M jak miłość. Ala weźmie się za Mateusza Mostowiaka. Wszystko rozegra się na plebanii u księdza z Grabiny - WIDEO

i

Autor: Instagram M jak miłość. Ala weźmie się za Mateusza Mostowiaka. Wszystko rozegra się na plebanii u księdza z Grabiny - WIDEO

M jak miłość. Ala weźmie się za Mateusza Mostowiaka. Wszystko rozegra się na plebanii u księdza z Grabiny - WIDEO

2022-07-07 7:56

Co wyczynia się w "M jak miłość"?! Mateusz (Krystian Domagała) wraca do Grabiny, niedługo po tym, jak pojawiła się tam zdrajczyni Lilka (Monika Mielnicka). Ala (Alicja Ostolska) powinna być zachwycona powrotem przyjaciółki, z którą tyle czasu się nie widziała. Szkoda tylko, że siostrzenica księdza (Mateusz Damięcki) weźmie się za Mostowiaka w nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej, chociaż to mąż koleżanki! Ala i Mateusz będą bliżej niż kiedykolwiek, a Alicja Ostolska potwierdza, że w nadchodzących odcinkach znajdzie miłość. To chyba już wiadomo, z kim... Poznaj szczegóły i zobacz WIDEO.

Ala weźmie się za Mateusza w nowym sezonie "M jak miłość"! Alicja Ostolska już wcześniej zapowiadała nową miłość 

Takiego obrotu sprawy w "M jak miłość" nikt się nie spodziewał! Alę i Mateusza połączy coś więcej. Mostowiak wróci do Grabiny, gdzie jeszcze w poprzednim sezonie "M jak miłość" pojawiła się Lilka. Wiadomo już, że chłopak będzie oszukiwany i nawet Barbara (Teresa Lipowska) nie raczy mu powiedzieć o powrocie żony do rodzinnego domu. Ala na co dzień przebywa za to w Warszawie, gdzie jako jedyna nadal pracuje w bistro Kingi (Katarzyna Cichopek) "Nasz Zielony Sad". Lilka rzuciła kelnerowanie, bo myślała, że zawojuje świat z bogatym kochankiem Ethanem (Paweł Roman), a wróciła do matki (Krystyna Chotecka-Pazura) z podkulonym ogonem i traumą.

Alicja Ostolska już jakiś czas temu wspominała o dużej zmianie jej bohaterki w "M jak miłość". Tak jak pisaliśmy TUTAJ, dziewczyna obiecała fanom, że jej rola się rozrośnie, wątki z nią związane pogłębią się, a ona znajdzie miłość... I tutaj właśnie sprawa się wyjaśnia, bo wiele wskazuje na to, że tajemniczą osobą okaże się Mostowiak! 

Sprawdź też: M jak miłość. Zamiana braci Zduńskich w nowym sezonie! Piotrek zagra Pawła i na odwrót! - WIDEO, ZDJĘCIA

Trudno sądzić inaczej, skoro Alicja Ostolska dodała wideo z planu "M jak miłość", gdzie bawi się w najlepsze z serialowym Mostowiakiem.

- Cześć kochani, dzisiaj od rana plan "Emki", słuchajcie, znów mam scenę na plebanii, także mega się cieszę. Zobaczcie, jestem właśnie w Słomczynie, fajne wątki wracają, także keep calm - mówi gwiazda "M jak miłość" i nawet nie próbuje ukryć ekscytacji. Nic dziwnego, skoro z Krystianem Domagałą nie widziała się tyle czasu, a teraz mają wiele scen razem! 

Przeczytaj: M jak miłość. Lenka będzie miała pierwszego chłopaka! Kinga i Piotrek zmierzą się z ukochanym 13-letniej córki - ZDJĘCIA

Pewnym jest, że Ala i Mateusz mocno zbliżą się do siebie w nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej. Ostolska zapowiadała zmiany i nowe uczucie, a teraz bawi się jak nigdy z serialowym Mateuszem. Pewnym jest także smutek i łzy Lilki, która zrozumie, że popełniła błąd, nie powinna zdradzać męża i spróbuje wszystko naprawić. Szkoda tylko, że może być już za późno, bo on wybierze spędzanie czasu z Alą. Jeśli naprawdę ona i Mateusz staną się parą, to zniszczy Lilkę. Póki co wiadomo na pewno, że Ostolska i Domagała kręcą wspólne sceny do "M jak miłość", bawią się przy tym wyśmienicie, a ich serialowi bohaterowie będą bliżej niż kiedykolwiek wcześniej. 

M jak miłość. Ala weźmie się za Mateusza Mostowiaka. Wszystko rozegra się na plebanii u księdza z Grabiny
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze