Wojtuś nie wróci do M jak miłość. Wyrzucony z obsady Feliks Matecki przerwał milczenie! Już nie ma złudzeń - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm Wojtuś nie wróci do M jak miłość. Wyrzucony z obsady Feliks Matecki przerwał milczenie! Już nie ma złudzeń - ZDJĘCIA

M jak miłość

Wojtuś nie wróci do M jak miłość. Wyrzucony z obsady Feliks Matecki przerwał milczenie! Już nie ma złudzeń - ZDJĘCIA

2022-08-15 17:34

Czy do "M jak miłość" wróci kiedyś Wojtuś Chodakowski? Grający tego bohatera Feliks Matecki często dostaje od fanów na Instagramie pytania o powrót do "M jak miłość". 14-letni aktor został zwolniony z obsady serialu tak jak Barbara Kurdej-Szatan. Wojtuś zniknął nagle gdy prezes TVP wyrzucił Kurdej-Szatan po głośnej aferze za jej wpisy z Instagrama. Do tej pory nie wiadomo co się dzieje z Wojtusiem, nikt u Mostowiaków już o nim nawet nie wspomina. Feliks Matecki postanowił przerwać milczenie i ujawnił czy jeszcze kiedyś wystąpi w "M jak miłość". Wygląda na to, że już wszystko przesądzone.

Czy Feliks Matecki wróci do "M jak miłość", a Wojtuś Chodakowski znów pojawi się u Mostowiaków?

Na powrót Wojtusia do "M jak miłość" czeka wielu widzów. Nie ma już szans na to, że Wojtuś pojawi się na ekranie z przybraną matką, Joasią Chodakowską, bo dla Barbary Kurdej-Szatan nie ma już miejsca w obsadzie "M jak miłość". Tak zdecydował prezes TVP w listopadzie zeszłego roku. Produkcja nie miała nic do powiedzenia w tej sprawie, została postawiona przed faktem dokonanym. Dlatego wątek Joasi i Wojtusia skończył się tak nagle w 1619 odcinku "M jak miłość". Ona wyjechała do Francji z narzeczonym Leszkiem (Sławek Uniatowski), a Wojtuś na letni obóz piłkarski, z którego już nie wrócił. Od wielu miesięcy nikt u Mostowiaków nie wspomina o Wojtku i Joasi!

Nie przegap: Wojtuś z M jak miłość tak teraz wygląda! Feliks Matecki pokazał co się z nim dzieje. Wszyscy życzą mu powrotu do zdrowia - ZDJĘCIA

Wyrzucona z M jak miłość Barbara Kurdej-Szatan na planie nowego serialu

Sprawdź też: M jak miłość. Szokująca przemiana Gabrieli Raczyńskiej powala! Tak Basia, córka Pawła Zduńskiego, zmieniała się w serialu - ZDJĘCIA

Feliks Matecki po zwolnieniu z "M jak miłość" dostał nową rolę

Wygląda na to, że 14-letni Feliks Matecki stracił już nadzieję na rolę w "M jak miłość". Ale to wcale nie oznacza, że kariera Mateckiego utknęła w martwym punkcie. Nic z tych rzeczy! Ostatnie miesiące spędził na planie filmu wojennego "Orlęta. Grodno' 39", w którym zagrał głównego bohatera. Tadeusz Jasiński – jeden z młodocianych obrońców Grodna, został pojmany przez Sowietów, a później przywiązany do czołgu jako żywa tarcza. Polakom udało się go odbić, ale odniósł zbyt poważne rany. Skonał na rękach matki. Na swoim profilu na Instagramie Matecki zasugerował, że na powrót Wojtusia do "M jak miłość" nie ma już co liczyć.

"Często pytacie mnie kiedy wrócę do "M jak miłość". Odpowiem tak: obecnie czekam na premierę filmu @orletafilm w reżyserii Krzysztofa Łukaszewicza, w którym zagrałem jedną z głównych ról.Na tym chcę się przede wszystkim skupić. Ważny film, o ważnych sprawach, zrobiony przez ważnych dla mnie ludzi. Myślę, że to będzie mocne i wartościowe kino. Premiera już 9 września ? Zapraszam! Wyżej kadr z filmu oraz zdjęcie z planu podczas rozmowy z reżyserem" - napisał 14-letni aktor, który dzięki "M jak miłość" stał się rozpoznawalny.

Feliks Matecki grał Wojtusia Chodakowskiego w "M jak miłość" przez 8 lat. Latem zeszłego roku dla Mateckiego nieoczekiwanie skończyła się praca na planie serialu. Wyjazd Joasi do Francji był rozpisany przez scenarzystów, tak jak i pobyt Wojtusia na obozie. Ale nikt nie wiedział, że ci bohaterowie już nie wrócą. Zwolnienie Kurdej-Szatan z obsady "M jak miłość" pociągnęło za sobą także usunięcie Mateckiego. Niebawem ekranowa Joasia z "M jak miłość" wróci do telewizji w zupełnie nowej roli. Ale Wojtusia zobaczymy tylko w kinach od 9.09.2022!

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze