M jak miłość po wakacjach. Walka Marcina i Olka. Bracia Chodakowscy rzucą się na siebie i nikt nie zgadnie dlaczego

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość po wakacjach. Walka Marcina i Olka. Bracia Chodakowscy rzucą się na siebie i nikt nie zgadnie dlaczego

Marcin i Olek Chodakowscy zawalczą w "M jak miłość"

M jak miłość po wakacjach. Walka Marcina i Olka. Bracia Chodakowscy rzucą się na siebie i nikt nie zgadnie dlaczego

2022-07-06 8:40

To nie do pomyślenia, jaki pomysł mają scenarzyści "M jak miłość"! Olek (Maurycy Popiel) i Marcin (Mikołaj Roznerski) stoczą walkę! Bracia Chodakowscy często sobie pomagali i wspierali się nawzajem, ale jak widać, do czasu. Nowe odcinki "M jak miłość" przyniosą duże zaskoczenie dla relacji Marcina i Olka, a wydawało się, że razem staną do walki o zdrowie i bezpieczeństwo Aleksandry (Małgorzata Pieczyńska). Niestety wyjdzie na jaw, że Chodakowscy najpierw sami złapią się za łby i wejdą w ostrą bójkę!

Walka Marcina i Olka w nowym sezonie "M jak miłość"! Chodakowscy ostro zagrają 

To szok, co zwojują Olek i Marcin z "M jak miłość"! Bracia stoczą walkę i to nie z wrogami, a sami ze sobą... Chodakowscy zaczną borykać się z poważnymi problemami, bo ich matka Aleksandra wpadła w sidła podejrzanej sekty. Wszystko przez Janka Wójcika (Wojciech Kalarus), który namówił ją na dziwne spotkania, a kobieta tak się "wkręciła" w towarzystwo nowych znajomych, że przeszła metamorfozę. Wiadomo już, że w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2022 takie zachowanie nie spodoba się m.in. Iwonie (Hanna Śleszyńska), która już wcześniej zwracała uwagę na dziwne zachowanie koleżanki.

Nie o Aleksandrę stoczy się walka Marcina i Olka. Scenarzyści "M jak miłość" mają zupełnie nowy pomysł na losy Chodakowskich. Zazwyczaj zgodni i pomagający sobie bracia, teraz się na siebie rzucą! Stoczą walkę, ba co wskazuje zdjęcie Mikołaja Roznerskiego i Maurycego Popiela na planie. 

- Powiedzieli uśmiechniecie się …No i się uśmiechnęliśmy ?#MaurycyPopiel - napisał aktor pod zdjęciem z kolegą z planu. I faktycznie, panowie szeroko się uśmiechają, ale są cali w pocie, a na sobie mają rękawice bokserskie! 

Sprawdź też: M jak miłość po wakacjach. Gorzka porażka Julii! Nie pogodzi się z tym, że Andrzej wybrał Magdę

W nowych odcinkach "M jak miłość" Marcin i Olek zmierzą się w ringu. Bracia odbędą wyczerpujący trening i jak widać na zdjęciu, pot zacznie im spływać po twarzy. Na szczęście to okaże się sportowa rywalizacja, bo na zdjęciu Roznerskiego widnieje hala sportowa. Skoro Olek zacznie trenować z bratem, prawdopodobna jest przeprowadza jego i Anety (Ilona Janyst) do Polski, ale już na stałe, nie tylko w odwiedziny. Olek i ukochana od jakiegoś czasu żyją w Wiedniu, gdzie przyszedł na świat ich synek Borys. Jak się okazuje, nie będą siedzieć za granicą w nieskończoność i wrócą do kraju. Olek weźmie się za treningi z Marcinem i dobrze, bo niebawem w "M jak miłość" czeka ich starcie z Jankiem, który wciągną Aleksandrę do sekty. To nie będzie fajne spotkanie i sportowa rywalizacja. Tutaj przydadzą się sportowe umiejętności, wyćwiczone na sali. 

Przeczytaj: M jak miłość. Perfidne kłamstwo Barbary w nowym sezonie. Mateusz nie będzie miał pojęcia co się dzieje w Grabinie!

M jak miłość. Anna Mucha cały czas płacze na planie! Zdradzona Magda Budzyńska będzie błagać Kingę o pomoc w nowym sezonie, ale to nie pomoże
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze