Wielka awantura o Na dobre i na złe! Produkcja przeprasza, fani nie mogą sie doczekać nowego odcinka

i

Autor: Artrama Wielka awantura o Na dobre i na złe! Produkcja przeprasza, fani nie mogą sie doczekać nowego odcinka

Wielka awantura o Na dobre i na złe! Produkcja przeprasza, fani nie mogą sie doczekać nowego odcinka

2021-01-14 10:30

Zamieszanie z emisją "Na dobre i na złe" i ostre reakcje widzów, którzy w środę, 13.01.2021, nie zobaczyli nowego 794 odcinka serialu. Do ostatniej chwili nikt nie wiedział, że nie będzie premiery "Na dobre i na złe" w TVP2. Na oficjalnych profilach "Na dobre i na złe" na Facebooku i Instagramie posypały się komentarze i pytania dlaczego zamiast nowego odcinka puszczono powtórkę! Produkcja serialu wyjaśniła i podała powód, ale to jeszcze bardziej nakręciło fanów. Kiedy 794 odcinek "Na dobre i na złe" zostanie wyemitowany w telewizji?

Kiedy nowy 794 odcinek "Na dobre i na złe" w TVP2?

Fani "Na dobre i na złe", którzy w środę, 14.01.2021, czekali na kolejny 794 odcinek serialu przeżyli duże rozczarowanie. Zamiast premiery nowego odcinka puszczono powtórkę odcinka, który był już emitowany w TVP2 w środę, tuż przed świętami Bożego Narodzenia. Widzowie i internauci zasypali profile "Na dobre i na złe" na Facebooku i Instagramie pytaniami co się stało. Zwłaszcza, że przez cały dzień nowy odcinek był promowany w mediach społecznościowych, bo w Leśnej Górze mają się rozegrać dramatyczne wydarzenia - poród dziecka Marcina (Filip Bobek) i Dominiki (Paulina Gałązka) i porwanie ich córeczki!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1562: Janek postrzelony przed kościołem! Zginie w zamachu przed ślubem z Sonią?

Produkcja "Na dobre i na złe" przeprosiła fanów za to co się stało w środowy wieczór. Podała też powód przesunięcia emisji 794 odcinka na następną środę! "Szanowni Widzowie, z przyczyn od nas niezależnych w dniu dzisiejszym została powtórzona emisja odcinka 793, zamiast zapowiadanej premiery. Wiemy, że czekaliście. Najmocniej przepraszamy za tę niezapowiedzianą zmianę. Odcinek 794 zostanie wyemitowany 20 stycznia o 20.55" - czytamy na Facebooku i Instagramie. Jednak ten post został umieszczony już po emisji powtórki w TVP2.

Właśnie dlatego internauci w komentarzach dali upust swojej wściekłości. Bo nikt nie uprzedził wcześniej, że nowego odcinka "Na dobre i na złe" jednak w środę, 13.01.2021, nie będzie. Wygląda jednak na to, że nawet produkcja serialu dowiedziała się o wszystkim w ostatniej chwili. TVP nie komentuje wzbudzającej takie emocje sytuacji.

Na dobre i na złe. Dramatyczny poród Dominiki. Urodzi córkę Marcina, ale szybko stracą dziecko

Nie przegap: BrzydUla 2, odcinek 77: Ula w ciąży! To nie Marek będzie ojcem dziecka? - ZDJĘCIA

Fani "Na dobre i na złe" zwracają jednak uwagę, że ze względu na padający śnieg mieli w wielu miejscach Polski utrudniony odbiór TVP2. Niektórzy cieszą się z powodu powtórki, bo dzięki temu nie przegapili premiery 794 odcinka, w którym rozegra się jedna z największych tragedii w Leśnej Górze. Niektórzy domagają się, by w związku z tym na platformie vod.tvp.pl odcinek został udostępniony za darmo.

Tak widzowie "Na dobre i na złe" komentują na Facebooku i Instagramie zamieszanie z emisją kolejnego odcinka:

"Też mnie to zdziwiło.Przygotowywałem się już do oglądania kiedy zobaczyłem że jest tytuł poprzedniego odcinka i się niemiło zaskoczyłem ? Szkoda że nie dali nowego odcinka

A u mnie program 2 TVP nie odbierał tylko w trakcie emisji filmu i wczoraj i dziś o tej samej porze coś nie tak ?

Trzy tygodnie zmarnowane i za co oni chcą żeby ludzie płacili abonament.

A dlaczego nowy odcinek nie może być wyemitowany po tej powtorce. Czyżby ruski wynalazek był na wagę złota?

Mogli wcześniej o tym napisać a nie wtedy kiedy skończyl sie stary odcinek

No właśnie szok to jakaś masakra trzeci tydzień czekania to chore recenzja nowa A odcinek stary ?

Odcinek 793 był 22 grudnia przed świętami większość wtedy nie obejrzała więc zrobili powtórkę

To nie jest wytłumaczenie !!!!mogli napisać przed emisja a nie po!!!jak już ludzie się wkurzyli!!!!!

Żeby przeprosić nas fanów zróbcie darmowy odcinek na vod z przyczyn niezależnych od nas

To jest po prostu chamstwo. Nie dość, że na sygnale przesunięte na 22:45 to jeszcze brak premiery!!

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze