Przyjaciółki

Przyjaciółki. Czy będzie kolejny 21 sezon? Kiedy emisja 243 odcinka w Polsacie? - ZDJĘCIA

2022-11-18 9:47

Czy serial "Przyjaciółki" będzie miał 21 sezon, a nowe odcinki i kolejny 242 widzowie zobaczą w telewizji Polsat już wiosną 2023 roku? A może koniec "Przyjaciółek", który nastąpi w 242 odcinku, w czwartek, 17.11.2022, będzie ostatecznym pożegnaniem ze wszystkimi bohaterkami? Finał "Przyjaciółek" zapowiada się pełen tragicznych i zaskakujących zwrotów akcji. Dramatyczne zdarzenia dotkną aż trzy główne bohaterki, więc ciąg dalszy powinien nastąpić. Czy decyzja Polsatu w sprawie kontynuacji "Przyjaciółek" w 21 sezonie zapadła?

Czy będzie następy 21 sezon "Przyjaciółek"? Co się wydarzy w 243 odcinku?

Koniec serialu "Przyjaciółki" w 242 odcinku jak zwykle pozostawia wiele pytań bez odpowiedzi, a finałowe sceny nie rozstrzygają ostatecznie losów głównych bohaterek - Ingi (Małgorzata Socha), Patrycji (Joanna Liszowska), Zuzy (Anita Sokołowska) i Anki (Magdalena Stużyńska). To najlepsza zapowiedź tego, że będzie kolejny 21 sezon "Przyjaciółek".

Dopiero nowe odcinki "Przyjaciółek", do których zdjęcia ruszą jeszcze w tym roku, wyjaśnią wszelkie wątpliwości - czy Wiktor (Paweł Deląg) przeżyje operację, czy Inga po uwolnieniu się od potwora Rafała (Rafał Królikowski) będzie z Łukaszem (Piotr Jankowski), co się stanie z Martą (Laura Breszka), której tajemnicę z przeszłości tak brutalnie ujawnił Paweł (Bartek Kasprzykowski). Zuza przełożyła wyjazd z Błażejem (Mateusz Damięcki) do Berlina, ale czy w następnym 21 sezonie "Przyjaciółek" pójdzie za radą Patrycji i nie będzie niczego odkładała na potem.

Najważniejsze pytanie 243 odcinka "Przyjaciółek", premierowego 21 sezonu, to oczywiście - co usłyszy Patrycja po operacji Wiktora! To się jednak okaże dopiero najwcześniej wiosną 2023 roku.

Kiedy emisja nowych odcinków "Przyjaciółek" w Polsacie? Data premiery 21 sezonu

Premiera 21 sezonu "Przyjaciółek" będzie dopiero w marcu 2023 roku. Kolejny 243 odcinek serialu zostanie wyemitowany w pierwszy czwartek miesiąca, a cała seria, tak jak poprzednie, będzie liczyła 12 odcinków.

Koniec Przyjaciółek. Wiktor umrze w ostatnim 242 odcinku? Inga pozbędzie się psychola Rafała
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze