Przyjaciółki

Przyjaciółki. Czy będzie kolejny 21 sezon? Kiedy emisja 243 odcinka w Polsacie? - ZDJĘCIA

2022-11-18 9:47

Czy serial "Przyjaciółki" będzie miał 21 sezon, a nowe odcinki i kolejny 242 widzowie zobaczą w telewizji Polsat już wiosną 2023 roku? A może koniec "Przyjaciółek", który nastąpi w 242 odcinku, w czwartek, 17.11.2022, będzie ostatecznym pożegnaniem ze wszystkimi bohaterkami? Finał "Przyjaciółek" zapowiada się pełen tragicznych i zaskakujących zwrotów akcji. Dramatyczne zdarzenia dotkną aż trzy główne bohaterki, więc ciąg dalszy powinien nastąpić. Czy decyzja Polsatu w sprawie kontynuacji "Przyjaciółek" w 21 sezonie zapadła?

Czy będzie następy 21 sezon "Przyjaciółek"? Co się wydarzy w 243 odcinku?

Koniec serialu "Przyjaciółki" w 242 odcinku jak zwykle pozostawia wiele pytań bez odpowiedzi, a finałowe sceny nie rozstrzygają ostatecznie losów głównych bohaterek - Ingi (Małgorzata Socha), Patrycji (Joanna Liszowska), Zuzy (Anita Sokołowska) i Anki (Magdalena Stużyńska). To najlepsza zapowiedź tego, że będzie kolejny 21 sezon "Przyjaciółek".

Dopiero nowe odcinki "Przyjaciółek", do których zdjęcia ruszą jeszcze w tym roku, wyjaśnią wszelkie wątpliwości - czy Wiktor (Paweł Deląg) przeżyje operację, czy Inga po uwolnieniu się od potwora Rafała (Rafał Królikowski) będzie z Łukaszem (Piotr Jankowski), co się stanie z Martą (Laura Breszka), której tajemnicę z przeszłości tak brutalnie ujawnił Paweł (Bartek Kasprzykowski). Zuza przełożyła wyjazd z Błażejem (Mateusz Damięcki) do Berlina, ale czy w następnym 21 sezonie "Przyjaciółek" pójdzie za radą Patrycji i nie będzie niczego odkładała na potem.

Najważniejsze pytanie 243 odcinka "Przyjaciółek", premierowego 21 sezonu, to oczywiście - co usłyszy Patrycja po operacji Wiktora! To się jednak okaże dopiero najwcześniej wiosną 2023 roku.

Kiedy emisja nowych odcinków "Przyjaciółek" w Polsacie? Data premiery 21 sezonu

Premiera 21 sezonu "Przyjaciółek" będzie dopiero w marcu 2023 roku. Kolejny 243 odcinek serialu zostanie wyemitowany w pierwszy czwartek miesiąca, a cała seria, tak jak poprzednie, będzie liczyła 12 odcinków.

Koniec Przyjaciółek. Wiktor umrze w ostatnim 242 odcinku? Inga pozbędzie się psychola Rafała
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze