M jak miłość. Fenomenalna zmiana Uli w nowych sezonie. Iga Krefft zmieniła wszystko! - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Max Film / Instagram M jak miłość. Fenomenalna zmiana Uli w nowych sezonie. Iga Krefft zmieniła wszystko! - ZDJĘCIA

M jak miłość. Szokująca zmiana Uli w nowym sezonie. Iga Krefft zmieniła wszystko! Tak teraz wygląda - ZDJĘCIA

2022-07-16 9:17

Ula z "M jak miłość" już tak nie wygląda! Iga Krefft (znana też pod pseudonimem scenicznym Ofelia) przeszła prawdziwą metamorfozę i nie przypomina serialowej Lisieckiej. Mało tego, nie da się ukryć, że aktorka nie pojawia się ostatnio na planie "M jak miłość", by nagrywać nowy sezon serialu. Tego nie można powiedzieć o jej serialowym mężu Bartku (Arkadiusz Smoleński), bo aktor relacjonował kulisy planu. Zaskakującą metamorfozę Igi Krefft zobacz w GALERII ZDJĘĆ! Tak będzie wyglądać teraz Ula w "M jak miłość" po wakacjach? Wątpliwym jest, że scenarzyści zgodziliby się na tak radykalną zmianę fizyczną aktorki, więc co się stanie z Lisiecką?

Tak będzie wyglądać Ula w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach! Szokująca zmiana Lisieckiej

Ula z "M jak miłość" jest nie do poznania! Tak będzie wyglądać Lisiecka w nowym sezonie po przerwie wakacyjnej?! To radykalna zmiana, na którą nikt nie był gotowy. Iga Krefft bardzo ochoczo relacjonuje swoje prywatne życie na Instagramie, gdzie mówi fanom gdzie jest, co robi i jakie ma plany. Nie ukrywa również zamiłowania do mody i często pokazuje swoje metamorfozy. Jeszcze w poprzednich odcinkach "M jak miłość" Krefft grała Ulę z ciemniejszymi, brązowo-rudymi włosami, a jej styl ubierania się zawsze był dość zachowawczy, ale przy tym kobiecy. Prywatnie aktorka lubi mocniejsze stylizacje i eksperymenty z modą, ale to nie o ubrania tutaj chodzi.

Ula z "M jak miłość" przeżyła żałobę, cierpi po staracie Marzenki (Olga Szomańska), Andrzejka (Tomasz Oświeciński) oraz ojca pijaka, z którym pojednała się przed śmiercią - Jakubczyka (Michał Breitenwald). Razem z Bartkiem będą walczyć z podłym sąsiadem, by odzyskać spadek. Chociaż Lisiecka pomyśli o poddaniu się w tej sprawie, Bartek zwierzy się Tadeuszowi (Bartłomiej Nowosielski) i razem spróbują dorwać oszusta Horbaczewskiego (Zbigniew Jaremko).

Sprawdź: M jak miłość po wakacjach. Rewolucja u Budzyńskiego! Kamil przed porodem Julii zrobi z nim porządek. Dojdzie do starcia w Grabinie - ZDJĘCIA

Iga Krefft nie pojawia się na planie. Ula wystąpi w "M jak miłość" po wakacjach 2022?!

Nie da się ukryć, że Iga Krefft ochoczo relacjonuje swoje życie na Instagramie, ale od jakiegoś czasu nie pojawia się na planie "M jak miłość"? Czyżby zrezygnowała z roli i dlatego radykalnie zmieniła styl? Teraz Krefft przefarbowała włosy na bardzo jasny blond i zrobiła eksperyment z brwiami, które rozjaśniła i sprawiła, że stały się niemal niewidoczne. Aktorka lubi też pobawić się makijażem i wprowadzić do niego sporo kolorów, czego nigdy widzowie "M jak miłość" nie widzieli u Uli. 

Przeczytaj: Wielkie święto Barbary z M jak miłość. Wiemy dlaczego Teresa Lipowska na 85. urodziny nie zaprosi nikogo z ekipy serialu - ZDJĘCIA

Ula wróci do "M jak miłość" kompletnie odmieniona

Ula wróci do "M jak miłość" po wakacjach 2022, a przynajmniej nie pojawiły się żadne informacje o tym, że aktorka miałaby rezygnować z roli. Krefft ma teraz przerwę od pracy na planie, dlatego się na nim nie pojawia. Wiadomo już, że nagrała sporo scen do nowego sezonu "M jak miłość" po wakacjach z wyprzedzeniem, a teraz spędza prywatny czas poza planem. Wątpliwym jest też aż tak duża zmiana Uli. Scenarzyści raczej nie zgodziliby się na to, żeby Lisiecka przeszła dużą metamorfozę, więc Krefft zaszalała z wyglądem raczej jedynie na wakacjach. 

M jak miłość po wakacjach 2022. W domu Magdy i Andrzeja w Grabinie zamieszka młody przystojniak. To sprawka Kisielowej
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze