M jak miłość. Ula dowie się prawdy o testamencie ojca! To Tadeusz pomoże Lisieckim przycisnąć Horbaczewskiego

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość. Ula dowie się prawdy o testamencie ojca! To Tadeusz pomoże Lisieckim przycisnąć Horbaczewskiego

M jak miłość. Ula dowie się prawdy o testamencie ojca! To Tadeusz pomoże Lisieckim przycisnąć Horbaczewskiego

2022-07-08 20:28

W "M jak miłość' po wakacjach 2022 wreszcie rozwiąże się tajemnica testamentu Jakubczyka (Michał Breitenwald)! Ula (Iga Krefft) będzie chciała poddać się w dochodzeniu do prawdy o majątku ojca. Zmarły da jej nawet znaki, żeby nie dała się oszukać, ale ona nie zechce się posłuchać. Bartek (Arkadiusz Smoleński) w nadchodzącym sezonie "M jak miłość' po wakacjach weźmie sprawy w swoje ręce, a we wszystko wtrąci się Tadeusz (Bartłomiej Nowosielski). Obaj panowie szybko znajdą sposób, żeby dorwać Horbaczewskiego (Zbigniew Jaremko).

Tajemnica testamentu Jakubczyka ujawniona! Bartek i Tadeusz połączą siły w "M jak miłość"

W "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej wreszcie wyjaśni się sprawa testamentu Jakubczyka. Niestety Lisiecka znajdzie się na skraju załamania i nie będzie chciała dłużej myśleć o majątku ojca. Chociaż Bronek da jej znaki, pojawi się w jej snach, dziewczyna będzie miała serdecznie dość tego tematu. Nie ma przecież żadnych dowodów na to, że Horbaczewski skłamał i tak naprawdę ma testament jej ojca i przywłaszczył sobie jego majątek. Innego zdania będzie Bartek i to właśnie on w "M jak miłość" po wakacjach 2022 uzna, że czas rozprawić się z podłym sąsiadem Jakubczyka.

- Jestem na sto procent pewien, że to ten cholerny sąsiad Jakubczyka podkosił testament - portal światseriali.pl podaje słowa Bartka, który oznajmi Tadeuszowi, że czuje nosem oszustwo. - Grubo - skwituje sadownik. - Próbowaliście w ogóle z nim rozmawiać, jakoś go docisnąć? - zapyta się, ale Bartek szybko wyjaśni, że Horbaczewski gra głupiego.

Sprawdź: M jak miłość. Janek nie żyje? Pojawiły się już czarne scenariusze, że ukochany Soni zginął po ucieczce przed mafią! - ZDJĘCIA

Chociaż Ula podda się w "M jak miłość" po wakacjach 2022, Bartek postanowi wziąć się za oszusta. - A to gnojek! I co, tak to zostawisz? - Kiemlicz od razu zainteresuje się sprawą. - A co niby mam zrobić? Wziąć gościa na tortury? Zmusić go do złożenia oświadczenia, że podpieprzył ten testament? - rzuci Lisiecki w jednym z nadchodzących odcinków "M jak miłość" po wakacjach 2022, ale w głowie Tadeusza zacznie się rodzić plan. Żadne tortury nie będą potrzebne, a Kiemlicz wymyśli sposób, by dotrzeć do Horbaczewskiego. - Można by było spróbować, ale są też inne sposoby... - powie Bartkowi i to da mu do myślenia.

Wiadomo już, że wkrótce w "M jak miłość" rozwiąże się zagadka testamentu ojca Uli. Bartek i Tadeusz dowiedzą się prawdy i rozprawią się z oszustem. Horbaczewski nie da rady w nieskończoność udawać, że nagle wzbogacił się na nie wiadomo czym. Sprawa rozwiąże się prędzej czy później. 

Przeczytaj: M jak miłość. Oni wrócą do Mostowiaków w nowym sezonie?! Produkcja dała podjąć decyzję widzom - ZDJĘCIA

M jak miłość. Zamiana braci Zduńskich w nowym sezonie! Piotrek zagra Pawła i na odwrót?
Najnowsze