M jak miłość. Oni wrócą do Mostowiaków w nowym sezonie?! Produkcja dała podjąć decyzję widzom - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram M jak miłość. Oni wrócą do Mostowiaków w nowym sezonie?! Produkcja dała podjąć decyzję widzom - ZDJĘCIA

M jak miłość. Oni wrócą do Mostowiaków w nowym sezonie?! Produkcja dała podjąć decyzję widzom - ZDJĘCIA

2022-07-07 20:33

Powrót wielkich postaci do "M jak miłość" wciąż możliwy! Produkcja dała wybrać widzom, kto mógłby pojawić się w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2022! Fani z ochotą przystąpili do głosowania na ulubionych bohaterów, którzy dawno nie pojawiali się w serialu. To jakaś nowa niespodzianka od scenarzystów? Widzowie od dawna piszą o powrocie niektórych wątków, ale tym razem pojawiła się realna nadzieja. Na wskrzeszenie Hanki Mostowiak (Małgorzata Kożuchowska) nie ma szans, ale może w przypadku innych bohaterów się uda?

Widzowie "M jak miłość" zdecydują, kto wróci do serialu w nowym sezonie

Wielki powrót gwiazd "M jak miłość" do serialu? Taką niespodziankę szykują scenarzyści po przerwie wakacyjnej? Fani ochoczo zareagowali na post na profilu "M jak miłość" na Instagramie, gdzie pozwolono im wybrać postaci, które miałyby z powrotem pojawić się w serialu. Administratorzy dodali przy tym cztery zdjęcia - Hanki, Janka (Tomas Kollarik), Tomka (Andrzej Młynarczyk) i Simony (Agnieszka Fikau-Perepeczko). 

O ile ponowne zawitanie Hanki i Tomka w rodzinie Mostowiaków nie jest możliwe, bo bohaterowie zmarli, to dwie pozostałe postaci mogłyby się pojawić na planie. Pod postem na Instagramie "M jak miłość" widnieje już ponad 1400 komentarzy, co stanowi dowód na ogromne zainteresowanie fanów taką ewentualnością. Widzowie zaczęli wypisywać swoje typy i dodawać kolejnych bohaterów, którzy mieliby wrócić do serialu. 

Sprawdź: M jak miłość. Ala weźmie się za Mateusza Mostowiaka. Wszystko rozegra się na plebanii u księdza z Grabiny - WIDEO

Przypomnijmy, że śmierć Hanki z "M jak miłość" wywołała wielki skandal, a żarty o jej odejściu po wjechaniu w kartony krążą do dziś. Śmierć Tomka, który wychowywał Zosię (Julia Wróblewska) i był wielką miłością Małgosi (Joanna Koroniewska) wstrząsnęła wszystkimi. Simone zniknęła z serialu "M jak miłość", chociaż sporo mieszała w życiu Mostowiaków, ale jej bohaterka zniknęła w Niemczech. Janek wyjechał za to z Sonią (Barbara Wypych) po zamachu na jego życie na ślubie. Ukrywa się przed mafią, ale wiele mówiło się o powrocie policjanta. Ostatnio wyszły na jaw smutne spekulacje, o których pisaliśmy TUTAJ. 

Przeczytaj: M jak miłość. Nieszczęścia u Mostowiaków! Nie dość, że Barbara będzie bała się o rodzinę, to jeszcze Józek Modry dołoży jej zmartwień - ZDJĘCIA

Administratorzy profili "M jak miłość" na Facebooku i Instagramie dali fanom szansę na niezłą zabawę. Widzowie są bardzo chętni na ewentualność przywrócenia którejś z postaci. - Simona i Kisielowa to ale był by duet ???, - Tomka! To by był hit, gdyby okazało się, że on jednak żyje?, - Oczywiście że Hankę ❤️❤️❤️, - Simona , mogłoby być ciekawie ? ? - piszą widzowie pod postem. Niestety powrót Hanki i Tomka jest niemożliwy, Simona raczej nie wróci z Niemiec, więc jedynie Janek mógłby powrócić w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2022. Scenarzyści jeszcze zaskoczą widzów. 

M jak miłość. Ala weźmie się za Mateusza Mostowiaka. Wszystko rozegra się na plebanii u księdza z Grabiny
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze