Przyjaciółki 20 sezon. Śmierć Wiktora?! Patrycja zdradza wstrząsające szczegóły z planu - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram Przyjaciółki 20 sezon. Śmierć Wiktora?! Patrycja zdradza wstrząsające szczegóły z planu - ZDJĘCIA

Przyjaciółki

Przyjaciółki 20 sezon. Śmierć Wiktora?! Patrycja zdradza wstrząsające szczegóły z planu - ZDJĘCIA

2022-07-29 11:21

W 20 sezonie „Przyjaciółek” Wiktor (Paweł Deląg) umrze?! Wiadomo już, że Jeleński przeżyje brutalny atak Marka (Bartosz Mikulak), kochanka Jagody (Orina Krajewska), który w finale sezonu rzucił w tył głowy prawnika kostką brukową, w efekcie czego Wiktor upadł na ziemię i zalał się krwią, ale wiele wskazuje na to, że nie wróci do pełni zdrowia. Relacja Pawła Deląga na Instagramie nie pozostawia wątpliwości, że Wiktor poważnie ucierpi w 20 sezonie „Przyjaciółek” i nie zostanie mu zbyt dużo czasu, co zdradziła przyjaciółkom roztrzęsiona Patrycja (Joanna Liszowska)! Zobaczcie to w GALERII ZDJĘĆ!

Wiktor umrze w 20 sezonie „Przyjaciółek”?

Tak jak informowaliśmy jako pierwsi w 20 sezonie „Przyjaciółek” Wiktor przeżyje brutalny atak kochanka Jagody, który rzucił w tył jego głowy kostką brukową, a następnie uciekł z miejsca zdarzenia! Jeleński upadł na chodnik i zalał się krwią, w chwili, gdy na jego wyświetlaczu pojawiło się połączenie od Patrycji. Agresywny Marek nie mógł darować prawnikowi, że ten podjął się obrony niepełnosprawnej Jagody i już na pierwszej rozprawie wywalczył dla niej spore odszkodowanie za to, że brutal zepchnął ją ze schodów. Wiktor nie dał się sprowokować kochankowi Jagody, który chciał wszystko załatwić siłą, w efekcie czego zapłacił najwyższą cenę! Na szczęście, Wiktor przeżyje w 20 sezonie „Przyjaciółek”, ale wszystko wskazuje na to, że jego obrażenia okażą się na tyle poważne, że życie Jeleńskiego wciąż będzie wisiało na włosku!

Patrz też: Przyjaciółki 20 sezon. Nowa przyjaciółka Marta weźmie się za Wiktora! Odbierze go Patrycji? - WIDEO, ZDJĘCIA

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ dramatyczne wyznanie Patrycji o Wiktorze w 20 sezonie "Przyjaciółek" >>>

Wiktor w słabej formie w 20 sezonie „Przyjaciółek” po ataku kochanka Jagody!

Jak pokazał Paweł Deląg na swojej relacji na Instagramie Wiktor nie dojdzie do siebie po brutalnym ataku Marka, gdyż obrażenia będą zbyt poważne. Zrozpaczona Patrycja zwierzy się: Indze (Małgorzata Socha), Ance (Magdalena Stużyńska) Zuzie (Anita Sokołowska) i nowej przyjaciółce Marcie (Laura Breszka), że nie wie, ile czasu zostało jeszcze jej ukochanemu!

- Ja naprawdę bardzo wam dziękuję, ale naprawdę chciałabym najwięcej czasu spędzać z Wiktorem, bo wiecie nigdy nie wiadomo jak on długo jeszcze… - ucina załamana Patrycja.

- Pożyje – dodają wspólnie.

- Pociągnie – potwierdza.

Oczywiście, w 20 sezonie „Przyjaciółek” Patrycja nie zostanie sama i w trudnych chwilach będzie mogła liczyć na wsparcie przyjaciółek, które postanowią zająć jej myśli, ale myśl o stracie Wiktora będzie dla Patrycji zbyt silna…

- Ale mimo wszystko uważam, że powinnaś się zrelaksować, naładować baterie, bo nie wiadomo jak długo pociągnie – proponuje Inga.

- Ale to potem – stwierdza Patrycja.

Zobacz także: Przyjaciółki 20 sezon. Marta piątą przyjaciółką! Kim będzie postać grana przez Laurę Breszkę? - WIDEO

Śmierć Wiktora w 20 sezonie „Przyjaciółek”?

Czy dramatyczne nagranie z planu „Przyjaciółek” jest równoznaczne ze śmiercią Wiktora, z którym Patrycja na nowo zaczęła układać sobie życie? Przypomnijmy, że dopiero w finale 19 sezonu zakochani ponownie wyznali sobie miłość i zdecydowali się wspólnie zamieszkać, aby stworzyć Mikołajowi (Oliwier Felczak) prawdziwy dom! A teraz wszystko miałoby się skończyć? Czy Wiktor umrze w 20 sezonie „Przyjaciółek”, a Patrycja po raz drugi straci swojego ukochanego tak jak przed laty Michała (Marcin Rogacewicz)? Tego dowiemy się już jesienią!

Spójrz również: Przyjaciółki 20 sezon. To on zostanie nowym kochankiem Ingi! Zrobi z nim to nawet w krzakach – ZDJĘCIA

Przyjaciółki 20 sezon. Nowa przyjaciółka Marta weźmie się za Wiktora!?
Najnowsze