Przyjaciółki

Koniec Przyjaciółek. Wiktor umrze w ostatnim 242 odcinku? Patrycja przed operacją zdąży się pożegnać! - ZWIASTUN

2022-11-17 22:16

Finał serialu "Przyjaciółki", który nastąpi w 242 odcinku skończy się śmiercią Wiktora Jeleńskiego (Paweł Deląg)? Dramatyczne chwile przeżyje Patrycja (Joanna Liszowska), gdy jej ukochany trafi do szpitala w krytycznym stanie. Krwiak, który powstał w mózgu Wiktora po urazie głowy, zagrozi jego życiu, więc w ostatnim 242 odcinku "Przyjaciółki" jedynym ratunkiem dla Jeleńskiego będzie natychmiastowa operacja. Przerażona Patrycja usłyszy od lekarzy, że Wiktor umrze, że jeśli podczas operacji pojawią się komplikacje, których nie będą w stanie opanować. Aż do ostatnich sekund finału "Przyjaciółek" nie będzie wiadomo czy Wiktora uda się uratować! Zobacz ZWIASTUN jak się skończy 20 sezon.

"Przyjaciółki" 20 sezon ostatni odcinek 242 (odc. 12) - czwartek, 17.11.2022, o godz. 21.05 w Polsacie

Wiktor umrze na koniec 20 sezonu "Przyjaciółek"? Od początku tej serii ukochany Patrycji żyje z niebezpiecznym krwiakiem w mózgu, który powstał wskutek uderzenia w głowę. Diagnoza lekarza brzmiała dla Wiktora jak wyrok śmieci. Usłyszał, że ryzyko operacji jest zbyt duże, żeby usunąć krwiaka, który szybko zaczął dawać kolejne niepokojące objawy. Szansa na to, że krwiak sam się wchłonie od początku była niewielka. Żeby Wiktor czuł się w miarę dobrze powinien unikać wysiłku, stresu, nadmiaru emocji i oszczędzać się w pracy. Niestety tuż przed ostatnim 242 odcinkiem "Przyjaciółek" Wiktor uzna, że jego stan zdrowia poprawił się na tyle, by urządzić dla Patrycji romantyczny piknik. Wbrew zaleceniom lekarza wróci też do pracy. I wtedy dojdzie do tragedii.

Operacja Wiktora w finale "Przyjaciółek" jedyną szansą na ocalenie przed śmiercią

Finał "Przyjaciółek" w 242 odcinku będzie desperacką walką o życie Wiktora. Rozpocznie się dramatyczny wyścig z czasem, a emocje sięgną zenitu. W tych tragicznych momentach roztrzęsiona, zrozpaczona Patrycja będzie mogła liczyć na wsparcie przyjaciółek, choć każdą z nich pochłoną własne problemy. Wiktor trafi do szpitala w stanie krytycznym. Na szczęście Patrycja zdąży się z nim pożegnać i błagać, żeby do niej wrócił. Usłyszy też od lekarzy, że Wiktor umrze bez operacji, że muszą błyskawicznie usunąć krwiaka, bo inaczej nie będzie miał żadnych szans na przeżycie.

Czy Wiktor przeżyje w ostatnim 242 odcinku "Przyjaciółek"?

Stan Wiktora w ostatnim 242 odcinku "Przyjaciółek" będzie pogarszał się z minuty na minuty. Trzeba będzie przyspieszyć operację Jeleńskiego. Niestety twórcy serialu zaplanowali finał 20 sezonu w taki sposób, by do końca nie było wiadomo czy Wiktor przeżyje, czy Patrycja będzie jednak opłakiwała śmierć ukochanego. Tak jak to bywało w poprzednich seriach, gdy życie wielu bohaterów wisiało na włosku. W ostatniej scenie 242 odcinka "Przyjaciółka" Patrycja czekała na wynik operacji ukochanego, gdy nagle pojawił się lekarz...

Koniec Przyjaciółek. Wiktor umrze w ostatnim 242 odcinku? Inga pozbędzie się psychola Rafała
Przyjaciółki. Wpadka z rozporkiem Pawła Deląga w garderobie. Teściowa chwyciła tam, gdzie nie powinna
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze