieszy się Marta Chodorowska.

Zobacz także: M jak miłość po wakacjach 2022. Aneta tuż po porodzie wróci do pracy w klinice Argasińskiego! Zajmie ważne miejsce u boku ordynatora

Co dalej z wątkiem Juli i Andrzeja w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach?

W nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej Andrzej wybierze Magdę, ale zachowa się jak przystało i jak dowie się, że Julia nosi pod sercem jego dziecko, postanowi się nią zaopiekować. Budzyński będzie przy kochance, gdy ta trafi do szpitala z zagrożoną ciążą i otoczy ją szczególną troską i wsparciem, a zdjęcia z planu „M jak miłość”, którymi pochwalił się Krystian Wieczorek wskazują, że Andrzej będzie z nią nawet w czasie porodu! Budzyński nie wykrzyknie się dziecka, ale z pewnością nie zostawi Magdy, aby stworzyć z kochanką prawdziwą rodzinę!

Spójrz również: M jak miłość po wakacjach 2022. Argasiński po rozwodzie z Patrycją rzuci się w wir pracy! Nie zrezygnuje z funkcji ordynatora?

M jak miłość po wakacjach. Magda i Andrzej znów szczęśliwi! Na ważnej imprezie w siedlisku będą już razem
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze

Materiał sponsorowany