M jak miłość. Mateusz wróci do Grabiny, bo wyczuje obecność Lilki! Nawet Barbara go nie powstrzyma

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Mateusz wróci do Grabiny, bo wyczuje obecność Lilki! Nawet Barbara go nie powstrzyma

Matusz w M jak miłość wybaczy Lilce zdradę?

M jak miłość. Mateusz wróci do Grabiny, bo wyczuje obecność Lilki! Nawet Barbara go nie powstrzyma

W "M jak miłość" totalny zwrot akcji w małżeństwie Mateusza (Krystian Domagała) i Lilki (Monika Mielnicka)! Mostowiak nigdy nie przestał kochać wiarołomnej żony i kiedy tylko intuicja podpowie mu, że ona jest w Grabinie, natychmiast rzuci wszystko i wróci! Barbara (Teresa Lipowska) spróbuje zatrzymać wnuka i aby go chronić nawet go okłamie, ale zakochane serce zdradzi mu prawdę. Mateusz wróci w nowym sezonie "M jak miłość" dla Lilki i znów da się jej omamić, szczęśliwy, że ma ją blisko siebie. Sprawdź jak do tego dojdzie i zobacz GALERIĘ ZDJĘĆ!

"M jak miłość" po wakacjach 2022. Mateusz wróci do Grabiny, bo wyczuje, że Lilka tam jest!

Jak pisaliśmy TUTAJ w "M jak miłość" po wakacjach Barbara będzie zmuszona okłamać ukochanego wnuka, aby ratować go przed kolejną wpadką w sidła Lilki. Ale to się na nic nie zda, bo Mateusz "7 zmysłem" wyczuje, że jego żona wróciła do Grabiny i przyleci za nią!

Mateusz, który w "M jak miłość" aktualnie pływa na południu Afryki ma do dziś zdjęcie Lilki w swojej kajucie. Barbara zauważyła to podczas jedną z rozmów z ukochanym wnukiem w komunikatorze internetowym i zrozumiała, że miłość wnuka do zdradzieckiej żony nie wygasła. I, jak zwykle będzie miała rację, ale nie przewidzi, że Mateusz nie da się oszukać i wróci do żony!

Zobacz też: M jak miłość po wakacjach. Walka Marcina i Olka. Bracia Chodakowscy rzucą się na siebie i nikt nie zgadnie dlaczego

Jak podaje portal swiatseriali.interia.pl Mateusz w "M jak miłość" poinformuje babcię, że jego statek za 2 tygodnie zawinie do portu i zacznie mocno wypytywać o to co się dzieje w domu.  

- Co tam w Grabinie? Wydarzyło się może... coś nowego? - Mateusz będzie sprawiał wrażenie, że wie o powrocie Lilki!.

- Nie, nie, wszystko po staremu, synku... - okłamie wnuka Barbara.

Ale wszystko wskazuje na to, że Mateusz w "M jak miłość" tym razem babci nie uwierzy i przeleci "jak na skrzydłach" zobaczyć ukochaną Lilkę. Miłość młodego Mostowiaka nie ma granic i wybaczy żonie absolutnie wszystko. Jaką cenę zapłaci za to tym razem? Dowiemy się w nowych odcinkach serialu już we wrześniu!

Nie przegap: M jak miłość. To cud sprawił, że Barbarę gra Teresa Lipowska! To nie do uwierzenia, kim miała zostać

M jak miłość. Zapłakana Lilka zdradza intymne szczegóły afery z Mateuszem
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze