Przyjaciółki, odcinek 233: Koszmarna diagnoza Wiktora po wypadku. Patrycja nie dowie się, jak jest źle

i

Autor: Instagram Przyjaciółki, odcinek 233: Koszmarna diagnoza Wiktora po wypadku. Patrycja nie dowie się, jak jest źle

Przyjaciółki

Przyjaciółki, odcinek 233: Koszmarna diagnoza Wiktora po wypadku. Patrycja nie dowie się, jak jest źle

2022-09-15 21:10

W 233 odcinku "Przyjaciółek" Wiktor (Paweł Deląg) uda się do lekarza, ale nie ma pojęcia, że na miejscu usłyszy straszną diagnozę! Jeleński ukrywa przed Patrycją (Joanna Liszowska), że z jego zdrowiem wcale nie jest dobrze. Lekarz otwarcie powie mu o krwiaku w głowie, który powstał po wypadku na ulicy, kiedy zaatakował go były kochanek Jagody (Oriana Krajewska). Wiktor tak mocno uderzył głową w chodnik, że polało się morze krwi. W 233 odcinku "Przyjaciółek" okaże się, że ze zdrowiem Wiktora jest naprawdę źle!

"Przyjaciółki" 20 sezon odcinek 233 (odc. 3) - czwartek, 15.09.2022, o godz. 21.05 w Polsacie

W 233 odcinku "Przyjaciółek" Wiktor nadal nie przyzna się do dolegliwości, które odczuwa od momentu strasznego ataku kochanka Jagody. Tak mocno uderzył wtedy głową w chodnik, że ma teraz problemy, które wcale nie wróżą dobrze! W 233 odcinku "Przyjaciółek" Jeleński uda się do lekarza, gdzie na jaw wyjdą koszmarne fakty o krwiaku!

- W pana czaszce utworzył się krwiak podtwardówkowy. To prawdopodobnie opóźniony skutek urazu głowy sprzed trzech miesięcy - obwieści lekarz i poważnie spojrzy na zdenerwowanego Wiktora. - Można to usunąć? - od razu zapyta prawnik, który za nic nie chce się przyznać Patrycji, jak jest źle. - Krwiak ma około dziesięciu milimetrów. Jest szansa, że sam się wchłonie. Musi pan czekać, prowadzić spokojny, oszczędzający tryb życia, unikać wysiłku, stresu - usłyszy mężczyzna, ale to go wcale nie uspokoi! 

Przeczytaj: Pierwsza miłość, odcinek 3464: Marcin uratuje Emilkę z rąk psychola Mateusza i będą szczęśliwi jak nigdy! – ZDJĘCIA

Przyjaciółki ZWIASTUN 20 sezonu. Wiktor oświadczy się Patrycji, Inga zamieszka z nowym kochankiem!

Wiktor w 233 odcinku "Przyjaciółek" oniemieje u lekarza. Nie będzie ślubu z Patrycją?

- Jestem prawnikiem. Stawanie na sali sądowej to jest walka. I to jest całe moje życie. Pani mi odbiera to wszystko, co jest dla mnie ważne! -powie spanikowany i zły Wiktor w 233 odcinku "Przyjaciółek". Jego świat się zawali! - Tu chodzi o pana życie! Ale to pan podejmuje decyzję... - oznajmi lekarz. - A co, jeśli krwiak się nie wchłonie? - zapyta wprost Jeleński, który zacznie widzieć czarne scenariusze. Niestety nie przewidzi też, że Patrycja znajdzie pierścionek w jego rzeczach i zacznie czekać na moment zaręczyn! Wraz z przyjaciółkami pójdą nawet oglądać suknie ślubne. Szkoda tylko, że Kochan nie ma pojęcia o złym stanie zdrowia ukochanego i o całej sytuacji. Wiktor udaje, że jest świetnie, a to wcale nie jest prawda. Nad Wiktorem zawisną czarne chmury. 

Przeczytaj też: M jak miłość, odcinek 1674: Magda już będzie wiedziała, że Andrzej ją zdradził! Ucieknie do Pawła, bo tylko on jej zostanie - ZDJĘCIA

Najnowsze