M jak miłość. Paweł przeżyje piekło w szpitalu u Franki. Wszystko jej wybaczy, byle przeżyła - ZDJĘCIA

i

Autor: vod/tvp M jak miłość. Paweł przeżyje piekło w szpitalu u Franki. Wszystko jej wybaczy, byle przeżyła - ZDJĘCIA

M jak miłość. Paweł przeżyje piekło w szpitalu u Franki. Wszystko jej wybaczy, byle przeżyła - ZDJĘCIA

Paweł (Rafał Mroczek) w "M jak miłość" po wakacjach. po raz kolejny będzie umierał ze strachu o życie ukochanej Franki (Dominika Kachlik)! To będzie moment, w którym Zduński wybaczy żonie wszystkie kłamstwa i ukrywanie przed nim prawdy o porzuconym w USA synu Adamie (Liam Culbreth)! Jak pisaliśmy jako pierwsi Franka w nowym sezonie "M jak miłość" wyląduje w szpitalu pod kroplówką i sytuacja będzie aż tak poważna, że Paweł będzie się nawet zastanawiał, czy otworzyć jej testament! Kiedy jego ukochana żona znajdzie się na skraju życia i śmierci, on wybaczy jej wszystko. Sprawdź co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" po wakacjach 2022. Paweł wybaczy France ze strachu o jej życie? 

Paweł w "M jak miłość" nie raz drżał już o życie swojej ukochanej Franki. Góralka ma "talent" do pakowania się w niebezpieczne sytuacje, a Zduński za każdym przeżywa koszmar, że właśnie ją stracił. Tak będzie również w nowym sezonie serialu. Franka wyląduje w szpitalu pod kroplówką, a Paweł będzie umierał ze strachu o jej życie na szpitalnym korytarzu. Czy właśnie wtedy wszystko jej wybaczy?

Na ZDJĘCIACH z planu "M jak miłość", które wyciekły z planu za pośrednictwem profilu Rafał Mroczka na Instagramie widać Frankę w poważnym stanie, a Paweł sam na szpitalnym korytarzu mierzy się ze swoim strachem. I choć aktor w przerwie do scen uśmiecha się do kamery, jasne jest, że jego bohaterowi daleko będzie do radości. Czy sytuacja dojrzeje do tego, że Paweł otworzy testament ukochanej żony i tak pozna prawdę o jej dziecku

Nie przegap: M jak miłość. Perfidne kłamstwo Barbary w nowym sezonie. Mateusz nie będzie miał pojęcia co się dzieje w Grabinie!

W ostatnich przed wakacyjną przerwą "Kulisach M jak miłość" widać załamanego Pawła z testamentem Franki w ręku. Niewykluczone, że stanie się to wtedy, kiedy jego żona będzie leżała nieprzytomna w szpitalu pod kroplówką. Jednak pewne jest, że Zduński wybaczy żonie absolutnie wszystko ze strachu, że straci ją na zawsze!

Na ZDJĘCIACH z planu "M jak miłość" widać, że dojdzie do spotkania Pawła z synem Franki, Adamem i jego przybranymi rodzicami. Można więc założyć, że koszmar jaki Paweł przeżyje w szpitalu zakończy się szczęśliwie. Czy nie będzie żałował, że wybaczył France wielkie kłamstwo? Przekonamy się zaraz po wakacjach 2022! 

Zobacz też: M jak miłość. Smutne rozstanie Izy i Marcina w nowym sezonie. Przez nią Chodakowska zostawi męża i dzieci!

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu. Paweł dowie się o dziecku Franki. Rozwód Patrycji i Argasińskiego i duże zmiany u Chodakowskich
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze