M jak miłość, odcinek 1674: Magda (Anna Mucha), Paweł (Rafał Mroczek)

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1674: Magda (Anna Mucha), Paweł (Rafał Mroczek)

M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1674: Magda już będzie wiedziała, że Andrzej ją zdradził! Ucieknie do Pawła, bo tylko on jej zostanie - ZDJĘCIA

2022-10-03 21:54

W 1674 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) utwierdzi się w podejrzeniach, że Andrzej (Krystian Wieczorek) ją zdradził, choć ani mąż, ani z nikt z przyjaciół nie powie jej prawdy. Jak zatem Magda dowie się o zdradzie? Przeczucie podpowie Budzyńskiej, że ukochany nie jest z nią szczery, że w ich małżeństwo dzieje się coś złego. Dlatego w 1674 odcinku "M jak miłość" ucieknie do Pawła (Rafał Mroczek). Tylko jemu, swojej pierwszej miłości, zwierzy się, że Andrzej na pewno przespał się z inną kobietą, bo ostatnio zachowuje się inaczej. Czujność Magdy wzbudzą kolejne prezenty Budzyńskiego i romantyczne gesty. Z ust Magdy padną złowieszcze słowa, że tego nie przeżyje... Zobacz ZDJĘCIA z 1674 odcinka "M jak miłość" i poznaj szczegóły.

"M jak miłość" odcinek 1674 - poniedziałek, 3.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Magda w 1674 odcinku "M jak miłość" będzie już wiedziała o zdradzie Andrzeja mimo, że on sam nie będzie miał odwagi powiedzieć żonie, że przespał się z Julią Malicką (Marta Chodorowska), która teraz jest z nim w ciąży. Jak i Magda dowie się, że Andrzej ją zdradził z Julią? Czy Budzyńskiego wyda któryś z przyjaciół? Nie do końca, choć w 1674 odcinku "M jak miłość" atmosfera w kancelarii ulegnie pogorszeniu. Współpracownicy Andrzeja będą mieli już dość ciągłego okłamywania jego żony i ukrywania prawdy o ciąży Julii. Zdruzgotany Budzyński, po kolejnej kłótni ze swoją kochanką, sięgnie po alkohol i będzie gotów powiedzieć Magdzie o zdradzie. Zanim to jednak nastąpi Magda ucieknie do Pawła!

Nie przegap: M jak miłość. Spotkanie Julii i Magdy po rozstaniu z Budzyńskim. Pojawi się tajemnicza postać, której nikt się nie spodziewa - ZDJĘCIA

Spotkanie Magdy i Pawła na plaży nad Wisłą w 1674 odcinku "M jak miłość" stanie się okazją do szczerych zwierzeń. Kiedyś oboje bardzo się kochali, chcieli nawet wziąć ślub. Wielka miłość się skończyła, lecz pozostała wyjątkowa przyjaźń, wspólnota dusz, która łączy Magdę i Zduńskiego od lat. - Myślałam ostatnio o tobie, bo wiesz, dla mnie jesteś jak brat. Jak rodzony braciszek. Duchowy brat bliźniak... - przyzna i zaprosi Pawła na spacer nad rzekę.

Podejrzenia Magdy o zdradzie Andrzeja w 1674 odcinku "M jak miłość"! Sam się pogrąży przed żoną

Tylko jemu w 1674 odcinku "M jak miłość" zasmucona Magda wyzna, że wydaje jej się, że Andrzej ją zdradził. Z każdym dniem będzie coraz bardziej przekonana co do słuszności tych podejrzeń. Zachowanie Andrzeja, który zupełnie się zmieni, będzie innym człowiekiem wzbudzi przerażenie Magdy.

- Tylko tobie to mówię. Ostatnio zaczęłam mieć wrażenie, że coś dziwnego dzieje się między mną i Andrzejem... Coś niedobrego. Sama do końca nie wiem. Czuję jakąś fałszywą nutę w naszej relacji, trudno mi to dokładnie określić, ale ewidentnie coś się zmieniło. Andrzej się zmienił. Jest jakiś taki nieobecny... - wyzna Pawłowi zaniepokojona Magda.

Po chwili w 1674 odcinku "M jak miłość" zacznie wymieniać Pawłowi wszystkie niespodzianki, jakimi obsypuje ją mąż, prezenty, kwiaty, romantyczne gesty, które dla niej są dowodem na to, że Andrzej ma coś na sumieniu i próbuje w ten sposób zagłuszyć poczucie winy. Zduński stwierdzi, że nawet w najlepszych małżeństwach zdarzają się gorsze chwile, jakiś kryzys. On sam w 1674 odcinku "M jak miłość" będzie to przeżywał z Franką (Dominika Kachlik).

- Jeśli tak ma wyglądać kryzys w małżeństwie, to niech on trwa i nigdy się nie skończy. Andrzej dosłownie nosi mnie na rękach. Kwiaty, prezenty, odgaduje moje życzenia... - uśmiechnie się Magda, ale w 1674 odcinku "M jak miłość" wcale nie będzie jej do śmiechu. - To o co ci chodzi, ty wariatko? Jeszcze ci mało? - zażartuje Zduński.

- Właśnie trochę za dużo tego wszystkiego. Wiesz, co mówią? Że takie zachowanie u faceta oznacza tylko jedno... Zdradę - doda Magda.

Paweł w 1674 odcinku "M jak miłość" nie uwierzy, że Andrzej zdradził Magdę

- Zwariowałaś?! Jesteście wspaniałym małżeństwem, najlepszym jakie znam... I Andrzej naprawdę cię kocha! - Paweł w 1674 odcinku "M jak miłość" uspokoi Magdę, twierdząc, że powinna się z tego cieszyć i Budzyński, który przecież tak za nią szaleje, z pewnością nigdy, by jej tego nie zrobił.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1673: Julia wyjawi Sylwii jak wrobiła Andrzeja w dziecko! Przyjaciółka zacznie ją buntować przeciwko Budzyńskiemu

Magda w 1674 odcinku "M jak miłość" zapewni Pawła, że zdrada Andrzeja ją zabije!

Zasmucona Magda w 1674 odcinku "M jak miłość" wcale nie zwątpi w miłość Andrzeja, ale przyzna Pawłowi, że boi się zapytać go wprost czy dopuścił się zdrady. Nie będzie chciała wypytywać Andrzeja o to, co się stało i dlaczego tak się zmienił.  - Nawet jeśli coś się wydarzyło, to nie chcę wiedzieć, co. Nie wiem, czy bym to przeżyła... To znaczy wiem, że bym tego nie przeżyła - powie Magda, której chore serce nie zniosłoby takiego ciosu ze strony ukochanego.

M jak miłość odcinek 1674 ZWIASTUN. Magda dowie się o zdradzie Andrzeja! Odejdzie od męża do Pawła
Najnowsze