M jak miłość. Zamiana braci Zduńskich w nowym sezonie! Piotrek zagra Pawła i na odwrót! - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram M jak miłość. Zamiana braci Zduńskich w nowym sezonie! Piotrek zagra Pawła i na odwrót! - ZDJĘCIA

Zamiana braci Mroczek w "M jak miłość"

M jak miłość. Zamiana braci Zduńskich w nowym sezonie! Piotrek zagra Pawła i na odwrót! - WIDEO, ZDJĘCIA

2022-07-06 10:09

Wielka zmiana w "M jak miłość"! Bracia Mroczek pokazali, jak wykorzystują fakt, że są bliźniakami. Okazuje się, że panowie zamieniają się rolami i to nie od dziś! Piotrek i Paweł z "M jak miłość" dodali dowody z planu, gdzie zamienili się rolami. Paweł zagrał Piotrka i odwrotnie. Od dawna wiadomo, że ukochany Kingi (Katarzyna Cichopek) nowi okulary i nieco inną fryzurę, a mąż Franki (Dominika Kachlik) jest bardziej porywczy i szalony. Jak obaj się uprą, potrafią wywinąć niezły numer i zamienić się miejscami! Zobacz zabawne WIEDO z szaleństwa Zduńskich.

Zamiana braci Zduńskich w "M jak miłość"! Piotrek zagra Pawła i odwrotnie 

To nie do wiary, co wyprawiają bracia Mroczek na planie "M jak miłość"! Pewnym jest, że obaj spędzą trochę czasu razem i czeka ich wycieczka do lasu. W jednym z nadchodzących odcinków "M jak miłość" bracia Zduńscy i Kinga wyruszą do lasu, gdzie spędzą rodzinny czas.

- Powiem wam, że dziś mamy zdjęcia w lesie, ale jest mega sucho - relacjonuje Marcin Mroczek na swoim Instagramie. Zastanawiające są stroje mężczyzn, którzy ubrali się dokładnie tak samo. Założyli turkusowe koszulki polo, granatowe spodnie i obaj pokazali się w okularach, gdzie na co dzień tylko jeden z nich je nosi! 

Sprawdź: M jak miłość. Lenka będzie miała pierwszego chłopaka! Kinga i Piotrek zmierzą się z ukochanym 13-letniej córki - ZDJĘCIA

To co się dzieje na planie "M jak miłość', jest jakimś szaleństwem! Rafał Mroczek postanowił uchylić rąbka tajemnicy i nagrał zabawne wyjaśnienie tego, co dzieje się na planie i dlaczego wygląda jak Piotrek, skoro na co dzień gra Pawła.

- Ty nawet okulary masz? -  pyta się zdziwiony Piotrek z "M jak miłość" na widok brata, który wystylizował się jak on. - No a jak? - zaśmieje się Paweł. - To masz moje, twoje są niepodobne trochę - dodał ukochany Kingi i kazał zmienić Pawłowi okulary. - Dzisiaj muszę się przeistoczyć w ciebie - mówi wprost mąż Franki i zaczyna pozować jako Piotrek. - Nie, nie. Grzyweczka do podcięcia, t-shircik inny troszkę, buty masz te same co ja - ocenia Marcin Mroczek brata.

Przeczytaj: M jak miłość. Paweł przeżyje piekło w szpitalu u Franki. Wszystko jej wybaczy, byle przeżyła - ZDJĘCIA

Bracia Mroczek musieli zamienić się rolami na planie "M jak miłość', ale przy tej okazji zdradzili też tajemnicę z życia prywatnego. Dodali wspólne zdjęcie, na którym pozują odwrotnie, czyli Piotrek udaje Pawła i na odwrót. 

- To zdjęcie specjalnie dla naszej mamy, która lubiła ubierać nas tak samo . Ostatni raz ta sztuka udała się jej 30 lat temu ?Mama pozdrawiamy?#brothers #mroczek #fun #picoftheday#30latpóźniej - napisały gwiazdy "M jak miłość' pod zdjęciem, gdzie udają siebie nawzajem. Wiadomo już, że na planie serialu sporo się dzieje i doszło nawet zamiany bliźniaków! 

M jak miłość. Zamiana braci Zduńskich w nowym sezonie! Piotrek zagra Pawła i na odwrót?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze