Tak kręcą operacje w Na dobre i na złe. Filip Bobek ujawnia tajemnice szpitala w Leśnej Górze - WIDEO

i

Autor: Instagram Tak kręcą operacje w Na dobre i na złe. Filip Bobek ujawnia tajemnice szpitala w Leśnej Górze - WIDEO

Tak kręcą operacje w Na dobre i na złe. Filip Bobek ujawnia tajemnice szpitala w Leśnej Górze - WIDEO, ZDJĘCIA

2022-07-14 12:07

Tajemnica operacji w "Na dobre i na złe" ujawniona! Filip Bobek pokazał kulisy nagrywania trudnych scen, czyli zabiegów, które przeprowadzone są w szpitalu. Aktorzy nie mają wiele wspólnego z prawdziwymi specjalistami, więc tym bardziej trudno jest przekonać widza, że są wybitnymi lekarzami, którzy wiedzą co robią. Nowe odcinki "Na dobre i na złe" po wakacjach przyniosą dużo zmian, ale na pewno jedno pozostanie takie samo - trudne przypadki w Leśnej Górze, nowi pacjenci, którzy potrzebują pomocy i skomplikowane operacje. Serialowy Molenda pokazał, jak to się nagrywa. Zobacz WIDEO i ZDJĘCIA.

Sekret operacji w Leśnej Górze ujawniony! Tak się to robi w "Na dobre i na złe"

Filip Bobek, który w "Na dobre i na złe" gra Molendę, pokazał kulisy kręcenia poważnych operacji, które na co dzień przeprowadza się w Leśnej Górze. Gra lekarzy z pewnością nie jest prosta dla aktorów, którzy nie mają nic wspólnego z medycyną, a muszą wyglądać na profesjonalistów. W nowych odcinkach "Na dobre i na złe" po wakacjach znów pojawią się trudne przypadki, a lekarze staną na wysokości zadania. Maks Beger (Tomasz Ciachorowski) okaże się bohaterem, ale nie tylko on. 

Teraz Molenda z "Na dobre i na złe" pokazał kulisy kręcenia operacji w Leśnej Górze. Możesz to zobaczyć w WIDEO poniżej. Jak widać, na stole operacyjnym leży statysta, który ma owiniętą głowę bandażem, a do ciała przypięte diody. Oczywiście wszystko jest udawane, a sala operacyjna zbudowana jest na potrzeby serialu. 

Sprawdź też: Oni zniknęli z M jak miłość i nikt nie wie co się stało z tymi bohaterami! Nieznany los nie tylko Agnieszki i siostry Rogowskiego - ZDJĘCIA

Co wydarzy się w "Na dobre i na złe" po wakacjach? Trudne operacje to początek 

W "Na dobre i na złe" po wakacjach lekarze z Leśnej Góry będą mieli pełne ręce roboty. Szykują się duże zmiany. W szpitalu wyląduje m.in. dziadek Michała (Mateusz Janicki), Chory Cezary (Daniel Olbrychski) po raz kolejny zjawi się w szpitalu, gdzie najpierw trafił ze złym samopoczuciem, a następnie w wyniku koszmarnego wypadku. W życiu Blanki (Pola Gonciarz) zawita nowa miłość, Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska) spróbuje odratować związek z Wilczewskim, co okaże się niezbyt proste, gdyż w "Na dobre i na złe" po wakacjach pojawią się nowe postaci Miłosza (Mikołaj Roznerski) i Oleny (Tetiana Malkova), natomiast Beger wplącze się w romans ze stażystką Oliwią (Irmina Liszkowska). Szykuje się więc wiele zwrotów akcji, ale na pewno nieuniknione są nowe zagadki medyczne i kolejne operacje pacjentów. 

Przeczytaj: M jak miłość. Szokująca zmiana Uli w nowych sezonie. Iga Krefft zmieniła wszystko! Tak teraz wygląda - ZDJĘCIA

Tak kręcą operacje w Na dobre i na złe. Filip Bobek ujawnia tajemnice szpitala w Leśnej Górze
Najnowsze